icon

Hľadám spolujazdca na trase Partizánska Ľupča - Liptovský Mikuláš

avatar
sarita510
Dnes o 14:26

Ahojte nejazdíte niekto prosím pravidelne rano po 7 hod (ja začinam o 9 ) do Lm ? Ja som z Partizanskej lupce a potom vecer po 20 hod naspat ? Ze by som sa pridala ? Dakujem

avatar
gocrazy
Dnes o 18:24

Skuste blablacar