Odporučte očného lekára/lekárku v Bratislave alebo okolí

9. feb 2024

Dobrý deň,

poznáte dobrého očného lekára alebo lekárku v Bratislave, ktorí prijímajú nových pacientov? Ideálne nie súkromná ambulancia.

Ďakujem za odporúčania!

zmrzlinka2021
9. feb 2024

Poliklinika Mlynská dolina

autor
9. feb 2024

@zmrzlinka2021 Ďakujem za tip. Majú aj zmluvy s poisťovňami?

zmrzlinka2021
9. feb 2024

áno, majú aj zmluvy ale pravdaze tam aj platis

autor
9. feb 2024

@zmrzlinka2021 Áno, všimla som si tam nejaký basic poplatok, ešte celkom fajn suma. Skúsim sa informovať teda, či sa tam dá chodiť pravidelne na vyšetrenia. Chcem totiž prejsť od inej lekárky, kam som chodievala kvôli glaukómu, ale presťahovali sme sa.

3009
9. feb 2024

Určite odporúčam Neovíziu, tam sa kontroly platia ale zas ak máš glaukóm tak nie je o čom.

zmrzlinka2021
9. feb 2024

Tam MUDr Pavlovičova.

tatramatka
9. feb 2024

Neviem aky problem chces riesit, ale aj podla toho by som hladala lekara, lebo platit v sukromnych centrach za kazdu navstevu cca 50€ je dost a zvlast ked si tam kazdy druhy mesiac… Ja mam super lekara, nastastie vsetko ma zazmluvnene (okrem OCT kt. stoji tusim 20€), ale bohuzial uz neberie novych.

joannita
9. feb 2024

Autorka, v poliklinike mlynska dolina platis pri kazdej navsteve lekara, neviem kolko, ale tipujem ze teraz to bude dobrych 40 - 50eur minimalne, takze to uz mozes ist rovno k sukromnemu.
Ja som hladala tiez v Ba ocneho lekara, ale mam pocit ze vsetci dobri su uz sukromni, alebo teda ked nie tak terminy tak minimalne polrocne.
Ja odporucam dr. Dlouha v Dubravke, dokladna, mila, vysvetli, super. Ale teda sukromna je.

autor
12. feb 2024

@tatramatka @joannita Tak áno, odpísali z recepcie Polikliniky MD, že sa platí od 19.2. 50 eur za každú návštevu, pri mojej diagnóze by to bolo asi ročne celkom drahé, tak skúsim ešte hľadať inde. Keď nenájdem, tak Mlynská dolina. Vďaka za tipy.