Ružinov - spoločné kočíkovanie. Nájde sa tu niekto?

lenkao
12. aug 2011

Nenajde sa tu na spoločne kocikovanie nejaka tehulka alebo cerstva mamicka z Ruzinova z okolia heliosu, strkovca, Jednoty...?

naja94
20. nov 2012

@ebelin
Ahoj, ja sa chystám, takže sa môžeme stretnúť... Ale kedy vramci dna?

julka1981
20. nov 2012

@ebelin @naja94
ahojte kocky, zajtra poobede budem kocikovat na Strkovci. Tak sa tam hadam niekde stretneme 🙂

naja94
21. nov 2012

@ebelin
@julka1981
Ahojte, tak sme sa dnes asi minuli, ja som s malou prisla na strmovec az okolo 14.45 (cakala som doma, kym sa zobudi)... A dala som po dve kolecka v jednom i druhom smere, ale nevidela som vas... nevadi, Tak snad nabuduce 😉

julka1981
21. nov 2012

@naja94 @ebelin

jaj... a my sme vtedy akurat boli v Mamalande, kedze drobci dostali hlad. Tak to je skoda... Ale v piatok poobede sa tam budem (e) opat prechadzat. Tak hadam to v piatok vyjde. A ked tam budes tak crn crn 🙂

naja94
21. nov 2012

@julka1981
🙂
Ja som si aj myslela, ze ste asi v mamalande 🙂 Tak v piatok sa vidime ;)

babulica
21. nov 2012

Ja som tiez z Ba 2, ale mam blizsie Zlate piesky 😖

simi87
12. jan 2013

Ahojte dievcata najde sa tu niaka novopecena mamicka na kocikovanie?som z ruzinova a mame 12dnoveho chlapceka zatial cakame kym bude teplejsie aby sme mohli zacat chodit von ale bola by som rada keby sa k nam niekto pridal🙂

simi87
12. jan 2013

Ahojte dievcata najde sa tu niaka novopecena mamicka na kocikovanie?som z ruzinova a mame 12dnoveho chlapceka zatial cakame kym bude teplejsie aby sme mohli zacat chodit von ale bola by som rada keby sa k nam niekto pridal🙂

hruska82
5. feb 2013

@simi87 Ahoooj 🙂 my budeme mat mimi v marci. No sme tiez z Ruzinova. Tak mozno ked sa nam narodi maly, by sme sa mohli stretnut a pokocikovat spolu ;)

samara1609
5. feb 2013

caute.ja byvam na konecnej 39 mame tam vybornu cukraren takze keby sa niektorej chcelo tak ma kontaktujte🙂)))a tak samozrejme aj prechadzky🙂)

lubiduch
5. feb 2013

ahojte ja som tiez z ruzinova. najcastejsie kocikujem v okoli kocky. chodim aj do ostredskeho parku a na travniky....ja vlastne beham cez cely ruzinov 🙂
a inac v ruzinove chodim do centra rafael, niekedy mozeme ajj na kavicku skocit, velmi pekne to tam je 🙂

samara1609
8. feb 2013

@lubiduch ahoj..ja by som sa pridala ked mi povies suradnice a cas.🙂))

barbora84
4. mar 2013

@naja94
@ebelin
@piuska ahojte, ak este stale chodite kocikovat na Kuchajdu, rada sa k vam pridam 🙂 Mam takmer 11mes syna a chodime tam pravidelne ;) kocikovemu stretku sa potesime!

maryskaiser
8. apr 2013

@julka1981 ahoj.citala som ze chodievas kocikovat na strkovec. ja mam 4 mesacnu dcerku a hladam niekoho na kocikovanie. byvam pri strkovci. ak by si mala zaujem rada sa dohodnem.

jsv79
23. apr 2013

@maryskaiser ahoj, ja mam 4mesacneho fesaka, a chodievam na strkovec kocikovat, kludne sa mozme hocikedy dohodnut 😉

senajka
18. sep 2014

Ahoj, ja mam polročné dievčatko. rada by som tiež našla dajaku partačku na spoločné kočíkovanie. kedže posledný príspevok je z pred vyše roka tak snad sa nejaká mamička nájde :D

dadulkas
18. sep 2014

ahoj,hladam mamicku na spolocne kocikovanie,vlastne lepsie povedane spolocnost na ihrisko pre mojho 3 rocneho syna a 3 mesacneho druheho chlapceka,budem rada ked sa niekdo ozve

ninadobre
17. apr 2015

Ahojte, hladame mamicku a kamosku al kamosa na Tomasikovej ul blizko OC Retro..mame 4 mes 🙂

laskovec
5. máj 2015

Achojte. My mane 8 mesiacov,este nechodime a nudime sa same. Ak sa vam paci na Strkovci,pridajte sa 🙂 m.micuchova@gmail.com