Odporučte internet na doma

chevalbleu
15. apr 2020

Prosim poradili by ste mi spolahlivy a rychly internet na doma? Byvam v Predmieri, opticky kabel nemame . Som s Telecom, ale nie som spokojna s rychlostami anki pri max.baliku. Dakujem za rady

lenka2710
15. apr 2020

@chevalbleu my máme teraz Magio,predtým sme mali od Tes Media

martinals
15. apr 2020

Ahoj my máme od Orange, sme spokojní.

chevalbleu
autor
15. apr 2020

@lenka2710 magio cez Telecom? To ale nie je opticky kabel, ci?

chevalbleu
autor
15. apr 2020

@martinals orange robi 4g ci pevny internet? Vies aku mate rychlost?

lenka2710
15. apr 2020

@chevalbleu cez optický kabel

danicaz
15. apr 2020

@chevalbleu
Pozri link,robí to môj manžel, ktorý ho majú, zatiaľ sú spokojní
http://www.skydslservice.sk

danicaz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinals
15. apr 2020

Máme internet cez WiFi,balík love, rýchlosť ti neviem povedať. Skús pozrieť na ich stránke.

milanm_
15. apr 2020

@danicaz
@chevalbleu
Pre boha toto je sluzba vhodna na lazy, kde neexistuje ziadna moznost pevneho, alebo 4g/ LTE internetu.
Autorke radim pevne pripojenie. Ten Telekom ktory mate je asi aDSL? Overit v Telekome ci nie je mozna migracia na vDSL, pripadne zistit aky iny providery poskytuju sluzby vo Vasej lokalite.

danicaz
15. apr 2020

@milanm_ "preboha" 😂 predstavte si,že majú túto službu aj pri Dunajskej strede 😂

milanm_
15. apr 2020

Vami spominana sluzba je vhodna pri nemoznosti zapojenia pevneho internetu, ale kludne ma Vy, alebo pan manzel mozete poucit. Som clovek ktory pracuje v Telko odbore roky-rokuce a fyzicka vrstva je moja domena a dovolim si tvrdit, ze som jeden z najlepsich na Slovensku v tomto obore.
Odporucat niekomu hydinove parky, ked sa pyta na telaci rezen je neseriozne.

jvlo
20. apr 2020

Ja bývam v Rašove. Pred rokom sme prešli na Telekom a za mňa jedna veľká katastrofa. Hned ako skončí viazanost ideme spať do Orange. Stále nám padá net, na technickú podporu som volala x krát. Vždy to na diaľku vyriešia,ale čakala by som,že pri vDSL bude pripojenie stabilné