Pilates v Bratislave

otompotom
21. jún 2020

Čaute všetci chcem sa opýtať nepozná niekto nejaké dobré centrum kde sa cvičí pilates ? Najlepšie vlastná skúsenosť. Mám dlhodobo problémy s chrbticou čo sa odrazilo aj na zhoršenom dýchaní či strese. Za akýkoľvek tip budem vďačný

ivkazba
21. jún 2020

Relax v Petržalke pri Tescu
https://studiorelax.sk/

mogaa
22. jún 2020

@otompotom zaplať si fitshaker 7,9/mesačne vieš to kedykoľvek zrušiť, v archíve sú hodinové videá na pilates s Andrejkou Peniakovou - krásne vysvetluje cviky, úžasné cvičenia.....čiže vizuálne vidíš čo cvičí a zároveň pekne vysvetlí cvik a aj na čo si dať pozor.....sú tam aj 20-30minutové videá na pilates aj jogu ale tie hodinové v archíve sú super....cvičíš kedy chceš a koľko chceš, sú tam rôzne programy a teda aj program si vieš zmeniť kedykoľvek rovnako si vyberieš video ktoré chceš....tie videá v archíve - sú vlastne videá čo boli normálne hodiny pilatesu -čiže sú tam aj tí čo k nej chodia na hodiny cvičiť....

turzovka
22. jún 2020

@otompotom art of pilates v bratislave pri patronke. Individualny pristup, velki odbornici, dlhorocne skusenosti. Pozri aop.sk

smileko
25. jún 2020

Ak mas problemy s chrbticou, odporucila by som Ti cvicenia s fyzioterapeutom. Ja som absolvovala skupinove cvicenia Zdravy chrbat aj SM system v Atelieri Surya v Dubravke a chrbat neboli