Skúsenosti s gynekológom MUDr. Matúš Chuda

17. júl 2023

Dobry den,
Chodi prosim vas niekto k MUDr. Matus Chuda do ambulancie v Karlovej Vsi?
Zaujimalo by ma, ci dobre vysetruje, ci nie je naladovy ako moj sucasny gynekolog. Sestricky su mile?
Budem rada, ak sa podelite so skusenostami s tymto doktorom a jeho ambulanciou. 🙂 dakujem

petamich
17. júl 2023

on ma tu ambulanciu celkom novu, pred tym bol ak sa nemylim v OBGyn a svoju mal v Stupave, ja som ho teda mala zazmluvneneho ako porodnika v Ruzinove a podla mna bol super, vzdy dobre naladeny, mal toho vtedy celkom vela, tak miestami bol chaoticky napr. si ma zabudol poznacit na kontrolu ale ked som prisla sestricka mu volala a vybehla som za nim hore 🤷‍♀️ neviem aky stav ma teraz, medzitym bol na materskej, tak mozno si "oddychol" ak sa to na materskej da 😅

claudyka23
17. júl 2023

Dobrý deň, chodím k Dr. Chudovi, je milý, ľudský, vyšetruje dôkladne, odpovedá na e-maily, sestričky sú úplne ok, objednáva sa cez bookio, čo je super pohodlné, berú zvyčajne načas, snažia sa dodržať 20 min na vyšetrenie, dá sa platiť kartou, na vysetrenie môže ísť aj partner, doplácajú sa 3 eurá, ja som celkovo veľmi spokojná.

autor
17. júl 2023

@claudyka23 dakujem a velmi sa tesim z takejto recenzie, nakolko k nemu idem prestupit. 🙂
Prosim a kedze sa objednava cez bookio, za to sa neplati?
Robi doktor v tehotenstve aj skrining?

claudyka23
17. júl 2023

Nie, za rezerváciu sa nič neplatí, objednávanie je intuitívne, preklikáte sa tam cez ich webstránku MGYN. Aký screening máte na mysli biochemický z krvi? Ten určite robí, v dvanástom a následne v šestnástom týždni plus mínus

autor
18. júl 2023

@claudyka23 super, velmi pekne dakujem, k panovi doktorovi idem prestupit 🙂

eva19911991
19. júl 2023

@claudyka23 Za klasicku preventivku sa plati? Alebo platim iba za nadstandard ukony co nie su preplacane poistovnou?

claudyka23
19. júl 2023

@eva19911991 https://www.mgyn.sk/wp-content/uploads/2023/04/... nech sa páči, posielam cenník, preventívna tam nie je uvedená, myslím, že by určite mala byť bezplatná ale neviem to na 100%

bohom_milovana
21. sep 2023

@eva19911991 za ultrazvuk sa plati aj za ster z krcka, ktore sa na preventivke robia

viki258258
1. nov 2023

Dobrý deň, prosím vás , neviete či ešte robí pán doktor Chuda pôrodníka v Ružinove ? Nakoľko som tam už nevidela jeho meno . V roku 2021 som s ním rodila a chcela by som si ho opäť zazmluvnit, ďakujem

bohom_milovana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bohom_milovana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klip0
3. nov 2023

Baby prosím a neviete ako to je s výsledkami z cytologie ? Posiela sám mailom, alebo si treba volať, alebo ako ?

natalka25122017
21. dec 2023

Je to úžasný doktor v roku 2022 mi dal vyvolávať pôrod lebo som mala problém aj s tlakom ale malý bol veľký iný by ma nechal prenášať veľmi sa mi páči jeho prístup je veľmi milý dobre naladený nemám sním žiaden problém teraz k nemu chodím znovu na poradne do Ružinova a som spokojná veľmi