Pôrodnica Antolská - poraďte pôrodníka

majsinda
25. dec 2020

Ahojte baby😊Za necely mesiac mam termin a chcem rodit na Antolskej.Este by som si chcela zazmluvnit porodnika.Prosim vas vedeli by ste mi odporucit odbornika a aj ustretoveho?Dakujem za rady a skusenosti

eskop
25. dec 2020

@majsinda pridajte sa do skupiny porodnica antolska, tam Vam isto baby poradia 🙂

lienocka2808
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stela01
25. dec 2020

@majsinda Dlhopolcek 👍

marci77
25. dec 2020

ano, pridajte sa sem do skupinky, je tam vela recenzii
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

Dlhopolcek je urcite super volba, ale ci bude mat volno je uz otazne ....
ja som mala napr. Rozemberga, tiez bol fajn
aj Dr. Niznanska je super, ale neviem, ci zazmluvnuje a co sa tam za roky pomenilo
chvalia aj Dr.Danisa

lienocka2808
25. dec 2020

@majsinda urcite neodporucam Dlhopolceka. Absolutne sa na neho neda spolahnut, tym je znamy. Je velmi mily, ale absolutne nespolahlivy. Somnou sa 3x dohodol, ze sa stretneme a bol na lekarskej izbe, nemal pripad, a vykaslal sa 3x na mna. A to som ho mala po znamosti vybaveneho. Kamaratke neprisiel na porod zazmluvneny, lebo sa mu nechcelo. Tak som sla za MuDr. Janacom a to bol iny pribeh. Co povedal to platilo. Na com sme sa dohodli to splnil a to je pre mna podstatne. Janaca si vola aj prednosta ku komplikaciam. Za mna jednoznacne on. Ostatnych nepoznam.

nikollettt
25. dec 2020

Dr. Simanicova

lienocka2808
25. dec 2020

@majsinda a este v pandemickej situacii si nemozte nikoho zazmluvnit. Tak to je teraz na antolskej urcite. 22.12. Mi tam rodila kamoska a nebola moznost zazmluvnenia.

stela01
25. dec 2020

@lienocka2808 ja som k nemu chodila celé tehotenstvo mám opačnú skúsenosť , súkromný telefón čo slovo to platilo .

bubinda
25. dec 2020

Ja odporucam doktora Sysaka, bol pri oboch mojich porodoch, sledoval ma cele tehotenstvo. Velmi sme si sadli, zavtipkovali, bola to uvolnena atmosfera 🙂 Mala som jeho cislo, mohla som mu zavolat. Pomohol mi hned na zaciatku pri HG po prevracanej noci ma v sobotu rano musel muz zaviest na infuzie na Antolsku, postaral sa o mna kym bolo lepsie...

zafir
25. dec 2020

Doktor Daniš a doktor Janáč.

lienocka2808
25. dec 2020

@stela01 ja bohuzial nemam dobru skusenost. Nechal ma v 9mesiaci na neho cakat v noci na chodbe (bola som na rizikovom) a potom mi po mojej znamej sestricke na druhy den odkatal, ze ho boleli zuby... Moja znama robi na porodnych operacnych salach ma pres nim varovala, ale chcela som jeho, bohuzial mala pravdu. Spravanie ma pekne, ale skutek utek. Za mna bohuzial velmi negativna skusenost.

plnenapaprika
25. dec 2020

@majsinda
Janac. Moje najlepsie rozhodnutie

kath1210
25. dec 2020

@majsinda dr danis ❤️❤️❤️

danadanaba
26. dec 2020

@lienocka2808 mne prisiel na porod o pol 3 rano bez problemov

ktochytavzite
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ktochytavzite
26. dec 2020

Dr nizanska som si nemohla spomenut na meno ona ke uplne super

ktochytavzite
26. dec 2020

A este orvec ale nizanska ma rodila v hodine 12 cisarsky 2m skor dvojicky uplne odbornicka mily pristup za mna ona najlepsia aku som stretla

marci77
26. dec 2020

@ktochytavzite ano Dr.Niznanska je uplne super, tiez mam s nou skusenost z prveho porodu, velmi zlata, mila, empaticka pani doktorka, ktora mi velmi pomohla

lienocka2808
26. dec 2020

@danadanaba jasne, kazdy moze mat s rovankou osobou rozne skusenosti. Na jeho spravanie sa ani ja stazovat nemozem, je velmi mily, mna bohuzial velmi sklamal.

majsinda
autor
26. dec 2020

@bubinda Ahoj,prosim ta nemas nahodou na neho sukromny kontakt?Myslis ze by bolo ok keby mu zavolam na sukromne cislo?

majsinda
autor
26. dec 2020

@ktochytavzite Ahoj,prosim ta nemas nahodou sukromne cislo na Dr Oravca?Myslis ze by bolo ok keby mu zavolam na sukromne cislo?

majsinda
autor
26. dec 2020

@bubinda Ahoj,prosim ta nemas nahodou na neho sukromny kontakt?Myslis ze by bolo ok keby mu zavolam na sukromne cislo?

majsinda
autor
26. dec 2020

@lienocka2808 Takze nikoho sa neda zazmluvnit na Antolskej pocas korony?

lienocka2808
27. dec 2020

@majsinda nie, neda sa. To je najcerstvejsia informacia z Antolskej. Kamaratka mi tam par dni dozadu porodila, nemohla si nikoho zazmluvnit pocas pandemie.

majsinda
autor
27. dec 2020

Dakujem vam za rady.Nasla som este celkom fajn recenzie na Mudr.Oravca.Nemate s nim prosim nejake konkretne skusenosti?Dakujem

evaachesa
27. dec 2020

@majsinda ahoj, mala som zazmluvnené Oravca a môžem ho len odporúčať. Bol veľmi zlatý, odporučil po jednej z poradní už nečakať (bola som 2 dni po termíne) a ísť na to...prepichol mi vodu a tá už bola zakalená, čiže bolo to super rozhodnutie už nečakať. Ku koncu už bol celý čas pri mne, neodbiehal a veľmi ma psychicky podporil a hecoval ma že to zmáknem 😊 každý deň nás potom prišiel pozrieť na izbu a pýtal sa ako sa so synom máme 😍 ja mám super spomienky na pôrod ☺️

majsinda
autor
27. dec 2020

@evaachesa To znie super.Prosim ta nemas na neho nahodou aj sukromne cislo?A kolko ma asi rokov?Popripade ako by som zistila ako vyzera lebo som ho nikde nenasla s fotkou.Dakujem

majsinda
autor
27. dec 2020

@evaachesa A kedy si u neho rodila?

marci77
27. dec 2020

@majsinda taky chudsi asi 50-tnik, mily pan doktor, tiez som bola u neho raz na poradni pred 2 rokmi to bolo, mal tam velmi vela zazmluvnenych pacientiek, vyvolaval ich po mene. U neho tie poradne vyzerali tak, ze sestricka volala mena, ktori boli objednani (zazmluvneni - neviem, ci vsetky zeny boli tehotne, co k nemu isli)....a az potom vsetky ostatne, co cakali na poradnu
ja osobne som ho pocas porodu nezazila, ale znamej robil cisarsky a vsetko ok, a to ho nemala ani zazmluvneneho

evaachesa
27. dec 2020

@majsinda hmm fotku som na nete nenašla, ma okolo 50? Hrubý odhad...ale výzor hádam nie je podstatný 😄 môže sa zdať trochu prísnejší, ale inak je pohoďák. Zavolaj do ambulancie alebo pošli mail, prípadne choď osobne. Súkromné číslo dostaneš až si ho zazmluvníš. Určite by nebol nadšený keby tu kolovalo jeho súkromné číslo. Rodila som koncom októbra minulý rok.