90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

martina020202
16. jan 2012

cessy a davas si aj cukor do tych makovych rezancov?

cessy
16. jan 2012

@martina020202 mam kupeny mak, uz zarobeny s cukrom, takze inu moznost nemam. ale ked je na veceru kus torty, tak si dam uz na vecru len nieco jednoduche, zas aby som nebola presladena

martina020202
16. jan 2012

ja mam v mrazaku este rezanky s makom lebo minule na uhlohydraty som ich mala tak mozno ich vyberiem a dam si aj ja uvidim co mi pojde na chut ked pridem domov 🙂 ja som robila domace rezance aj domaci mak som mala tak boli uzasne len uplne malinko cukru som dala na velku misu ani necele dve lyzice tak mi moc nesli dole krkom tak mozno trosku prisladim rozmyslam nad tym agavovym sirup co tu pisala jedna kocka ze si ho kupim 🙂

awooojky
16. jan 2012

@martina020202 to fakt? no do kelu... tam pise celozrna ja by som dala normálnu aku mam doma... no teraz teda neviem idem kuknut ake su ine recepty na tie placky... ked ja neviem co varit dnes a ten moj ze dnes nemam chut na cestovinu... tak neviem co spravit...
ja som práve dosla z kotolne no horor tam bol z malým on chcel pomáhat ale kde on dvihne metrovicu.. tak to bolo s revom riadnym... ach jaj..tie rezance s makom mnam...:D @cessy

cessy
16. jan 2012

@martina020202 ja nemam ani domace rezance ani mak.... 😖 ale uz som si zvykla 😀

@awooojky spravte si kapustove fliacky s kyslou kapustou, tie by som ja jedla kazdy den, ale ked muz nechce cestovinu...tak sprav palacinky na slano

awooojky
16. jan 2012

@cessy joj aj ja by som si dala... joj on je prieberčivý kvoli tým buchtám....no nic ja mu zavolám dám mu na výber a bude... buchty tam ako moznost ale nebudú :D

martina020202
16. jan 2012

@awooojky aspon mne nechutili mozno ze vam budu ale uz ked si vezmes ten recept len muka a voda tak to nieje bohvieco 🙂 ved skus a uvidis 🙂 ak ich naplnis niecim dobrym tak sa ta chut mozno zneutralizuje a s obycajnou mukou tiez mozu byt ine ja som ich chcela jest ciste ale nakoniec skoncili v kosi ☹ alebo som zla kucharka 🙂

martina020202
16. jan 2012

@cessy tak prid ku mne naobed 🙂 ale aj tak budu dobre nie?🙂

cessy
16. jan 2012

@martina020202 dakujem za pozvanie, ale hadam budu dobre aj tie moje 😕

a co planujes na veceru???

awooojky
16. jan 2012

@martina020202 no nakoniec budu tie placky plnené niečim :D a ze ci mu po diete upeciem buchty..:D pani som nevedela ze je tak na buchty ten moj chlopik..:D no oskusam uvidime ci tiez neskoncia v kosi.... sama som zvedava ako to dopadne.. a urcite nie si zlá kuchárka... len proste vsetci máme iné chute...

martina020202
16. jan 2012

@cessy hm na veceru mam kolacik co som piekla na vcera mnamkovy ak bude pizza na obed no a ked budu rezance tak si dam len zeleninku a ty?

cessy
16. jan 2012

@martina020202 a aky kolacik si piekla???

ja budem mat na veceru asi len neaku susienku, be-be a kusok cokolady, este presne neviem 🤐

martina020202
16. jan 2012

@cessy z mimibazari spodok oplatka na nu natrety zltkovy krem v strede orechove cesto z bielkov zase krem a na vrch oplatka 🙂 robila som ho prvykrat ale urcite nie posledny 🙂

awooojky
16. jan 2012

@martina020202 to znie super pridaj link na receptík alebo aspon názov

cessy
16. jan 2012

@martina020202 mnam to vyzera dobre, daj link

martina020202
16. jan 2012

ej do ritky este raz bo skopirovalo len obrazok 🙂
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=45059

cessy
16. jan 2012

a to vyzera dobreeeee, mnam, posli mi kusok na veceru 😅 😅 😅 😀

martina020202
16. jan 2012

@cessy 🙂 mojo veľmi rada 🙂 len by ti to nestihlo dojst do vecere 🙂 aj je chutovo taky mnam ako vyzera 🙂

cessy
16. jan 2012

@martina020202 ja taketo kolaciky lubim, urcite ho vyskusam...dakujeme za recept 😕 🙂

martina020202
16. jan 2012

cessy @ za malicko ja sa chystam na ten trdelnik len akosi mi to nikdy nevychadza 🙂 mala si cez vikend nejake torticky?

awooojky
16. jan 2012

nooo tak to vyzerá jak fajne... jaké chutky .. jooooj hned by som si dala ...mozes aj mne poslat :D

cessy
16. jan 2012

@martina020202 nemala som tento vikend ziadnu tortu, a asi ani do konca januara nebudem mat, neaka som leniva, nechce sa mi vobec piect. kazdemu hovorim ze zacnem piect az vo february, ale aj to len tak pre zabavu, lebo ked chodim do roboty, tak uz nestiham ako pred tym.
a ty??? co pekne si robila??

martina020202
16. jan 2012

ja som nepiekla tiez ziadnu mam teraz skusky tak sa venujem radsej uceniu a je toho potom vela ked aj robota aj domacnost aj skola ale pravdou je mam este malo objednavok ale uz mi chyba nejaka torticka mala ma o dva tyzdne meniny tak aspon malicku jej urobim lebo svokra urcite pride aj s tortou v ruke 🙂

martina020202
16. jan 2012

@awooojky ved som dala link hned pod obrazok 🙂

cessy
16. jan 2012

@awooojky ano hned pod prvym linkom je, ja som si ho uz ulozila 😵

@martina020202 inak ja uz nezjem inu tortu ako moju, vsade citim palmarin a kadejake nahrady masla. tvoja malicka sa urcite viac potesi tvojej torticke,lebo to bude od mamicky 😵 😵 😵

awooojky
16. jan 2012

viem viem ja som myslela ze posli okoštovať :D

cessy
16. jan 2012

@awooojky 😀 😀 😀 😀 😀 ako vidim je nas tu takych viac........co by sme radi okoštovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

martina020202
16. jan 2012

@cessy a hlavne ze mi bude pomahat svokra ona pecie take klasiky ktore sa piekli este davnejsie cokoladove tiez dobre nepracuje s marcipanom to len take co detom piekla ked boli male ale chutovo tiez dobre ona tiez pouziva maslo takze jej tiez este zjem ale ako hovoris cudzie ani mne nejdu hlavne ten kupny marcipan 🙂 neviem mu prist na chut 🙂
mala mi stale ukradne trosku marcipanu a potom uz len modeluje a modeluje tak so zvedava co vykuzli aj ked z toho mliecneho jej to ide tzsie lebo rychlo jej schne v ruckach s kupnim sa vybavi ale oproti plasteline je to pre nu drahy spas ale ma radost z toho ked to potom moze zjest 🙂

martina020202
16. jan 2012

@awooojky jaaaaaaaaaaaaaj tak potom prepac jasne ved pridi na kafco 🙂