Plaváreň pre bábätko - Bratislava

olenkagugi
19. jan 2021

Ahojte . Som chcem po pôrode ísť plávať s babom od 2-3 mesiacov do bazény , ale čo som videla na web stránkah plaváreň , tak všade napísané možno od 3-4 rokov .
Tak možno niekto má skúsenosť z plaváreň pre najmenších z trénerom v Bratislave poprosím napísať ako to prebiehalo .
Ďakujem pekné.

regina14
19. jan 2021

@olenkagugi ked das do googlu plavanie pre babatka, najde ti ich kopec, vacsinou pre babatka od 3 mesiacov... plavecka akademia, aquababy klub mobik, leon slnečnice, plutvička, plavanie west hrosik, je ich milion. funguje to tak, ze ty drzis babatko a treber ukazuje, co mas robit, spievaju sa pesnicky, ...

simca06022011
19. jan 2021

Babatka nechodia na normlane plavarne, musis normalne hladat plavanie pre babatka... zvyknu mat teda u ans v BB, svoj bazen, kde chodia len rodicia s takymito babatkami.. inak kupite plavkove gate, alebo plienky na palvanie, a bude vas trener/trenerka instruovat... maju to deti radi 🙂 my sme nemohli chodit, ale kamosky chodili 🙂

denkatn
19. jan 2021

myslim od 4 alebo 6 mesiacov sa chodi na plavaren šustekova plavecka akadémia, je tam slaná voda a čistia ju utlrazvukom, my sme tam mali viacero kurzov a velmi sme spokojni. ale teraz cez pandemiu neviem ako to funguje, moja uz je velka, ale aj tak som prerusila jej kurz, lebo nechcem s nou medzi ludi.

majka_skvela
30. jan 2021

Inak, s týmto opatrne. Ja som s mojou malou chodila do Plaviatka, majú to tam super, krásne vybavené, super servis... len do vody s bábom sa v rúšku ísť nedá. A vždy tam bolo viac mamičiek. Pripadalo mi to bezpečné, vždy nám pri vstupe merali teplotu, robila som si pravidelne testy. Ale pred Vianocami, po poslednom kurze, som ochorela na koronu. A teda nebolo to nič príjemné, celé sviatky som ležala, držalo sa ma to dva týždne. Teraz som si písala s druhou mamičkou, ktorá tam v ten deň tiež bola a tá ochorela presne vtedy, ako ja. Čiže nakazili sme sa na 99% tam. Moja malá to našťastie nechytila, ale to druhé bábätko bolo choré a aj malo problémy. Neviem, kedy máš termín pôrodu, ale ozaj si zatiaľ treba dávať pozor.

monitko222
14. apr 2021

@olenkagugi zdravim, ja mam otrasnu skúsenosť s plaveckou akademiou, kvoli zavretiu lebo korona som stornovala kurz, napísali ze peniaze vratia po troch mesiacoch, preslo pol roka a peniaze stale nemam, zaslala som aj vyzvu od pravnicky ale očividne kaslu na vsetkych, kamaratka detto....

silvia474
29. apr 2021

my choline dlhodobo do Leon rodinne centrum Slnecnice, krasne priestory, super servis, prave sme boli na nahradnej lekcii ktora nam vystala z posledneho kurzu a od maja pokracujme v majovom kurze, nas dvojrocny krpec to tam ma velmi rad