Šikovný majster obkladač - Bratislava

olivia_s
24. aug 2022

Pekny den, prosim Vas pekne vypadol mi veomi sikovny majster obkladac, tak hladam za neho nahradu. Nepoznate alebo nemate doma naozaj ze skuseneho majstra obkladaca na obklad kupelne a wc velkoformatovou dlazbou 120×60cm, ktory ma cas tento pripadne buduci tyzden? Rada by som natrafila na majstra, nie na niekoho kto to robi kratky cas alebo si chce privyrobit a takych je plny internet :/

ivkarel
24. aug 2022

Hlavne treba zreálniť svoje nároky a očakávania. Šikovný obkladač určite nebude mať čas tento ani budúci týždeň.

olivia_s
autor
24. aug 2022

@ivkarel to mi je jasne, na tohto pana som cakala vyse 2 mesiace, lenze je na PN a nespravi mi to v blizkej dobe a potrebujem to mat hotove, lebo na to mi nadvazuju dalsi majstri s inymi pracami, s ktorymi som dohodnuta uz. Byt mi uz 2.mesiac stoji kvoli tomu, ze som cakala na pana obkladaca....

ivkarel
24. aug 2022

@olivia_s zrejme ti to až také jasné nie je, keď si uviedla také požiadavky v úvodnom príspevku.. 🙂 Každopádne držím palce, nech sa podarí nájsť.. 🙂

olivia_s
autor
24. aug 2022

@ivkarel nemam problem si ho priplatit som zabudla dodat. Ved za vyskusanie nic nedam; ze som to tu zazdielala 🙂 dakujem.

hedviga2
24. aug 2022

@olivia_s pobrazdi modru strechu. Alebo obvolaj kupelnove študia. My sme presne takto dopadli a pomohli nam v kup. študiu , ktore bolo v Ba na namesti Martina Benku. Nazov si nepamätam. Ale priplatili sme si dost

ivkarel
24. aug 2022

Ale hlavne - nespoliehaj sa na anonymné internetové recenzie aj keby tam mali 1000 hviezdičiek. My sme sa takto nechali ojebabrať pri montáži sanity ale ukončili sme s nimi "spoluprácu" po dvoch nahovno namontovaných umývadlách. Už len reálne recenzie.