Štátne pôrodnice v Bratislave

2. sep 2023

Ahojte, zaujimalo by ma ake mate posledne skusenosti so statnymi porodnicami v Ba,pripadne okoli. Alebo kam sa chystate rodit? Dakujem.

kris_tin257
2. sep 2023

Ahoj, ja mám osobné skúsenosti iba s kochom ale dve kamarátky mi rodili v boroch a teda veľmi si chválili (jedna predtým 2x rodila v Ružinove a nevedela si vynachváliť) čiže ak je tá možnosť a sú ešte termíny tak skús Bory

marci77
2. sep 2023

velmi dobre skusenosti su aj s Antolskou, ja ja odporucam
su tu vytvorene aj rozne skupinky, napr. tu
https://www.modrykonik.sk/group/2293/

petamich
2. sep 2023

na kazdu porodnicu v BA (okrem Borov) najdes aj pozitivne aj negativne recenzie, lebo kazdy porod je iny, kazda situacia je ina, kazda sme inak citliva...ja osobne som rodila v Ruzinove a mala som smolu na detske setricky, tie, ktore som stretla by mohli zvazit zmenu povolania 🤷‍♀️ arogantne, vyslovene hnusne, nepomohli, neporadili, skor naopak sproste komentare, zhadzovanie mamiciek....cest vynimkam, inak lekari uzasni, sestricky na 600N uzasne ale niekto ti povie, ze Ruzinov otras, iny ze Antolska parada, iny, ze otras

cize asi tak, aktualne by som skusila dostat termin v Boroch a ak nie, tak potom riesit inde

patriciavanesska
2. sep 2023

Ja idem po 3x na Antolsku, mam to blizko a nikam nemusim cestovat, nemam nic proti Antolskej

zoeeoz
2. sep 2023

2x ruzinov a super

avonladyba
4. sep 2023

Ja som rodila v kochu a nemám moc dobrú skúsenosť, takže si myslím, že je to jedno.

anonymous87
4. sep 2023

Ja 2x ruzinov a bola som spokojna 🤷‍♀️

eliska13
4. sep 2023

Ružinov 2x, Koch určite nie