Tip na výborného pediatra

natali08
21. júl 2021

Ahojte maminy/tatinovia.

Už dlhšie mám pochybnosti a uvažujem o zmene pediatra. Preto by som sa na vás chcela obrátiť a spýtať sa na vaše skúsenosti. Môže to byť pokojne aj súkromná ambulancia, pokiaľ bude spĺňať nasledovné:

-lokalita najlepšie: P. Biskupice, Ružinov, Petražlka, N. Mesto
-dostupné parkovanie
-ústretovosť, odbornosť, ochota
-ordinačné hodiny predovšetkým doobeda

Pokiaľ viete odporučiť pediatra, ktorý nepĺňa môj popis, no ste s ním veľmi spokojní, rada si vaše odporúčania prečítam.

Vopred ďakujem za všetky tipy 🙂 🙂

modrakobyla007
21. júl 2021

📌

tin331
22. júl 2021

Na Bebravskej máš 2 pediatricky v zdravotnom centre a obe sú skvelé.

sajmoniiiiis
22. júl 2021

@natali08 my máme MUDr. Borosovu na mytnej. A podla mňa super aj lekárka aj sestrička úplne milé a nielen k deťom ale aj k rodičom . Super prístup ak sa mi niečo nezdá hneď komunikujeme mailom. Ak sa jej niečo nepozdáva hneď máme prísť. Za mňa TOP 👌👌👌

kopytko03
24. júl 2021

@sajmoniiiiis MudrBorosovu mame aj my a naozaj je perfektná, ale už berie iba rajonnych pacientov

sajmoniiiiis
24. júl 2021

@kopytko03 no to neviem my sme mimo jej rajonu a zobrala nas 🙂

marci77
24. júl 2021

@sajmoniiiiis my tiez chodime k pani doktorke Borosovej, perfektna, komunikaciu tiez ocenujem👍
sme mimo rajon, ale bola som ju uprosit, lebo niekedy som bola jej pacientka, tak si ma pamatala a zobrala aj moje deti .....ale to bolo este v case pred koronou

a este dobre pediatricky su vraj aj na poliklinike Tehelna (ale presne mena neviem)