Pôrodnica Opava

saleska111
24. sep 2021

Ahojte maminky prosim bola ste niektora rodit v Opave ?
Som z Nitry cakame na vklad avsak z podornic mam hrozu . Chcela by som co najpokojnejsi porod s dotepanim pupocniku , so synkom na izbe aj muzom , 2 h bonding nepretrzity a ziadne odoberanie babatka od matky … proste co najprirodzenejsi porod
Zaujimaju ma skusenosti od poistovne , cez ubytovanie tam kedze cesta je cca 3,5 h
Dakujem

dzepeta
24. sep 2021

@saleska111 nerodila som sice v opave z bratislavy sme cestovali do vyskova( 1,5 hod cest) porodnicka uzasna vsetlo co ste spomenuli dotepanie pupocnika neoddelovanie babatka, neonatologicke prve vysetrenie na bruchu mamicky . Babatko na izbe s mamickiu 24/7. Jednoducho krasa rodit v takychto porodniciach . A ten prirstup k rodicke jednoducho na jednotnu

dzepeta
24. sep 2021

@saleska111 mam poistovnu union a nic sme nedoplacali poistovne si to vyriesili medzi sebou, akurat sme platili 5 dni na nadstandardnej izbe lebo aj manzel bol s nami ubytovany. Tusim 200€ sme platili

saleska111
autor
24. sep 2021

@dzepeta dakujem za tvoju odpoved. A ano aj Výškov zvažujem 🙏 bol to prosim tvoj prvy porod ? Wau to je super takze nenas co vytknut bola si uplne spokojna a sla by si znova ? . Sli ste skor akebo az ked to na Teba prislo ? 🙏

dzepeta
24. sep 2021

@saleska111 mozno by som este spomenula, neviem aka je porodnica v opave, ale z nitry to mate urcite blizsie do vyskova. Ano bol to moj prvy porod v roku 2019 v decembri( co bolo skvele ze je to mala porodnica a za cely ten cas co som rodila- dost narocny porod 35 hodin tam odrodili 3 zeny cize ziadny frmol ani nic🙂 nedam na tu porodnicu dopustit teraz cakam druhe a urcite by som tam chcela ist zas. Co sa tyka toho prichodu, kludne by sme to stihli az z bratislavy kedze porod bol dlhy, ale riesili sme to tak ze cez airbnb sme si v Nemojanoch ( dedina pri vyskove- 10min autom od porodnice) zajednali domcek. V ktorom sme cakali na spustenie porodu. Majitel bol velmi mily a ochotny kedze k nemu chodia vacsinou slovenky co chcu rodit vo vyskove😁

saleska111
autor
24. sep 2021

@dzepeta hm presne toto som potrebovala citat 🙂 ano vyskov blizsie preto aj zvazujem 🙂
Super dakujem Ti krasne. Musela si tam prosim chodit pred porodom aj na nejake kontroly? 🙏

dzepeta
24. sep 2021

@saleska111 pisem ti spravu