Odporučte gynekológa v Bratislave

jana2425
21. máj 2021

Ahojte. Devcence poraďte dobre gynekológa tu v Bratislave najlepšie Petržalka ale budem vďačná za všetko. Som v 14tyzdni tehotenstva a niesom spokojná ako somnou jedna moj gynekológ, na všetko sa ho musím pýtať sama a odpoved znie podráždene a ako by nemal namna čas, dokonca mi raz povedal na otázku či bolesti a pichanie je dobre mi povedal že to tak má byt, akútny prípad je krvácanie a zvracanie a z bolesťami nech k nemu nechodím, ako mám vedieť že ktora bolesť je normálna a ktorá alarmujúca, nepotrebujem aby má čičíkalíy len že je to moje prvé tehotenstvo a snažili sme sa o babo 4 roky a neni to ani zadarmo za každú poradňu platím 15€. Ďakujem za každú radu

yellow28
21. máj 2021

@jana2425 MUDr. Igor Slezak, ma sukromnu ambulanciu na poliklinike Strecnianska... Ja k nemu chodim s inym problemom, ale ma vela tehotnych... Pre mna uzasny odbornik...viem, ze operoval aj znamu moderatorku z Jojky, ked mala urcity problem...

jana2425
autor
21. máj 2021

@yellow28 ja viem o ňom je supersky mna operoval pred 2rokmy a bol jediný ktorému naozaj záležalo a chcel mi pomôcť a nájsť problém ale neberie pacientky a karty na to som sa ho ešte vtedy pýtala

hviera81
21. máj 2021

a koho mas teraz?
nie je to bohvieco s gynekologmi v ba, ako som si vsimla... bud neberu, alebo su taki nemastni neslani, ani ja nie som uplne spokojna a tiez premyslam o zmene...

sonka_miro
21. máj 2021

@jana2425 gyncentrum - dr Redecha , za mna najlepsi lekar akeho som mala, vdaka nemu po 8 rokoch snazenia mam nadhernu dcerku

marianarem
21. máj 2021

@jana2425 Doktorka Gavornikova v Interklinik na Einsteinovej.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haanovajana
21. máj 2021

@beata_k aký je teraz?

klip0
21. máj 2021

Aj ja odporucam Millyho na Bajkalskej. Odpovie milo trpezlivo na vsetko

klip0
21. máj 2021

Ale inak casto som pocula, ze vela lekarov tehotné nove neberie, neviem preco to tak maju.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deni1010
21. máj 2021

Vybrala by som si aj podľa nemocnice, v ktorej chceš rodiť. Budeš ho mať aj pri pôrode.

deni1010
21. máj 2021

Mudr. Marián Križko je fantastický

iva289
22. máj 2021

@jana2425 Dr. Rašlová na Rezedovej /Ružinov

verkaveverka
22. máj 2021

Jana Mareková

2medvede
22. máj 2021

@jana2425 uf, musim napisat, ked vidim, ze ti tu radia Millyho, za mna urcite nie, ak hladas niekoho s prijemnym pristupom, kto nebude bagatelizovat tvoje problemy, tak urcite nie jeho. Ja som s nim mala zlu skusenost, lutujem, ze som neodisla od neho uz pocas tehotenstva...

daisylucky
22. máj 2021

Mudr. Konova v Medifeme, je to v centre, blízko polikliniky Mýtna.

klip0
22. máj 2021

@2medvede aky problem si s nim mala prosim? Ja som teraz na zaciatku tehotenstva, chodím k nemu, tak by som nerada vo vyssom stadiu zistila, ze nieco je zanedbane

jaaty
22. máj 2021

Mudr. SLadíčeková na Strečnianskej

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana2425
autor
23. máj 2021

@beata_k fakt??? Mne známa práve jeho odporučila ona je teraz vedená uňho ako tehotna a že všetko vysvetli, a povie

jana2425
autor
23. máj 2021

@2medvede práve že ja teraz mám jeho, dlhé roky k nemu chodím ešte bol v Ružinove on bol veľmi dobrý , poradil, odpovedal ale čo sa mu stalo teraz nechápem, je nervózny pri sone je ticho na všetko sa ho musím opytat sama, keď som došla prvý krát v tehotenstve tak som si povedala nemal náladu niečo sa stalo aj on je iba človek ale aj po tretí krát keď som bola ukončiť prvý trimester stále rovnako.

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2425
autor
23. máj 2021

@klip0 ja som tiež na začiatku iba ale aj keď som bola v 8 týždni na potvrdenie vitality plodu tak sa pozrel a chladno áno ste tehotna je to dieťa, sama som sa ho pýtala že to sa mu boje srdce ? A či je všetko Ok. A keď som bola ukončiť prvý trimester, bolo to iste ticho spravil sono, sestričke nadiktoval niejake svoje veci s toho čo jej diktoval som pochopila že som v 12+2 a že nosná chrupavky je vyvinutá a zase som sa ho musela vypytovať, a práve že mala som z neho pocit keď sa ho na niečo pýtam tak to hovory rýchlo a nervózne, to že on má veľa pacijentiek a nestíha ja za to nemozem, kamoska čo chodí k Duglosovi na sustekovu a je v piatom mesiace hovorila že všetko jej ukazuje a rozpráva. Možno ja som čudná a veľa chcem alebo tomu nerozumiem ale pravdu povediac teraz keď som mala bolesti tak som sa báli ísť k nemu aby zase nebol nám na nervózny že som došla mimo termin iba z bolesťami

klip0
23. máj 2021

@jana2425 aha no tak to je taky sucharsky pristup, ja som zatial nemala nejake extra problemy a bola som len na potvrdenie tehotenstva v maternici, potvrdenie vitality ma caka o tyzden. Tak si pripravim predom otazky radsej ak bude takyto teda. A uz si si od neho zobrala kartu?
A prosim ta v tom 8tt ti dal aj tehotensku knizku ci nie? A pri sone mohol byt aj partner? Bud tom v 8tt alebo v 12tt?

jana2425
autor
23. máj 2021

Možno je d.Millý iba nám na taký nepríjemný, lebo som sa pýtala prečo platím 15€ ako za objednaný termin keď je to poradňa, odpoved p. Doktor si môže určovať cením a podľa cenníka účtovať 5€sono a 10€termin aj keď je to poradňa 🤷🏻‍♀️

klip0
23. máj 2021

@jana2425 moze byt, niektori lekari su neprijemni ak sa clovek ozve ohladne peňazí 🤷‍♀️
Prosim a ohladne toho partnera pri sone nevies poradit, ci moze byt, alebo to nedovolia? Aj tu knizku, ze kedy davaju.
Inak na potvrdení vitality mam cakat aj ine vysetrnie ako sono? Lebo vsade citam o komplexnom vysetreni plus krv a kadeco ale nic take mi nespominal, tak neviem ci to bude robit az neskor alebo co

jana2425
autor
23. máj 2021

@klip0 krv ti budú brat ten deň keď dojdes na potvrdenie a pošlú tá aj na EKG do Ružinova a knihu ti dajú o niekoľko dni neskôr a všetko toto róby sestrička, partner? neviem, moj manžel nebol lebo mal službu a ani som sa ho na to neopytala, skus tam zavolať a opytat sa sestričky ale ten 8tyzden bude iba taká krevetka😊 ja som doniesla domou iba fotecku už v 12t je to vydier lepšie

jana2425
autor
23. máj 2021

@klip0 keď dojdes pre knihu máj pri sebe aj EKG a sestrička sa tá bude vypisovať na choroby, alergie, a poruchy v rodine, a potrebuješ vedieť aj svoju vahu

jana2425
autor
23. máj 2021

@deni1010
Prosím Vás kde doktoro má ordináciou a koľko platíte?