Súkromná stredná škola Bytča

lola137
10. mar 2022

Dobrý deň,

Prosím Váš študovala ste niektorá na súkromnej strednej škole v Bytči (dokončenie maturity) externe. Ak áno napíšte mi prosím správu chcela by som sa pár veci opýtať.

Ďakujem vopred 🙂

nena007
30. máj 2022

Áno ja a teraz

aryana
20. jún 2022

Aj ja som akurát odmaturovana

ewula192
3. sep 2022

@aryana prosím vás aj ste dostali počas štúdia nejaké vypracované otázky? Vedeli by ste mi ich poslať akurát začínam len do robenie maturity externe. Dakujem

aryana
5. sep 2022

@ewula192 jasné všetky sme dostali vypracované okrem angličtiny tam boli len otázky...posli mi mail do správy a pošlem , prípadne kľudne darujem aj vytlačené

denka1207
16. okt 2022

@aryana ahoj, prosím vedela by si mi poslať tie otázky? Maturujem tento rok 🙂

ewula192
5. dec 2022

@aryana ahoj pisala som ti do spravy este dsvnejsie tak sa chcem len pripomenut ci by mi to bolo mozne poslat ..prosim ak sa da bola bz som vdacna

18petka18
3. apr 2023

@aryana ahoj mohla by som pekne poprosiť vedela by si mi poslať na mail tie otázky. Ďakujem.a koľko sa platí za tie dva roky .? A treba tam aj chodiť ci je všetko cez PC dakujem

yoge
10. apr 2023

@18petka18 Ahoj, ale ak tam plánuješ študovať, tak tie materiály ti dajú v septembri. Ak máš hotové dva ročníky, tak nerobíš žiadnu skúšku. Len im v septembri donesieš vysvedčenie a potom to prebieha viac menej online s tým, že na konci polroka a roka sa ide do Bytče na preskúšanie. Ak si tam nevolala, tak kludne tam zavolaj, tá pani ti všetko vysvetlí. A podať prihlášku môžeš do konca mája.

Prípadne ak chceš, tak napíš, ja som tam volal, ale ešte neviem či pôjdem tam alebo do BA

kaculda2
16. máj 2023

Ahojte, tie ktoré ste študovali na tejto škole vedeli by ste mi poslať nejaké podklady k učeniu? Poslala som si tam prihlášku. Len by som chcela pozrieť trošku že v akom rozsahu je to učivo a či to budem stíhať pri 3 deťoch. Ďakujem krásne.

mayla90
28. jún 2023

Ahojte prihlašku bolo možné poslat iba do konca maja?

yoge
28. jún 2023

@mayla90 Ahoj, myslím že áno. Prípadne skús Gymnázium Kremnická tam tuším ešte berú

mentoska77
6. júl 2023

Ahojte chcem sa opýtať to online vyučovanie o akej hodine bolo koľko trvalo dakujem

macicakova
21. nov 2023

Ahojte,ako je to prosím vás s maturitou na tejto škole v Bytci.Myslim konkrétne ,z čoho sa maturuje,dajú vypracované otázky,a koľko?Je vôbec šanca zmaturovat?Stačí sa učiť len základ?Ďakujem vopred za odpovede.

ewula192
22. nov 2023

@macicakova nedsju vypracovane.. musite si ich vyprscovat alebo ucit sa podla materialov knih a veci co vam poslu ... hlavne predmety sa skusaju osobne a byvaju aj testy seminarky a distancne ulohy

lenka007
9. feb 2024

Ahojte chcem nastupit do skoly na externe studim 2 rocne.Som uz zi skoly vonku 23 r a bojim ze to fakt nedam.Viete mi blizsie dat info co sa tyka skusania, jazyku vyucby ako to chodi.Otvaraju to kazdy rok?

kristiin
7. mar 2024

@nena007 dobrý deň boli ste spokojná ? Nebolo štúdium ťažké ?

kristiin
7. mar 2024

@aryana dobrý deň boli ste spokojná ? Dalo sa to mám doma dve deti jedno je bábätko tak sa bojím či to budem stíhať

kristiin
7. mar 2024

@yoge dobrý deň kam ste išli nakoniec ? A prečo ?

kristiin
7. mar 2024

@kaculda2 dobrý deň aj ste nastúpili ? Ako to prebieha

kaculda2
7. mar 2024

Dobrý deň, áno nastúpila som a študujem už druhý polrok..je to náročnejšie popri deťoch ale dá sa to zvládnuť.

misha0606
8. mar 2024

@kristiin dobry deň aj mna by zaujimalo rozmýšľam tiež nad dokončením

kristiin
12. mar 2024

@kaculda2 je v papieroch na učenie vyznačené čo sa treba učiť ?? Ale všetko si musíte vyznačiť sama .. robia sa aj referáty ?

kaculda2
12. mar 2024

@kristiin škola pošle študijné podklady a tie sa treba učiť. Áno robia sa aj dištančné práce tzv. Referáty