Pediatrická ortopédia Bratislava

18. jan 2023

Dobrý deň, poraďte prosím detského ortopéda v Bratislave. Dcéra má 16 rokov, v žiadnej ambulancii pre dospelých nás nechcú vziať. Potrebujeme to dosť akútne, NUDCH má najbližší termín na júl.

luccija
18. jan 2023

Snop na Záhradníckej si pozerala?

kacena4
18. jan 2023

snop ma dlhe cakacie doby, skuste ortoped v raci, kolegyna bola velmi rychlo vybavena

autor
18. jan 2023

@luccija nie, ale ak má dlhé čakacie doby tak je to zbytočné, to už máme aj na NUDCH, každopádne ďakujem za radu. Dcéra má vybočenie kĺbov na oboch chodidlách a začalo ju to dosť bolieť zo dňa na deň, tak potrebujeme čím skôr.

hradnapani
18. jan 2023

dr. Samekova v karlovej vsi, terminy davaju podla zavaznosti, takze treba povedat pri objednavani

yoxinka
18. jan 2023

Ja som chcela objednať syna do SNOPu, termín o polroka. Skoro som odpadla. Boli sme u dr. Samekovej v Karlovke, termín som mala do mesiaca. Dá sa objednať aj online. Som to kukla, má prvý voľný termín 8.2.
https://www.navstevalekara.sk/lekari/ortoped--o...

hradnapani
18. jan 2023

@yoxinka telefonicky sa mozno podari aj skor, takze nech iste vyskusaju

evkamotka
18. jan 2023

Skuste Podotech v Senci

compra
19. jan 2023

Snop ma sice dlhe cakacie doby, pre mba 6 mesiacov. Ale syna mi vzali do mesiaca teraz v novembri. Plateny termin.

luckama
21. mar 2023

@compra Dobry den, a ako sa da vybavit prosim taky plateny termin?

compra
21. mar 2023

@luckama Ja som objednala telefonicky. Ponukla mi normalny za 6 mesiacov a plateny na konkretny cas za mesiac.