Reštaurácie 18+

3. júl 2024

Možno pre niekoho neprípustné alebo kontroverzné na tejto sieti ale existujú reštaurácie v Bratislave alebo Trnave, ktoré sú 18+ ? Myslím tak že majú deti zákaz, no je to obyčajná reštaurácia kde sa najem. Ďakujem

sisa_s
3. júl 2024

Nemyslim, ze take nieco existuje, ale skus azijske Soho alebo Edokin, tam som nikdy deti nevidela jest, prijemna atmosfera, nie hlucne 🙂

falbala132
3. júl 2024

@sisa_s podla mna sa pyta na nahé casnicky 😀

sisa_s
3. júl 2024

@falbala132 pise o "obycajnej restauracii, kde sa naje" 😀 to mi neevokuje nahe casnicky, skor pokojny obed/veceru bez revu deti 😀

falbala132
3. júl 2024

@sisa_s ja zas vychadzam z toho, ze pise, ze pre niekoho kontroverzne alebo nepripustne 😀

janocka
3. júl 2024

na Slovensku nie je možné mať reštauráciu 18+ . Čítala som o tom pred časom v tomto článku https://closer.sme.sk/c/23299751/jozef-breza-z-...

moonlight1210
3. júl 2024

@falbala132 myslim, ze mysli kontroverzne v tom zmysle, ze sa ozvu matky, ktore sa budu citit dotknute predstavou, zeby exstovali restauracie, kam so svojou ratolestou nesmu. Ze su vykazane len preto, ze maju so sebou dieta.

autor
3. júl 2024

@falbala132 nie to teda nepýtam 🤣 pýtam sa na miesto kde nebudú vrieskať deti

moonlight1210
3. júl 2024

Uprimne, privitala by som take restauracie. Lebo hoci mame deti, su chvile, ked si od ich dzavotu clovek chce oddychnut. A nie je prijemne, ked si vyrazi von, len aby narazil po osmej vecer v restauracii na rodinku s jaslickarmi az skolkarmi, ktori uz mali davno spat a su nervozni a unaveni a tym padom rozruseni a hlucni.

Takze od coho z domu usiel, si naplno uzije u deti, ku ktorym sa nemoze ani vyjadrit a musi ich vyciny strpiet, lebo rodicia to vychovne nedavaju, alebo su k tomu uz otupeni a rezignovani a svoje rozburene deti proste ostentativne ignoruju.

autor
3. júl 2024

@moonlight1210 Ano presne tak je to myslené. Obyčajná slušná reštaurácia pre dospelých ľudí.

lakebabe
3. júl 2024

Tu to oficiálne nie je dovolené co je veľká škoda, ale par hotelov už tak aj na SK funguje . Mohlo by sa to normálne zaviesť tak ako sú aj restiky pre rodiny s deťmi, mohli by byť aj pre tých co chcú večeru na úrovni a ticho. Ale myslím ze v takých luxusnejšich neskôr večer deti nestretnes

moonlight1210
3. júl 2024

Tiez by som taku brala. Len skoda, ze nie su. Aspon nie v nasom okoli.

V zahranici to kolkokrat vyriesi alkohol. Maju licenciu na lieh, a tym padom maju deti pod cca 21 rokov zakaz vstupu. Koniec diskusie.
Tie s predajom len vina/piva deti prijimaju.

autor
3. júl 2024

@lakebabe Boli sme už vo viacero luxusných ako Riverbank, Ufo, Globo alebo Steakhouse, no všade ma rušili deti. Už som ozaj zúfalá v tomto.

zuzanita1609
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakebabe
3. júl 2024

tak to som prekvapená, keď sme boli dávno v ufe deti tam neboli aspoň si žiadne nepamätám. Ale kedysi toľko deti ani do restik neskoro večer nechodilo, už je to asi normálne. To ti potom moc neporadím u nás je to ešte otázka ďalekej budúcnosti kým niečo takéto zavedú žiaľ

lakebabe
3. júl 2024

Jedine co viem ze určite deti nestretnes su Tri studničky v Demänovskej

sisa_s
3. júl 2024

Podla mna, ak ma restauracia v ponuke pizzu, palacinky, spagety, nugetky, tak tam budu deti...v azijskej a podobne tematickych menu deti nestretavam, lebo im take jedla nechutia 🙂

autor
3. júl 2024

@zuzanita1609 Nie, stačí čítať s porozumením

zuzanita1609
3. júl 2024

Ale veď len srandujem a chápem,ale bol by to dobrý podnikateľský nápad 😃. Tá 18+ ma trošku zmiatla,pretože už taký 17ročný chalan hádam vie,ako sa správať pri stole.

autor
3. júl 2024

@sisa_s Boli sme v Trnave v Sume, jedlo výborne, no dosť detí.

autor
3. júl 2024

@zuzanita1609 Moja chyba, asi stačilo napísať len dospelý a nie 18+

lakebabe
3. júl 2024

@zuzanita1609 väčšinou v zahraničí a všade je to 16+ aj hotely dovolenkové. Ten nápad tu už malo veľa ľudí ale žiaľ u nás to nie je zákonné ešte

marcellka32
3. júl 2024

Žiaľ, ruší to aj mňa, človek sa chce v kľude najesť, oddýchnuť a vedľa pri stole mamička, ktorá si dokazuje, že jej dieťa sa vie chovať v reštaurácii a večer o 21.00 nie je unavené a nechce spať, ale socializovat sa....skutočná situácia bola taká, že dieťa revalo, rozhadzovalo jedlo okolo seba, mamička to rýchlo zbierala a ospravedlňovala sa...ja nemám nič proti deťom, ale ...nacasujem návštevu reštaurácie na hodinu keď je dieťa oddýchnute, prípadne tam nejdem kým nevie obsediet

vyrovnanaosoba
3. júl 2024

Možno take sú, ale aj do takej môžu ísť deti, nemôžu ich vykázať z miestnosti. Myslim, že obed by som si dala doma a večer je menšia pravdepodobnosť, že ti tam budu hulákať deti

rikarika
3. júl 2024

V TT určite neexistuje...ja by som privítala všetkými desiatimi....

vyrovnanaosoba
3. júl 2024

@marcellka32 práve preto nechodím do reštaurácií s deťmi. Lebo mi vadí, keď ich musím stále upozorňovať aby sedeli, aby nerozprávali hlasno, nedajbože je tam ešte aj kútik s hračkami, to behajú hore dole ukazovať čo tam majú. Nenajem sa, ani nikto iný s kľudom. A zbytočne len oči na nás 😬

tenerifka
3. júl 2024

Pozriet jedalne listky, kde nemaju detske menu, pizzu a podobne smakociny, a celkovo restiky cenovo vyssie. Tak mas najvacsiu sancu, ze deti nestretnes. A ist mimo vikendov a radsej vecer, ako na obed

miskakyska
3. júl 2024

.. .sa čudujem,..čo je až šokantné, že vás tu ešte nikto neposlal na samotu opiect špekáčky, keď chcete kľud 😅

autor
3. júl 2024

@miskakyska Asi ešte neprišla tá hodina kedy tu určitý okruh osôb chodieva😅

lenka.25
3. júl 2024

Na takuto reštauráciu si na Slovensku, ešte asi počkáme , aj keď ako podnikateľsky plán by to nebolo zle . Čašník s holým oným a čašníčky hore bez a hneď to bude bez deti 😂.

miskakyska
3. júl 2024

☝️vyčkaj času ..ono to príde😄neviem kedy,ale príde