Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zdravotné stredisko Záporožská - pediatrička MUDr. Bobáková

clawmay
12. nov 2020

Pekný deň, máte niekto skúsenosť s detskou lekárkou MUDr. Annou Bobákovou (Zdravotné stredisko Záporožská)?

rajc1nka
12. nov 2020

Pripnem sa, aj mna to zaujima, lebo sme doteraz patrili k MUDr Bakalarovej a teraz sme automaticky presli pod MUDr Bobakovu, tak ma celkom zaujimaju skusenosti s nou 😊 zatial som nemala tu moznost byt u nej. Kedze v decembri cakam dalsie babo, tak mozno po skusenostiach na poradniach v januari a februari napisem aj ja recenziu 😊

lety17
12. nov 2020

@rajc1nka Bakalarova uz neordinuje?

rajc1nka
12. nov 2020

@lety17 no je sice napisana na dverach, ale sestricka (ta ista, ako bola u MUDr Bakalarovej) mi povedala,ze mame novu pani doktorku a tym padom aj ordinacne hodiny sa zmenili (uz neplatia tie,co su aktualne na nete,lebo to este nestihli zmenit). Takze predpokladam,ze MUDr Bakalarova uz neordinuje (neviem preco, ale skoda velka)

mamicka2deti
15. dec 2020

Dievčatá tak ja k nej chodím na poradne s 2 babom. Pani dr.Bakalarovu som mala veľmi rada. Odisla od septembra. Stihla mi vziat novorodenca, prvá kontrola a odisla :( Deťom sa prihovárala, bola taká zrucna, mila, proste zobrala dieta,pozrela všetko. Čo bohužiaľ mi teraz pri tejto pani Dr nepride ako taka samozrejmosť. Je milá, to nehovorím, že nie. Len mi tam chýbajú nejaké veci pri prehliadke dietata..ako dať na brucho, skontrolovať celkovo vývin a tak .Chce to možno len čas, prípadne pri nejakej chorobe uvidim, aké to bude. Najhoršie ale je to, že odchádza aj sestrička. A to ma mrzí fakt veľmi.

rajc1nka
16. dec 2020

@mamicka2deti juj, to vazne? No velka skoda. Uvidim, som 2 tyzdne pred terminom tak aktualne uz nejdem menit rozhodnutie, ale teda kedze prvy syn ma pravidelne laryngitidy, tak ocakavam dost caste navstevy, tak uvidime... len najhorsie je,ze clovek pomaly nema za co menit, kedze ten mily a ustretovy pristup sa nahradit neda. Dakujem za info

mamicka2deti
22. dec 2020

@rajc1nka skoda, ano. Tak nám ostáva veriť, že to bude nakoniec ta najlepšia pediatricka (staršia pani, tak jej dávam šancu, že nejaké skúsenosti hádam ma 🙂 ) s tou najlepšou sestrickou (ta je zasa úplne mladučká) držím vám palce, pôrod myslím, ak teda to Už nemáte aj za sebou 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli