Váha po pôrode sa nehýbe

22. máj 2020

Dobrý deň mamičky, som 3 mesiace po pôrode. Mám 27 rokov a koli komplikáciám počas pôrodu som rodila cisárskym rezom. V tehotenstve som pribrala dokopy 22 kg z čoho 13 kg islo dole prakticky do 3 týždňov. Odvtedy mi váha stojí na rovnakom čísle. Nech robim čo robim dole to nejde. Zmenila som stravu, dávam si pozor nato ako jem a čo jem. Cvičiť mám koli cisárskemu ešte zakázané tak chodím apson na dlhé pravidelne prechádzky. Vždy som bola zvyknutá byt chuda vyšportovana a bola som veľmi aktívna , ale keď sa každé ráno postavím na váhu a vidím presne rovnaké číslo dosť má to deprimuje. Moje telo vyzerá hrozné. Neviete mi poradiť čo robiť alebo ako znova naštartovať metabolizmus nech idu kila pomaličky dole ? Ešte som zabudla poznamenať že plne kojím.

daganov
22. máj 2020

Ani u mňa nešla, 9 kg ostalo v pôrodnici a ďalších 9 na mne a to som si fakt dávala pozor na stravu, chodila som na dlhé prechádzky s kočíkom, plávať, ja som sa v noci vyspala a nič. Štvalo ma, že som všade čítala, ako kojením schudli a ja pri tom mojom hladošovi ani kg. Po skončení kojenia kg zleteli ani neviem ako. Možno aj ty si ten prípad.

heidy222
22. máj 2020

Mne pri oboch tehotenstvach isli posledne Kila sole az v polroku. tiez som pri 60 kg (175cm) pribrala 20 kg

kiki68
22. máj 2020

Moja exkolegyna nevedela day tie kila dole skrz kojenie a kojila dlho. Ako dieta odstavila tam to letelo dole, ale ze 10 kg islo len taky fukot. Cize mozu byt hormony a tie su svina. Nie z kazdeho kojenie spravi Twiggy

marci77
22. máj 2020

aj ja som asi ten pripad, po porode 10kg stale nie a nie dole....ale stale kojim, tak to bude asi tym
asi su 2typy zien, tie co kojenim chudnu, a tie ktore priberaju - tak my sme asi ten druhy typ
ale mozno nastudujte si: macingova 28dnovy detox, moze sa aj pocas kojenia, ja som vtedy dala 5kg dole, ale uz ich mam naspat, tak rozmyslam, ze si tu stravu dam zase

janickacrazy
22. máj 2020

mnohé ženy schudnú až po ukončení dojčenia, teraz v prvom rade mysli na bábo, ked kojíš, musíš aj viac jesť, aby si mala energiu, mne povedal dr. že ako dlho išli kilá hore, tak dlho možu ísť aj dole, čiže tých 9 mesiacov by si mala mať už postavu ako pred porodom, ja som schudla viac až po ukončení kojenia a bola som ešte chudšia ako pred otehotnením, žiadnu dietu som nedržala, len ked malý začal behať, tak som behala za ním plus dlhé prechádzky s kočom

simuskaaa123
27. máj 2020

No som zvedavá, lebo ja som pribrala 18kg a schudla som 20 ale chcem ešte chudnúť.. A už 3 mesiace som zaseknuta na jednej váhe.. Kojím už len ráno ale predsa. Sobotu to bude 8 mesiacov po pôrode