Hľadám spolujazdca na trase Partizánska Ľupča - Liptovský Mikuláš
Dnes o 14:26
Ahojte nejazdíte niekto prosím pravidelne rano po 7 hod (ja začinam o 9 ) do Lm ? Ja som z Partizanskej lupce a potom vecer po 20 hod naspat ? Ze by som sa pridala ? Dakujem

Skuste blablacar