icon

Skúsenosti s bývaním v bytovom dome Manhattan

avatar
foxinkofoxovy
4. júl 2025

Známa budova pri bývalom výskumnom úrade zváračskom. Je tu niekto, kto tam býva, resp. býval a vedel by k bývaniu v tejto budove napísať viac?

anonym_44a4d0
1. jún 2026

@foxinkofoxovy vraj tam strasi co som.cital, aj mňa by to zaujimalo