Nájdem maminky na kočíkovanie a stretnutia v Petržalke?

kaja1980
29. mar 2012

Ahojte, som tu nova, najde sa tu nejaka mamina na spolocne stretnutia pri chorvatskom ramene nedaleko Kauflandu?

neri111
29. mar 2012

Ahoj kaja1980 : byvam blizko kauflandu a chodim pri chorvatskom ramene casto, ak chces mozme sa niekedy dohodnut a dat spolocne kocikovanie. Mam 10mes syna a ty mas ake velke dieta ?

beruska.zuzanka
29. mar 2012

@kaja1980 Ahoj, aj my sme pri kaufe, na tupolevovej, aké máš veľké dieťatko? My už sa teda nekočíkujeme, ale spoločnosti sa potešíme 😉

andreadavid
1. apr 2012

Ahoj,ja som tu tiež nová,mám 3 mesačného synčeka hladám si niekoho na spoločné kočíkovanie. Bývame pri TPD-čku.Na prechádzky chodíme okolo chorvátskeho ramena. Som pri počítači zriedkavo ale ked chceš zastihneš ma tu-0911 291 334. Andrea

magdarinka
26. apr 2012

ahojte vsetky maminy ktore kocikujete okolo chorvatskeho ramena 🙂 dakedy by sme sa mohli stretnut a dat spolocnu prechadzku ;) akurat dneska ma uz trapila samota - zisla by sa daka mila spolocnost. tak ak sem este zaskocite dajte vediet. Matusko (9 mes) sa tiez tesi 😉

ba1la
27. apr 2012

ahojte, ja mam 8 mesacnu dcerku a tiez sa tam chodime raz za cas prejst. Dajte vediet kedy a mozme sa stretnut. 🙂

drobcek24
6. sep 2012

Baby aj my hladame spolocnost na kocikovanie mam aktualne 8 mesacnu dcerku a byvame n aSEvcenkovej pri chorvatskom ramene sme kazdy den 🙂

littlemonkey
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
veraba
5. okt 2012

Ahojte ja byvam pri antolskej a tiez chodievam k ramenu tak rada sa pridam ved aspon bude veselsie samej mi je smutno mam 3mesacne dievcatko

sharlotta
8. okt 2012

Je tu niekto s podobne starym dietatkom? Tiez byvam nedaleko Kauflandu.

maria613
1. nov 2012

Ahojte mam 6 tyzdnoveho synceka a byvam v blizkosti drazdiaku A rada by som niaku spolocnost pri kocikovani na pokecanie a trosku rozveselenie v tomto smutnom pocasi...🙂 ale nie ak je tu niaka maminka ktora by chcela trosku novej spolocnosti na vyrozpravanie budem rada....🙂