Pediater v Bratislave, ktorý nenúti do očkovania

sandia1
10. aug 2020

Hladame pediatra/pediatricku v Bratislave, (pripadne v blizkom okoli BA), ktora by nenutila do ockovania, ak nebudeme chciet. Takze idealne pediater s alternativnym pristupom. Piste mi prosim kontakt iba do sukromnej spravy. Velmi pekne dakujem.

c_est_la_vie
10. aug 2020

@sandia1 to znie rozumne. Cela svetova ekonomika trpi a caka na vakcinu proti 1 viru, kazdy den vidime kolko mrtvych vie mat taka pandemia na svedomi. Ale nie, kaslem na to, lebo podla videa na youtube nas vakcinami cipuju/ vytvaraju autizmus/ ockuju nam rakovinu/ ( alebo doplnte vas dovod).
Tlieskam.

stormie
10. aug 2020

@sandia1 pridaj sa do skupiny Nesuhlas s povinnym ockovanim a rizika ockovania, tam ti poradia ak budu vediet a navyse budes usetrena komentarov ako ten vyssie

janettdamian
10. aug 2020

@c_est_la_vie no keby už konečne našli liek aj na ostatné pandémie našej civilizácie

kannaway_kristina
10. aug 2020

@sandia1 my chodíme do stupavy ak chceš kontakt napis 🙂 je tu viac pediatrov ktorí sú proti ale neberú nových až na tú v Stupave

stormie
10. aug 2020

@kannaway_kristina mozes prosim ta napisat aj mne do ip? Dakujem

sandia1
autor
10. aug 2020

@kannaway_kristina Ahoj, posli mi teda kontakt , vdaka

sandia1
autor
10. aug 2020

@stormie oki, vdaka

ofensia
13. sep 2021

@sandia1 dobrý deň, prosím ak ste našli a mohli mi posunúť kontakt bola by som veľmi vďačná... ďakujem

ankare
13. sep 2021

@sandia1 pediater Ta ani nemôže prinútiť. Rozhodnutie je na rodičovi. Asertivne lekárovi oznam, že očkovať sa nebude. Nemusíš ani dôvody hovoriť. Držím palce!

aylinn
13. sep 2021

@ankare prinútiť ta nemôže ale nemusí ta prijať ja keď som hladala pediatra pre malého tak som obvolávala a každá ktorej som sa dovolala povedala že prijme ale iba ak bude očkovaný. Ja napríklad mám strach obrovský z MMR vakcíny tu by mal mat niekedy teraz a každý deň rozmýšľam či ju odmietnem alebo čo mám robiť..

ankare
13. sep 2021

@aylinn áno, odmietni ju. Držím palce!

stormie
13. sep 2021

@aylinn obvodny ta musi prijat

aylinn
13. sep 2021

@stormie obvodná bola prvá ktorá to povedala 😃

stormie
13. sep 2021

@aylinn tak to ma smolu lebo ak je to naozaj tvoja obvodna (mas trvale bydlisko na ulici ktora spada do jej obvodu) tak ta prijat musi resp tvoje dieta, tam ona nema na vyber aj keby si bola neviem akeho nazoru

danniey
17. feb 2024

@kannaway_kristina ahoj, sice par rokov po tvojom komente 😁 ale, pre mna aktualna tema, mozem poprosit kontakt na dr? Pripadne nevies, ci berie novych? Dakujem🙂