90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

sisanka
25. jan 2012

@hava77 je toho celkom dost ked sa to uvari 😀 niekedy mam pocit ze ani dietu nedrzim 😀

1lubika
26. jan 2012

@cessy dobré ránko, mala som UH, ale akosi som bola hladná 😠 , tak som si dala zel. vývar a jedla lyžičkou.Myslím, že až tak tým nepokazím - ved je to len čistá voda a zelenina. To sa potom v UH ani zelenina žiadna nemôže? A ja ked jem tú vodu - vývar pomaly lyžičkou, tak mi to pripadá, ako by som jedla zahustenú polievku a som spokojnejšia. 😅 No ak sa to nesmie - tak som s tým skončila a hotovo .... 🤐

1lubika
26. jan 2012

@79zuzana máme rovnaký deň - aspon s niekým. 😵 😵 😵 Akurát mám nachystané mandarínku a banán. A asi si kúpim rajčinovú šťavu - tá ma aj zasýti, ked som hladná. 😝 Dúfam, že máme pred sebou pekný deň a samú radosť z chudnutia. 😅 😅 🙂 🙂 😵 😵

mijadave
26. jan 2012

@1lubika dobre ranko 😒 ja mam dnes bielkoviny, prave som zjedla bananik, no je mi nejak divne, toci sa mi svet, zaludok plava uz od rana.... 😒 vcera vecer som mala krizu, no odolala som... 😉 dnes som si spravila na obed omeletu so sampionami, vcera ma navnadil brat, robil si vajicka, tak som si povedala, ze namiesto maska si dam dnes vajicka 😉 a klasika, zas som doma zabudla vyvar ☹

cessy
26. jan 2012

@1lubika no cela dieta je tak trosku diskutabilna.........ale myslim ,ze ten vyvar to nemoze pokazit 😵 , lepsie ako by si si dala krajec chleba 😅

cessy
26. jan 2012

@mijadave tiez mam dnes bielkoviny a stale neviem co budem jest, asi si vybehnem 10 dkg syra kupit ☹ , alebo neviem co budem jest. vcera som prisla neskoro z cvicenia a uz sa mi nechcelo nic chystat.

no a dnes som sa vazila po vitaminovom a mam dole len 4,7kg 😠 😠 😠 aj som zacala cvicit a vaha sa neako nehybe 😠 😠 😠

cessy
26. jan 2012

mam ubrat z davky jedla, mam menej jedavat, alebo co??? poradte 😕

v pondelok budem mat prvy vodovy den, takze dietu drzim uz skoro mesiac ☹

mijadave
26. jan 2012

@cessy tazko povedat, mozno naberas svalovu hmotu a tak sa chudnutie spomalilo.... 😒 ja som dnes sice len 17.den, no vaha uz tiez nejde dole... ja nemam digitalnu, ale stale mi ukazuje 64,5, co su stale 4kg dole od zaciatku diety.... 😒 tiez rozmyslam, ci uberiem na porciach, no zas hladovat tiez nie je dobre... a dnes zvlast, lebo mi je fakt blbo 😖 moja mamina tuto dietu tiez uz drzala a vravela, ze prvy mesiac idu kilecka rychlejsie dole a ze potom sa to uz spomali... ☹

cessy
26. jan 2012

@mijadave jeda ved my mame skoro podobnu vahu, na kolko chces schudnut??,

cessy
26. jan 2012

@mijadave ale tak ukludnujem sa tym ze schudnut 1 kg za tyzden je idealne, teda tak to aspom hovoria 😀 😀

mijadave
26. jan 2012

@cessy aj ja si myslim, ze je to lepsie pomalsie davat dole... hej? mame rovnaku vahu? ja by som rada sla na 55kg, ale ak sa podari ist aspon na 57-58 budem rada.... a meriam 158cm, a Ty?

cessy
26. jan 2012

@mijadave ja som zacala chudnut s 63,8 a chcem sa dostat tak na tych 55 😖 aspom

cessy
26. jan 2012

@mijadave a ja meriam 157-160 ani neviem ale urcite nie viac 😵 😵 😵

sisanka
26. jan 2012

@cessy
@mijadave akoze dievcata ked citam aku mate vahu tak sa normalne hanbim 😀 keby som ja mala vasu vahu tak som stasna ako blecha 😀 😀 😀 a tiez meriam 164cm ale ta vaha je omnoho vacsia 😔

cessy
26. jan 2012

@sisanka moj maly ma 3 roky a za tie 3 roky co som bola doma som pribrala 10 kg, tak som sa zamyslela nad sebou......a preto chudnem

sisanka
26. jan 2012

@cessy ved ja som tiez doma s malym a teraz mam dalsieho a pribrala som kojenim 😕 aj ked je jasne ze s vahou bojujem od puberty uz..no co uz,snad aspon na tym 69,9 spadnem 😀

cessy
26. jan 2012

@sisanka ja som tiez kojila dlho, maleho skoro do 2 rokov. ked bol plne kojeny, moj do 7 mesiaca vylucne len na mlieku, som schudla uplne vsetko co som nabrala a vratila som sa na vahu pred porodom. no ale potom zacali prikrmy, maly tak casto nesal mliecko a ja som sa aj viac rozpapala.no a posledny rok na materskej bol katastrofa. pribrala som asi 6kg 😕

martina020202
26. jan 2012

@cessy urcite neuberaj z porcii hladovka nieje dobra ved uz mas do ciela len nejake 2 kilecka a 2 mesiace pred sebou aj mne sa to teeraz stoplo sme na tom rovnako ale mozno sa len metabolizmus spamätáva 🙂 ak obmedzis jedlo este viac uplne si spomlais metabolizmus a pojde to rovnako pomaly a ked neskor pridas na porciach tak zacnes naberat kilecka jedz ako doteraz urcite toho nieje vela ja som sa dokonca stratila trosku v diete a uz to bolo vidiet aj na vahe 🙂 pokracujeme dalej som zvedava v utorok po vodnom dni piseme do tabulky nie?🙂

cessy
26. jan 2012

@martina020202 ahoj mojko, dakujem ti za podporu ☹ , kde je ta tabulka??? neako som ju asi prehliadla
das mi link 😉

cessy
26. jan 2012

@martina020202 jakto ze si sa stratila 😕 😕 😕 , ved ty v nej vies asi najlepsie chodit 😅 😅 😅 😀

a co mas dnes na neskory obedik po praci?? 😕

mijadave
26. jan 2012

@cessy jeeeej, takze sme na tom skoro rovnako 😀
@sisanka ja viem, no ja som pribrala z hormonalnych liekov, za polroka 12kg... snazime sa o babo 2 roky a nejde to... tak som uz vysadila liecbu a ked nejde babo, tak sa idem venovat sebe a zhodit tie kila, co tak rychlo nabehli.... nikdy som s vahou nemala problem, mohla som jest aj za dvoch a kedykolvek... vaha sa nepohla... ale po tychto hormonoch... no des, nemam co obliect... 😠 to sa musi zmenit 😉

cessy
26. jan 2012

@mijadave uz tu jedna kocka pisala ze veelmi z liekov pribrala 😒 . no skoda ale ze nezabrali na to na co maly ☹ ☹ ☹

mijadave
26. jan 2012

@cessy ved to, no nevadi, zivot ide dalej, budem sa tesit z deti, co mam 😉

cessy
26. jan 2012

@mijadave a budes sa aj tesit so svojej novej postavicky 😵 😵 😵

mijadave
26. jan 2012

@cessy no ved jasne 😀 uz vcera mi otec povedal, ze vidno, ze som schudla... to tak potesi 😵

cessy
26. jan 2012

dievcata, este sa chcem opytat, papavate aj ten celozrnny chlieb v bielkovinovy a skrobovy den??? lebo ja si ho dam obcas a mozno z neho sa mi to aj tak zastavilo, nie???

cessy
26. jan 2012

@mijadave jedaaa tak to je super, ked to uz vidi aj okolie 😵 😵 😵 to povzbudi 😉 taka pochvala

mijadave
26. jan 2012

@cessy to ano.... 😵 😵 😵 moj ocino s maminou ju tiez drzia, no dnes su 9.den a otec ma uz dole 4kg, mamina nic...

cessy
26. jan 2012

@mijadave jadaaa to sa mi paci ze dietujete cela rodina 😵 😵 😵
ocino je super, 9 den a 4 kg, ja uz skoro mesiac a necelych 5 kg. ale tesim sa aj z toho

martina020202
26. jan 2012

@cessy no neviem neviem ci v nej viem chodit ale aspon sa s nou veziem 🙂))))
pohladam tu tabulku a poslem ti link 🙂
dnes na neskory obed mam kuracie mäsko so salatom uvazovala som nad spenatom ale nakoniec som si ho urobila vcera bez vajicka len na cibulke lebo som potrebovala nieco teple do zaludka a zeleninu som mala len s kukuricou a tu som nechcela kedze patri ku skrobom 🙂 a ty?