Vodičský preukaz B - autoškola v Bratislave

luckama
29. máj 2023

Ahojte, prosim vas poraďte mi dobru autoskolu v Bratislave, ktora je aj flexibilna kedze som s dietatom na RD a ideálne ma teorie online, a netrva kurz velmi dlho, uz som toho popozerala vela ale nic aktualne som nenasla, Dakujem velmi pekne!

janka2501
30. máj 2023

@luckama skus autoskola prestige majitel Tomas,je aj na fb,aj na instagrame

luckama
autor
30. máj 2023

@tyrkysova_kobyla Dakujem, napisala som im, maju super casy co by mi presne vyhovovali ale zacinaju najblizsie az od septembra😏 nahodou neviete kolko u nich trva kurz? Ak teda mate s nimi osobnu skusenost

anonymous87
30. máj 2023

Ja som robila HappyDrive. Bola som spoko. Akurat nerobia kurzy online asi

luckama
autor
30. máj 2023

@janka2501 Dakujem, vyzera to fajn len pre mna zo Záhorskej to je hrozne daleko…

luckama
autor
30. máj 2023

@anonymous87 A v akych časoch prebiehali teoretické hodiny? Mali ste jazdy aj vecer alebo vikendy?

anonymous87
30. máj 2023

@luckama teoria bola 2x tyzdenne v pondelok a stredu. Od 17-18:30 cca. Vikendy neviem ci robia jazdy. Mne to vyhovovalo doobeda cez tyzden vzdy. Myslim, ze to je o dohode 🤷‍♀️

tyrkysova_kobyla
31. máj 2023

@luckama zial, robila som kurz cez kovidovy cas, takze to trvalo dlhe mesiace kvoli lockdownom, realne neviem 😐

luckama
autor
1. jún 2023

@tyrkysova_kobyla No uz mi odpisali, ze pol roka co sa mi zda dost dlho…

anonymous87
1. jún 2023

@luckama no bezny kurz tak trva. Aj ja som tak mala. V auguste som zacinala a skusky som mala vo februari (ale tam som mesiac cakala na termin od “policajtov”)