Novorodenecké fotenie v okolí Bratislavy

michaelamomla
20. okt 2021

Ahojte mamicky,

hladam fotografa/fotografku na novorodenecke fotenie v okoli BA za rozumnu cenu. Kludne to moze byt aj student, ktory sa tomu venuje. Neviete mi niekoho odporucit?

Dakujem

cammeronka
21. okt 2021

@michaelamomla brusko.sk

kata_rina2
25. okt 2021

@michaelamomla https://www.facebook.com/MariaGazovaPhotography/. ja velmi odporucam Majku, mali sme u nej tehotenske, novorodenecke a aj teraz jesenne a perfektne fotky, pristup a cena tiez super a pride aj ku Vam domov, ale ma aj atelier ak Vam to nevyhovuje, no novordenecke sa zvyknu fotit do 2 tyzdnov od narodenia, vtedy su babatka este take spave, gumene 🙂 Tak niekedy je lepsie ked je to dotenie doma a bez zbytocnych priplatkov 🙂

michaelamomla
autor
1. nov 2021

@kata_rina2 dakujem viete mi povedat cenu cca kolko ste u nej platili? Fotky ma prekraaaasne.

kata_rina2
1. nov 2021

@michaelamomla ma tam aj cennik 🙂 je to individualne za fotenie co trva pol hodku cca ( nie novorodenecke tam si dava na cas, babatko niekolkokrat papa, kaka, spinka 🙂 u nas to trvalo asi 2,5 hodky.) urobi okolo 250-300 fotiek 🙂 takze si viete vybrat aj vsetky 😅 plati sa zaklad ktory si vyberiete a plus fotky dalsie. Ale ako hovorim na stranke ma aj cennik 🙂

lucka_0906
13. apr 2022

Ahojte, hladam rodinku s malym babatkom na fotenie - rozsirenie si portfolia, tzv. lifestyle fotenie u Vas doma, pripadne u mna v atelieri (Ruzinov). Podmienkou je moznost zverejnit vybrane fotografie na mojom webe a FB. Neplatite nic, odovzdam Vam 10ks upravenych fotografii 🙂