Pediatrička v Bratislave

iris05
9. máj 2022

Ahojte, prosim vas neviete ktora pediatricka/pediater v ramci celej Bratislavy by este vzal noveho pacienta? Problem je, ze nemam trvaly pobyt v BA takze ani maly nebude mat a tym padom ma vsetci ktorych som obvolavala a pisala odpinkali. Pripadne je tu niekto kto kvoli pediatrovi menil svoje trvale bydlisko? (lebo vraj dieta ma automaticky matkine t.bydlisko). Dakujem za kazdu radu

pribinak
9. máj 2022

@iris05 skús ProCare

minesasubu
9. máj 2022

monika antošová , stačí napísať email alebo zavolať

ibajaanikiny
9. máj 2022

@iris05 tak potom sukromnika,napr Dr. Martinko teraz otvara v Slnecniciach…

iris05
autor
9. máj 2022

@pribinak ano o tejto moznosti viem, len by som sa jej radsej chcela vyhnut

iris05
autor
9. máj 2022

@minesasubu dakujem zs tip idem ju rovno kontaktovat🙂

minesasubu
9. máj 2022

@iris05 daj vedieť ako si dopadla

iris05
autor
9. máj 2022

@ibajaanikiny u sukromnika by som sa nedoplatila🙈tak najskor hladam este ine moznosti a ak by som uz vsetky vycerpala tak aj tuto zacnem zvazovat

diamond007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
minesasubu
9. máj 2022

@iris05 u nej sa platí jednorázový poplatok 120€ na rok ciže ak nenajdeš nikoho tak ti nič iné neostáva lebo pediatrov je veľmi málo majú všetci nadstav

ibajaanikiny
9. máj 2022

@iris05 ja som obvolala 10tky pediatriciek,lebo som chcela odist od spadovej,bola hrozna a trvalo mi rok,kym som nasla dalsiu,ktora ma vzala,aj to sa musela za mna prihovorit jedna osoba,inak ma plno…dr.Martinko je rocny poplatok 100e…

bafka
10. máj 2022

@iris05 podla mna vzdy berie novych Vajdickova - Karlova Ves. Ale teda odbornost pre mna nula bodov a uz 3 dni pilne zhanam iného. Ale pokial ide len o sopliky/kasliky a razitko do prace, to problem nema dat

miruska1906
11. máj 2022

@iris05 skuste v petrzalke p. Doktorku Spanikovu

iris05
autor
11. máj 2022

dakujem kazdej za tip, tak napokon sa na mna usmialo stastie a podarilo sa mi vybavit mudr kotlarikovu, ktoru mam dokonca velmi blizko bytu. sama neverim ze sa to takto vyriesilo. ostava uz len dufat ze je dobra lebo recenzie su pozitivne aj negativne. ma niekto s nou osobne skusenosti?

iramka
3. apr 2023

@bafka ahoj, podarilo sa ti zihnat? Ak ano, koho, my chceme tiez od nej odost a nezohnala som nikoho...

lizwer
3. apr 2023

@iramka Skús sa spýtať tejto pediatričky, či vás nezoberie