55 dňová diéta

5kabar
3. jan 2012

Ahoj. mam dve deticky a moj postava po tehotenstvach uz nie je aka byvala. nepridava k tomu ani fakt ze nie je toho casu nazvys na cvicenie.a samozrejme aj "hodovanie" a hlavne kooopec sladkeho. nie je to zadna katastrofa ale aj tak ked sa pozriem do zrkadla alebo si obleciem nieco co som nosila pred tehotenstvom vidim ze to uz tak dobre nesedi. nedavno som narazila pri surfovani na tuto zaujimavu dietu. odhliadnuc od toho ze urcite zacnem cvicit 😉 , stranka sa odvolava na pokracovnie diety v ich "novom cisle" z 18.augusta 2011. nove cislo som vsak po 4 mesiacoch nenasla v ziadnom stanku (niet sa ani co cudovat 😉 ). Mamicky, neviete mi poradit ako ta dieta pokracuje dalej? paci sa mi na nej ze to nie je take to typicke odopierani si bud peciva, alebo oddelena strava. dakujem vopred

mimca20
30. okt 2012

@medusik takze tu 13dnovu zacala jedna baba dnes a pila polotucne mlieko 🙂

medusik
30. okt 2012

@mimca20 dohodnuteeee!!! a prvy den pijeme polo 😵. pripajame brusaky, veru, zidu sa 😉, mne teda urcite 😝. drzim palce a spojime sa po vikende.
dobru noc.

lenka2112
30. okt 2012

ahojte, môžem sa pridať do " boja" ? 😉 mne sa tiež pozdáva 55- dňová. len dúfam,že nestratím pevnú vôlu. ak dám dolu 8-9 kg, tak som max spokojná. nie som zástanca diét,ale toto ako diéta ani nevyzerá. tak by to možno aj šlo. jediný problém vidím,že káva sa nemôže zo začiatku 😲 😒 🤐 🤐

tinaa
30. okt 2012

@bebaa prosim si aj ja 🙂 matanasova@szm.sk Dakujem 🙂

mimca20
30. okt 2012

@medusik Ok 🙂 tak polo pijeme - pridame brusaky kolko zvladneme za den spravit?? Aby kazda robila rovnaky pocet - len prosim ta nedaj 100 to nezmaknem aj keby neviem co 🙂. Takze vyrazame do boja najprv s tou 13dnovou dietou?? 🙂 🙂.
@lenka2112 Ahojky kludne sa pridaj nevidim problemik, bude nas viac a to bude lepsie, skor sa podporime ak budeme na dne 🙂 🙂. Este som ziadnu dietu nedrzala, neskusala reku s medusik davame si na vyber bud tato 55tka alebo 13dnova dieta. Ale asi vyskusame najskor 13dnovu aby sme sa "nastartovali" do tej 55tky 🙂 🙂. Zajtra napisem bud ja alebo ona na ktoru dietu sa definitivne davame. Ale zatial asi vyhrava ta 13dnova 🙂 🙂 🙂

medusik
30. okt 2012

@mimca20 hahaha, 100 neeeeeeee 😒, ale 50 brusacikov sa da, ze?
Uz mi prisla od bebaa aj 55-dnova, vyzera tiez super. Mam vaznu dilemu! Tak zajtra hodime pevne rozhodnutie, ano?
lenka2112 ty by si rada tu 55-ku?
Zenusky, do Vianoc by to bolo akurat 😲 a pod stromcekom si dame darcek aj my 😝 ...

mimca20
30. okt 2012

@medusik 🙂 Ok tak 50 brusacikov staci 🙂 🙂 Mrknem si aj tu 55dnovu a zajtra hodime rozhodnutie 🙂 do 15tej 🙂 okolo 17tej odchadzam uz budem mimo pc. Nech sa nachystam "psychicky" na tu alebo onu dietu. dobruuu

mimca20
30. okt 2012

@medusik nepreposlala by si mi ju? mne nedosla ☹ mozno jej nedosla sprava s mojim emailom, vsetko je mozne.

mimca20
30. okt 2012

@medusik mam ju 🙂 nemusis. Vidis uz pre oci neviem citat - dieta som myslela ze je to dieťa a nie diéta 🙂 🙂 tak som to neotvárala.

medusik
30. okt 2012

@mimca20 chichi... Zajtra do 15,00 hod.!!! Uf. Dajme sa do toho 😉 .
Tesim, tesim... Som zvedava, co budem hovorit po par dnoch 😀 , ale verim, ze same pozitivne slovka 😀 .

mimca20
31. okt 2012

@medusik no ako??? 🙂 Ja som za tu 13dnovu dietku nateraz co ty na to?? Nech nedam mojmu telu prvu dietu a hned taky sok, ze 55dni 🙂 🙂. Potom by som navrhovala striedme jedenie (hlavne asi bez bieleho peciva, sladkosti 🙂 🙂, taky oddych a od 1.12 nabehnut zas na 55dnovu dietu. Co ty na to? 50 brusakov denne to sa da, mas ich odklepnute 🙂 🙂

medusik
31. okt 2012

@mimca20 Ahojky, tak dobre, dame 13-ku 🙂... A veru, najma bez sladkosti a pecivka, to mna zabija najviac, to ja velmi dobre viem! Ok, zajtra zaciname 😲 chichi...
Pekne volne dnicky a spojime sa neskor...
Pa, pa 🙂 .

mimca20
31. okt 2012

@medusik A nehodime sa do toho fora 13dnovej diety?? Nech tu baby nepletieme? Alebo spravime nove forum?? hmmm???

medusik
31. okt 2012

@mimca20 No, vlastne ano, presne... Tu budeme s infoskami pokracovat, ked sa pustime do 55-ky 😀 . Takze opustame Vas, 55-ky, pridame sa od 1.12. 🙂 ...

evka3231
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilly07
12. nov 2012

@bebaa ďakujem za poslanie zoznamu, ja som sa vrhla do diétovania a zabudla som sa poďakovať. No držím dva týždne, schudla som 3 kg a to bez hladu. Každý deň cvičím tak 300 -400 brušákov, celkom ma to chytilo, tak dúfam, že vydržím a dám dole aspoň 15 kg. To by bolo celkom fajn. Ešte raz ďakujem.

Začal ju niekto držať? ako sa vám darí?

bebaa
12. nov 2012

@lilly07 suuper 🙂 len tak dalej...

bebaa
19. nov 2012

ako sa vam dari???? ja som dnes zacala opat drzat 55dnu, bo vaha nekesa

mimca20
28. nov 2012

@lilly07
@bebaa ahojte ja zacinam 55dnovu dietu 1. decembra, uvidim svoju pevnu volu cez vianoce 🙂. Ako sa vam dari??

bebaa
28. nov 2012

@mimca20 mne dobre 🙂 dnes mam 10-ty den, a pohodicka, zatial som porusila iba raz 🙂 skus to radsej po vianociach, ci??? ja by som isto nevydrzala 🙂

mimca20
28. nov 2012

@bebaa A mozno prave, ked zacnem uz teraz na zaciatku decembra tak na vianoce uz budem mat nejakych 23 dni za sebou, tak by som to mala zvladnut aj cez tie sviatky. Aspon otestujem ci mam pevnu volu alebo nemam 🙂. Dodrziavas presne obedove menu + nejake cvicenie dam asi brusaky kazdy den.

mimca20
28. nov 2012

@bebaa Otazocka napr. v niektoru veceru mam aj 3 veci napisane - takze vyberiem len jednu vsak?

bebaa
28. nov 2012

@mimca20 ja som minuly rok zacinala v juli a cez vianoce som jedla ale velmi malo, obmedzovala som sa 🙂 ja cvcim uz rok a pol na orbitreku, nie pravidelne, ale tak tri krat do tyzdna urcite 30 min 🙂 mam tyzden ked cvicim aj kazdy den a tyzden ked vobec 😉 😉 ale cvicenie je velmi dolezite...
nie, ja som vzdy jedla vsetko co tam bolo napisane 😀 😀 😀

sisiag
17. jan 2013

@bebaa
Ahoj prosim ta, mohla by si aj mne poslat celu tutu dietu na e-mail : slivinka15@azet.sk? Dakujem pekne.

denike87
17. jan 2013

ahojte mohla by som aj ja poprosit tu 13 dnovu dietu popis v internej poste dakujem budem vdacna

denike87
17. jan 2013

ja by som len 5-6kg chcela dat dole a to z bokov a stehien

marilin11
18. jan 2013

@bebaa
ahoj bebaa, mozes mi prosim poslat 55 dnovu dietu, celu na mail : minarikova.marika@gmail.com ? vsetci o nej pisete s nadsenim, chcem to skusit. dakujem za ochotu

lucilucik
21. jan 2013

ahojte poslali by ste ak mne tu dietu

lalenka33
6. feb 2013

@bebaa Ahoj,mohla by si mi prosim ta poslat na meil lalenka33@azet.sk celu tu dietku.dakujem

marika72
28. feb 2013

@bebaa Ahoj , prosím ťa mohla by si mi poslať celú 55 dňovú dietu . Chcela by som vyskúšať musím čosi zo sebou urobiť. ďakujem veľmi pekne na email majkagabris@azet. sk