icon

ZŠ Vrakuňa

avatar
janet24
12. apr 2023

Mamicky rada by som Vas poprosila o Vase postrehy ohladom ZS vo vrakuni.Dcera pojde do 7 rocnika .Viete mi poskytnut informacie ,ktora ZS je v pohode.Rozmyslala som nad Rajcianskou alebo Zeleznicnu.

avatar
sylvia36
12. apr 2023

@janet24 moja dcéra chodí do 7.ročníka ZŠ Rajčianska, nemôžem povedať krivého slova. Učitelia, ktorí ju učia sú fajn aj keď prísni. Organizujú aj veľa akcii, exkurzie, výlety... ja som spokojná a dcéra si nesťažuje.😉

avatar
janet24
autor
12. apr 2023

@sylvia36 dakujem pekne za odpoved

avatar
lienka9
12. apr 2023

@janet24 ja este nemam osobnu,ale co zistujem uz popredu koli synovi tak najlepsie mi vychadzaju rajcianska a zeleznicna.aj ked pozeram na vizualnu upravu skoly,vysledky ziakov,zapajanie do aktivit atd.

avatar
janet24
autor
15. apr 2023

@lienka9 dakujem

avatar
vikusjk
5. sep 2024

@janet24 ahoj, mozem sa opytat, kam ste nakoniec dceru prihlasili? Uz je tento rok osmacka, vsak? Moja dcera zvazuje prestup zo Zitavskej na Zeleznicnu, ale neviem, ci maju vobec miesto, ale ak by chodila tvoja tam, mohla by si mi dat nejake blizsie info prosim? Kludne aj do ss. Dakujem