S manželkou sa nedá komunikovať

pepo29
7. júl 2020

Dobrý večer dávnejšie som sem písal ale tým ze neviem ako ďalej chcel by som aspoň daky názor od vás a vopred ďakujem, naše manželstvo trvá 9rokov nás vzťah sa nastbil ked manželka otehotnela jej záujem o mna a nas intímny život nebol co byval ale ako ostala tehotna zo synom ktorý bude mať 5 rokov tak mam pocit ze uz nefunguje medzi nami ako manželmi nic z jej strany žiadny záujem darmo sa snazim starám sa o deti doma pomaham s domacnostou, najviac co ma štve ze ked sa jej chytim pocuvam jak jej to vadi jak ju stegli vsetko, ona záujem nema ziaden ked sa daco riesi tak aby sa nepovedalo a aj to ked zacnem ja ☹️ aj to je raz za dva mesiace som mladý človek a takto sa žiť nedá v manzelskej poradni sme boli a ani to nepomohlo, robím dve roboty aby sme vedeli fungovat ale mňa už nebaví nic jak som znechuteny myslel som si volakedy ze to horsie byt nemôže ale mýlil som sa toto je nocna mora taky život deti zboznujem nadovšetko asi to je jediné preco ešte stále toto všetko trpim len otázka znie ci niečo takéto sa môže napraviť komunikovat sa bohužiaľ nedá s mojou zenou vôbec ☹️ ďakujem za každú radu
chcem hádať ale ja už neviem čo robiť ☹️ ďakujem za každú radu

zuzanapjat
7. aug 2020

@222edit a k tomu slovnému vydieraniu asi toľko, že on je z teba proste už celý znechutený. Pár rokov a proste sa rozvediete.

aceris
7. aug 2020

@222edit uplne ti rozumiem...mam nieco obdobne...este mi vycita, ze on potrebuje aby som ho zvadzala a pretrcala sa...a pritom sme spolu len po veceroch ked sme obaja unaveni a vkuse pocuvam len jeho prdy🤦 faaaakt sexi.....chlapi su sebci a nedokazu sa pozriet na seba a prijat kritiku....udivuje ma ale kolko zien mu dokazalo sadnut na medove recicky🤷😂😂😂😂😂😂🤦 dost zle zeny....

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanapjat
7. aug 2020

@teegreen áno určite je chudák :D keď sa venuje deťom :D

zuzanapjat
7. aug 2020

@teegreen áno moja pekne treba strašiť rozpadom vzťahu, keď to niektorej funguje...🙂 a určite podvádza a určite opustí a určite ma nepotrebuje a určite je niekde háčik, lebo to sa nenosí v dnešnej dobe....

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oktacore
11. júl 2021

Ako si dopadol starec? Ja riesim nieco obdobne. Po 5 rocnom vztahu a narodeni nasej malej dcerky som zistil ze s priatelkou sa proste neda zit.

lamadore
13. júl 2021

@oktacore Odpoveď sa už nedozvieme,kedže si zrušil účet na koníku.

adka176
Autor odpoveď zmazal
Zobraz