Škôlka - Bratislava Staré Mesto

luca1331
3. mar 2022

Ahojte,dcéra je narodená v októbri a nezobrali mi ju do škôlky, keďže v septembri mala vlastne ešte len dva,tak je s nami doma (som na rodičovskej s mladším). Chýba jej kolektív a je mi to ľúto, súkromnú škôlku si žiaľ nevieme dovoliť platiť. Chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti so štátnymi škôlkami v starom meste, ani neviem koľko ich tu je a kde sú,najbližšie máme Grösslingovú,ale podám určite viac prihlášok aby sa už určite niekam dostala,aj keby som mala za ňou dochádzať. Ďakujem

kikushaa
3. mar 2022

Nesplnala zakladnu podmienku prijatia a to dovrsenie 3rokov do 31.8. Myslim ze od dalsieho septembra nebudete mat problem 🙏

bluerose
26. mar 2022

Škôlky v Starom Meste sú od tohto marca iba podľa spádových ulíc. Dostane sa tam, kde patrite podľa ulice trvalého pobyt, istotu bude mať až ako 5 ročná, lebo je to povinné, inak u mladších detí to bude vždy o šťastí, že koľko sa ich prihlási. Prednostne potom berú súrodencov a deti pracujúcich rodičov.

kikushaa
26. mar 2022

@bluerose jezisi preco toto neurobia aj v petrzalke, tam je spadovost len pre tie 5rocne 🤔 ostatne je jedno, milion deti zo satelitov je tam 😔 moj tiez chodil do stareho mesta len kvoli tomu ze to bolo pri mojej robote a 2r po sebe nemali miesto v petrzalke

tanisha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz