Prestup do Axam od Emílie Kollárikovej

7tinka7
23. feb 2023

Ahojte, prestupovala niektoda z Vas do Axamu od p. Kollarikovej ? 🙂 Nerobila Vam problem ked ste si ziadali kartu?

Ďakujem

belllinka
23. feb 2023

@7tinka7 ano, presne takto pred 100 rokmi. A bolo to z blata do kaluže, najdi si radsej ineho gynekologa

7tinka7
autor
23. feb 2023

@belllinka zajtra tam mam stretnutie musia ma kontrolovat koli podozreniu mimo m :/ moc casu nemam. A nerobila ti problem ked si prestupila ? Ohovaracky a tak ? Lebo mne dnes volala za mna do nemocnice ze sa na nich stazujem 😂

belllinka
23. feb 2023

@7tinka7 to si uz nepamatam, asi nie, ale to uz bolo fakt viac ako 20 rokov dozadu

orangiiina
23. feb 2023

@belllinka čo sa ti tam najviac nepáčilo? Ja som tiež v Axam a teda nič moc :( som práve tehu a už teraz viem, že tam dlho nepobudnem. Vôbec nie som spokojná, lebo mám problémy a prístup príšerný.

belllinka
23. feb 2023

@orangiiina ten pristup. Zistili mi napr. zhorsene vysledky na HPV a hned ma iba tlacil do ockovania, nic mi nevysvetlil, ani na otazky neodpovedal, stacilo zmenit gyndu, podporit imunitu a hned sa mi vysledky upravili

7tinka7
autor
23. feb 2023

@orangiiina mozem sa opytat ako ta lieci riesi ? Ci ta posiela kade tade na vysetrenia alebo ta riesi len on ?

7tinka7
autor
23. feb 2023

@belllinka a chodila si k Dlugosovy ? Lebo pred Axamom pracoval pre pro care.

beata_k
23. feb 2023

@7tinka7 Ja som chodila k Dlugosovi. Ale bolo to tak 4 roky spat. Za mna fajn lekar. Pracoval aj mimo SR.

7tinka7
autor
23. feb 2023

@beata_k dakujem ♡

jjanulienka
23. feb 2023

No ona ma vždy blbe narážky to si nevsimaj, je to tvoje rozhodnutie musí ho akceptovať 🤷🏽‍♀️

7tinka7
autor
23. feb 2023

@jjanulienka rano mi sestricka povedala ze na toto sa momiera.. a na moju otazku po prichode dr pre co teda niesom hospitalizovana ked to je take vazne a tvrdi ze moj stav budu sledovat 2 mesiace vraj nezomieram 😀... a poprela to. Dnes som tam bola 2x a pred druhou navstevou som mala cacsi stres ako pred statnicami ci pohovorom. 🙄 toto asi neni bezny stav pacienta 😀

orangiiina
23. feb 2023

@belllinka no však on toho moc nenarozoprava, mám pocit, že si len odrobí, čo treba a hotovo. A mám pocit, že veľa veci robí za neho sestricka.
@7tinka7 pošle ta aj inam, keď treba. Práveže mám pocit, že sa nejak nesnaží riesit situácie, len tak vláčne. Je veľmi skúpy na slovo, musíš sa pýtať, aj to ti odpovie dvomi slovami. Príprav sa ale na platby, u neho platíš za všetko a keď budeš tehu, tak sa naozaj nedoplatis, pozri si cenník na stránke. Jedno pozitívum je, že som prišla k nemu od ešte horšej gyn 🙄 sestricka je tam ale veľmi šikovná, keď nezdvihne, vždy vola spat po ordinacnych hodinach. Sú tam aj pozitíva.

7tinka7
autor
23. feb 2023

@orangiiina sa ho zajtra opytam ako to ma v plane riesit lebo ak ma bude posielat hore dole po Antolskej len pre krv a sono co vie vziat aj on ako Kollarikova tak zaplatim radsej Kocha za tie iste peniaze kde maju aj pohotovost :/.

jjanulienka
23. feb 2023

Mna celé tehotenstvo strasila ( nemala som žiaden problém), keď som tam bola rozprávala mi ako tam mala zenu predomnou v 6tom mesiaci a potratila a pod. Pri preventivke mi povedala, že sa jej nezda moj krcok ani si neviem predstaviť v akom kŕči som čakala na výsledky🤦‍♀️Našťastie mi nič nebolo ale Akoze vystrašila ma niekoľko krát úplne zbytočne🤦‍♀️

7tinka7
autor
23. feb 2023

@jjanulienka toto jej ide a vzdy islo spickovo vystrasit a dodzubat jak male decko na to by jej mali dat licenciu a nie na osetrovanie gravidnych zien 😒

luccija
23. feb 2023

@7tinka7 ona je velmi zvlastna doktorka som rada, ze som bola u nej kratko.