Skúsenosti - gynekológ MUDr. Branislav Dlugoš

zuzanasupi
25. dec 2022

Dobry den, mate, prosim, niektora skusenost s gynekologiou AXAM, konkretne s MUDr. Branislavom Dlugošom? Vopred dakujem za Vase odpovede.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanasupi
autor
25. dec 2022

@boldo87 dakujem velmi pekne. Videla som pozitivne hodnotenia na internete, ale chcela som pre istotu este pocut iny nazor. Mam totizto rizikove tehotenstvo, coskoro ma prepustia z CAR a po potrate a mimomaternicovom tehotenstve hladame odbornika s ludskym pristupom. 🙏

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzanasupi
autor
25. dec 2022

@boldo87 dakujem krasne 🙂

katkine_terapie
25. dec 2022

@zuzanasupi za mna nie

zuzanasupi
autor
25. dec 2022

@katkine_terapie a preco?

katkine_terapie
25. dec 2022

@zuzanasupi napisem IP

jana_435
25. dec 2022

@katkine_terapie napis kludne tu, ak nevadi. Mna to tiez zaujima

katkine_terapie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkamamka
25. dec 2022

@zuzanasupi
@katkine_terapie
@jana_435 suhlasim, prednedavnom tu bola tiez jedna otazka na tuto ambanciu, doplnim este ze sa zvykne dlhsie cakat v cakarni aj ked je zena objednana na konkretny cas.

gavbar
15. nov 2023

@zuzanasupi aj ked neskoro ale za mna je p.doktor uzasny. Po tom co som prisla o dietatko ma hned poslal na vysetrenia a nebral to ako samozrejmost. Vdaka tomu mi na hematologii zistili problem kde mi nastavili liecbu a moje druhe babo je krasne zdrave a v poriadku. Vsetky vysetrenia prebehnu rychlo velmi citlivo. Sestricka bola vzdy velmi mila ale to je zial minulost. Clovek ma pocit ze ju obtazuje.

andulka244
3. jan 2024

Dobrý deň, vážené dámy, dovoľujem si Vás informovať , že pán doktor MUDr. Branislav Dlugoš začína ambulovať od 8.1.2024 v zdravotnom stredisku na Bebravskej 34 v Bratislave.
Tešíme sa na Vás 🙂

ascotka
9. feb 2024

@andulka244 prosím ako je možné že bez môjho vedomia som bola presunutá od MUDr. Valaskej k MUDr. Dlugošovi ? Všimla som si to práve v aplikácii zdravotnej poisťovne. Naozaj proti nemu nič nemám, to nie, ale toto je bežné ?

andulka244
10. feb 2024

@ascotka Áno nakoľko pani doktorka Valašská bola len zamestnankyňa v spomínanej ambulancii a po jej odchode tam nastúpil doktor Dlugoš. Lekári sú len zamestnancami v ambulancii, takže dohodu nepodpisujete s konkrétnym doktorom, ale s ambulanciou.

ascotka
10. feb 2024

@andulka244 To je pre mňa síce novinka a nič také mi nepovedala keď som sa k nej pred 5 mesiacmi preradila od inej pani Dr., ale rozumiem tomu princípu, ďakujem pekne za odpoveď. Pán Dr. Dlugoš má výborné referencie, takže určite budem spokojná. Prajem pekný deň.