Svadobná hostina - Bratislava okolie

patus8
18. feb 2022

Dobrý deň 🙂

Prosím Vás, viete mi poradiť, kde je pekný priestor na svadbu pre cca 50 ľudí? Hlavne, aby to nestálo majland. Podmienkou tiež je, že to musí byť otvorená miestnosť ( myslím,v strede žiadne stĺpy, ani Šaľa do L a podobne ).
Ďakujem 😊

juliavolna
18. feb 2022

@patus8 zámocek modra

pribinak
18. feb 2022

Basta pajstun

petamich
19. feb 2022

ak priamo v BA tak Maranello, pomer ceny vykon je za mna viac nez priaznivy, kedze cenou kusok kompenzuju lokalitu, maju ale uzasnu salu a tim ludi, ktory sa zaobera iba svadbami, bola som tam na niekolkych svadbach a velmi sa mi pacilo aj nasa tam mala byt ale korona 🙂

patus8
autor
19. feb 2022

@petamich nemusí byť priamo BA, môže byť aj kľudne niekde v okolí. A to Maranello pozriem, ďakujem 🙂

nikie
20. feb 2022

@patus8 Putnicky mlyn v marianke 🙂 https://www.putnickymlyn.sk/restauracia/

lauha21
20. feb 2022

Nám sa páčila vila Etelka v Harmónii, úplne akurát na tú kapacitu akú máte. Má aj záhradný priestor. My sme chceli niečo súkromné, nie hotel kde bývajú aj dve svadby naraz alebo tak. Podľa nás cenovo veľmi priaznivé a majitelia/organizátori sa nám snažili splniť a vymyslieť riešenia na všetky priania😁 nakoniec sme tam však museli kvôli covid pandémii zrušiť zálohu mesiac pred svadbou.

kikushaa
20. feb 2022

Priklanam sa k putnickemu mlynu, bola som tam hoszom na svadbe a cele dobre 👍

ghostsgirl
20. feb 2022

@lauha21 do Etelky sa ale 50 ludi urcite nezmesti, jedine zeby si priplatili za zahradny stan, ale to uz nie je sala...tak isto sala nesplna kriteria co hlada autorka