Oddelenie detskej kliniky Kramáre

simca1106
11. feb 2022

Prosim mate niekto skusenosti s tymto oddelenim na detskych kramaroch ?
Dakujem za akekolvek informacie

kacena4
11. feb 2022

ano je pekne prerobene

simca1106
autor
11. feb 2022

@kacena4 naozaj ? Oo to si ma potesila. A nevies ako je to s postelami ? Ci dostanem lozko aj ja, alebo aspon syn klasicku postel ( 2 a pol roka ma ) alebo budem musiet spat na stolicke 😕

kacena4
11. feb 2022

@simca1106 je tam nadstandard ak bude volny, ak nie tak izba s dietatom (asi postielka) a rozkladacie lozko na noc na izbe cez den zlozit tak sme mali my (prerabali odd. pred par rokmi

simca1106
autor
11. feb 2022

@kacena4 ahh, toho som sa bala..maly mi nezaspi bezo mna, neviem si predstavit spat s nim na tom lozku rozkladacom.
Vedela si sa tam vyspat aspon trochu ?

kacena4
12. feb 2022

@simca1106 vyspala som sa nesla som do hotela ale nemocnice dieta musi byt v postielke z dovodu toho ze je tam hospitalizovane a keby sa nieco dialo dr. bude mat k nemu lepsi pristup a aj tak som cast noci nespala a kontrolovala dieta

asocial
12. feb 2022

@simca1106 nerataj s tym, ze ti dovolia spat s nim na posteli. Su ostro proti tomu a je to pochopitelne. Na detskom na kramaroch som bola so synom pred 4 rokmi. Mali sme akoze nadstandard, vo vacsom humuse som nebola. Mam to pofotene, jeden by neveril. Nehovoriac, ze nas odtial uplne vyhodili, lebo vraj tam pan primar chce dat nejakeho znameho (platili sme). Preto je pre mna potesujuce, ze to prerobili. Ale stale verim, ze uz tam nepojdeme.

pau_linka
12. feb 2022

@simca1106 detska klinika je na 4. aj na 6. poschodi, deticky rozdeluju podla diagnozy. my sme boli s dcerkou pred tromi mesiacmi aj na stvorke, aj na sestke. Na 4.poschodi su podmienky a zariadenie horsie, ale zase sestricky ovela milsie ako na 6. Nemali sme nadstandard, boli sme na beznej izbe, babatko muselo spinkat v postielke a ja som mala normalnu velku postel

simca1106
autor
12. feb 2022

@pau_linka dakujem za info. Vraj ideme na 4.posch. syn ma gastro problem, tak neviem ci je to nejak rozdelene..
A za tu postel si platila ? Lebo aj to som pocula, ze ak chces postel, tak 10e sa plati, ale to asi podla oddelenia.
Nejaka kuchynka / herna tam je ?
Boli ste sami na izbe, ci je viac deticiek spolu ?

simca1106
autor
12. feb 2022

@asocial dakujem za info. Ja som 2x zatial lezala so synom v DS, a tam spal so mnou v posteli, nikomu to neprekazalo, este sami mi to ponukli. Sestricky aj doktorky mile, napriek tomu ze nehovorim madarsky sa spravali ku mne velmi dobre. Stravu mi nosili na izbu, aj kavu mi priniesli ked som sa postazovala, ze ma hlava boli. Ale tak tam boli 3 deti na oddeleni, kramare su asi o niecom inom 😊 nevadi, prezijeme 😊

pau_linka
12. feb 2022

@simca1106 za ubytovanie na beznej izbe mamicka sprevadzajuca svoje dietatko neplati. Jedine co bude na tvoje naklady je strava pre teba (v nemocnici su dva bufety a jedalen), dietatku stravu zabezpecuje nemocnica. Kuchynka pre mamicky tam je, herna pravdupovediac ani neviem (ja som bola s babatkom, ktore bolo nonstop napojene na infuziach, takze hernu sme neriesili). Na izbe sme boli len ja s malickou, bola tam este volna postel, ale nikoho k nam nedali. Mam pocit, ze sa snazia (pokial maju volne izby) dat kazdeho zvlast.

simca1106
autor
12. feb 2022

@pau_linka dakujem ti velmi pekne za info 🙂