Vyoperovanie žlčníka - Bratislava a okolie

kiirkee
6. jan 2021

Dobrý deň, mám zrejme nefunkčný zlcnik a je nutné ísť na operáciu. Viete mi prosím odporučiť, kde v BA ci okolí? Kľudne i súkromné platene - ak by tam bola možnosť samostatnej izby za priplatok, tak ešte lepšie. Dakujem vopred za rady.

didi277
6. jan 2021

@kiirkee ahoj mne operovalimin rok na antolskej a uplne uxasne..neviem ako je to terasci operuju neakutne stavy..ja by som si nedala operovat zlcnik do jednodnovej chirirgii nikdy

kiirkee
autor
6. jan 2021

@didi277 ďakujem pekne za info. A prečo nie? Ja mam teraz veľký rešpekt z nemocníc kvôli covidu. Takže preto zvazujem súkromnú, kde je menší počet ludi. Momentálne fakultné nemocnice majú aj pozastavené plánované operácie, ktoré nie sú život ohrozujúce.

didi277
6. jan 2021

@kiirkee podla mna ked opeeuju zlcnik clovek musi byt aspon.min 3dni od operacii v nemocnici na pozorovani a taktiez zavedu aj dren ci ako sa to vola odkial vychadza ten nadbytok mna operobvali v utorok a vo stvrtok vecer mi to dali dole..a v piatok pustali..neviem asi som stara skola*(mam 29)ale urcite by som sa dala operovat len tam kde ma nechaju par dni pre mozne vnizknute komplikacie

nika82
6. jan 2021

@kiirkee aktualne len akutne operacie, ostatne zivot neohrozujuce sa odklada

biba79
11. jan 2021

@kiirkee muž bol pri kamennom námestí U milisrdnych bratov. Bol mega spokojný, izba pre dvoch ale veľmi pekná veľká s príslušenstvom . Bol tam jednu noc.

kiirkee
autor
12. jan 2021

@biba79 ďakujem pekne za skúsenost!

didus12
25. jan 2021

Ja som bola sice dva roky dozadu na vyoperovani zlncnika...vo stvrtok som nastupila, piatok ma laparoskopicky robil primal škubla v ruzinove a v sobotu ma prepustili. A musim primara vychvalit,ze si ma zobral pod svoje kridla..povedal mi ze som prisla za 5 dvanast,.mala som akutny zapal...zlcnik plny kamenov,nastastie len laparoskopicky inak pri takom zapale robia normalnu operaciu...odvovodnil to tym,ze ked som mlada nechcel mi tam.nechat velku jazvu i ked to bol boj vyberat 😃