30 dňová výzva na brucho

denisqaa
29. mar 2015

caute kocky . Asi je to hlupa otazka , no ajtak sa spytam 🙂 Od vcera som zacala s tou 30 dnovou vyzvou na brucho a ked si dam ruky pod zadok , tak to ide ovela lahsie..myslim tym brusaky,, ale citim pritom tlak . Zaberie to takto tiez ??, Alebo ich musim mat prekrizene na prsiach alebo za hlavou ???? Prikladam aj fotku s tou 30 dnovou vyzvou ..musela som ju odfotit,,lebo ten format sa tu neda vlozit ,,, Pridal by sa este niekto ???? Len nech mi to vydrzi 😀

denisqaa
autor
29. mar 2015
bonaqa2013
30. mar 2015

@denisqaa nechcem sa pridať, len ty cvičíš v tehu takéto cviky? Ja som pri 2 tehu tiež cvičila, a ráno som začala neskutočne krvácať. A to všetko pre moju blbosť. Mala som potom problémy niekoľko týždňov - dokonca som bola aj 2 razy v nemocnici. V súčasnosti má dcéra 9 rokov, chodí do 3 triedy.

denisqaa
autor
30. mar 2015

@bonaqa2013 nie , ja uz niesom tehu ,, Mam 5 mesacneho synceka a trosku mi to brusko ostalo .V tehotenstve by som to neriskovala a urcite by som to ani nezvladla. 🙂

nykushka
30. mar 2015

ja sa pridám, možno :D mohla by si mi prosím poslať na mail tú fotku ? 🙂

denisqaa
autor
30. mar 2015

@nykushka posielam 🙂 a prosim ta , to s tym podopieranim rukami pod zadkom ,,,,nevadi to ???zabera to rovnako?? co sa tyka tych brusakov ,,,

denisqaa
autor
30. mar 2015

@nykushka email poprosim 🙂 cez postu sa foto neda poslat

nykushka
30. mar 2015

@denisqaa písala som ti IP, ale už som to našla na nete a dnes som začala 🙂 fuu to s tmi rukami ti neviem povedať, ale ja osobne si myslím že to je tak jednoduchšie tým pádom si tak nenamáhaš to brucho, ale napr. ja robím len polovičné brušáky, takže si myslím že ruky po zadkom tiež nebudú nejaký problém, sme si to upravili podľa seba 🙂