Stav po rhinoplastike

simikslonik
23. apr 2020

Dobrý deň prajem hľadám niekoho kto podstúpil operáciu nosa.
Som 4den po operácii a tým pádom že mi opuchol nos tak sa dlaha úplne nadvihla a vôbec nesedí takže si ju tam musím ako tak priložiť a pre lepiť. Pridávam aj foto.
Ja len ci sa to stalo len mne a ci to nejak extra vadí o týždeň idem na kontrolu. Ďakujem ❤️

snakica
23. apr 2020

Ahoj ....ideálne ak zavoláš svojho operatéra. Mne dlaha tiež nesedela tak som ju upevňovala lepením. No ak by sa u teba mal prejaviť neočakávaný tvar nosa ako u mňa, to s dlahou nič nemá....

yellow28
23. apr 2020

Hmmm to je divny stav... Ja som mala operaciu pred 15 rokmi, ale nos mi vobec neopuchal...sice az po roku nastal trvaly stav, ale ziadny opuch som nemala, len modriny pod ocami...

lucyluv
24. apr 2020

Ja si ani nepamatam, ze by som mala dlahu

simikslonik
autor
24. apr 2020

@yellow28 ja som mala operovanu vybocenu, a aj kosti aj chrupavky takže komplet všetko

simikslonik
autor
24. apr 2020

@snakica myslíš teda že dlaha nemá nič s výzorom po oberaci nosa? Teda je niečo ako ochrana? Volala hneď po operácii a že si to mam prelepovat 🤦‍♀️

yellow28
24. apr 2020

@simikslonik ja som tiez mala "zosekanu" kost, dvihali mi spicku nosa...len som popisala svoj stav, ze taky opuch, aby mi dvihalo dlahu, som nemala...tak bud je tam zapal alebo zle spravena dlaha...

simikslonik
autor
24. apr 2020

@yellow28 ďakujem za odpoveď

domi362
28. máj 2020

@simikslonik a u koho si bola na operácii?