90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

katka654
3. feb 2012

@79zuzana ahoj ti uz kolky den chudns? a kolko si uz schudla?🙂

79zuzana
3. feb 2012

@katka654 ahoj, ja mam dnes 12. diety a do dnes som schudla 2.8 kg, co som velmi spokojna ;) Neviem ti poradit na tvoje predchadzajuce otazky, ci je dobre skoncit tuto dietu skor. Pri tvojej vyske mas dobru vahu, ale sama vies ako sa citis. Ja mam 162 cm a teraz mam vahu 67.3 a chcela by som dosiahnut 60 kg. Drzim ti palce pri rozhodovani 🙂

katka654
3. feb 2012

dakujem aja ti drzim palce akoze ja sa citim dost zle mam dost hrube stehna a ked chodim tak je to strasne blby pocit takze asi tak

cessy
3. feb 2012

@79zuzana tu je prva dokoncena, potom pridam dalsie 2 😵

cessy
3. feb 2012

takze na obed som si dala zeleninovu polievku, dobre mi zahriala zaludok a na veceru tam mam jablka 😒

79zuzana
3. feb 2012

@cessy velmi pekna torticka ;) nelaka ta to potom na sladke ked ich pecies?

79zuzana
3. feb 2012

Dnes som zistila dalsie plus v nasej diete. Ved my normalne usetrime na jedle. Vcera sme boli na rodinny tyzdenny nakup a minuli sme o tretinu menej, lebo sme kupovali, len to co naozaj zjeme, ziadne cipsy, cokoladky a keksiky a syry, lebo je dobra akcia, tak sa to oplati 😀 😀 😀 a plno dalsich veci, co by sme kupili, lebo vsak je dobra cena a to sa zje 🙂 Vyhoda je aj to, ze drzim dietu spolu s manzelom, lebo keby som ju mala len ja, tak to na tom nakupe by rozdiel nebol 😝

mijadave
3. feb 2012

@cessy krasna torticka 😉
@79zuzana no ja neusetrim, lebo doma ju drzim len ja, skor naopak, ovocie a zelenina je dost draha a viac jej kupujeme, ja som toho sladkeho nikdy nemusela kupovat, lebo deti vzdy nieco podostavali od starych rodicov, takze u nas je dieta skor drahsia, ale stoji mi to zato 😉

awooojky
3. feb 2012

@79zuzana my tiez drzime s muzickom.. a mas pravdu aj ja som si to vsimla ze som dost usetrila na strave..lebo ako vravis ziadne zbytocnosti nekupujem.. sice sa da trosku viac na zeleninku a ovocie.. ale lepsie tam tako na vselijake hluposti.. co sme predtým vedeli kupit.. lebo ako vravís sak akcia..:D

79zuzana
3. feb 2012

@mijadave
@awooojky Ale napriklad teraz nekupujeme tolko masa a masovych vyrobkov, akurat co detom, ani tolko peciva, a toho sa u nas pojedlo fakt dost. Ovocie sme kupovali aj tak stale vela, my sme taki ovocnickovia aj deti 😀 , takze vlastne ho nekupujeme o nic viac 😅

sisanka
4. feb 2012

@79zuzana u nas sa tiez teraz usetri a to drzim dietu sama kedze neranajkujem 😀 hlavne na pecive a sunke,salame 😀 ovocie,zelenina to musi byt u nas stale cize toho viac nekupujeme....a nevravim o sladkostiach a chipsoch,tycinkach 😀

79zuzana
4. feb 2012

dobre ranko dievcata. Idem sa priznat. Dnes som prvykrat dobrovolne porusila dietu. Na ranajky som si dala jeden toastovy chlieb so syrom a salamou. Jednoducho som musela. Mam 13. den diety a dosla na mna taka kriza, ze nepomohlo ani pozerat sa na moje stihle nohavice do ktorych sa chcem vopchat v lete 😝 😝 😝 Ale citim sa fajne, bez vycitiek, lebo viem, ze to bola jednorazova akcia 😀 a teraz idem normalne fungovat dalej. Dnes mam bielkoviny, tak na obed kuracie masko so zeleninou ;)

vriend
4. feb 2012

@79zuzana ja mam dnes sice len 5 den, tiež bielkoviny, ale na ranajky si davam jeden chlebik, alebo rožok namiesto obeda trošku som si to zamenila a na obed budem mat heika so šalatom bez chleba, ja si myslim že to až tak neovplivní dietu kedze denný prisun kalorii bude taky isty a esto skor spalim kalorie za ten chlebik kedze bol na ranajky 😝

1lubika
4. feb 2012

ahojte. 🙂 Ja som to tiež na bežnom nákupe nejak nezbadala, ale naozaj nekupujeme už viac takých rôznych hlúpostí. Doma držím dietu len ja, ale varí sa v menších dávkach 😎 To ovocie a zeleninka je fakt trochu drahšia, ale zatial sa to dá nejak skombinovať. 😲 MM si aj dnes už otvoril čipsy - ale ja macherka - som ani neokúsila. 😵 😵 Ale čo horšie, dnes mám vodový den, zatial sa držím - ale uvidím. Nalievam sa len vodou, a bylink. čajmi, a citr. vodou. 🤐 🤐 🤐 Ale robila som polievočku šalátovú - tú naši majú radi. 😝 😝 A za tým masko s ryžou - no jednoducho musím odolať a tešiť sa na to masko zajtra. 😝 😝 A ráno bude váha - neviem aká a miery ???? 😕 😕 😕 No držte palce - už aby bolo večer 22.00 hod. Asi pôjdem skôr spať. 😕 😕 😕

mariannaz
4. feb 2012

Ahojte baby, každý den vás tu čítam a držím vám palce. 😉
Ja som už túto diétu držala asi pred 5rokmi a schudla som z nej 15kg a priznám sa, veľakrát som porušila, vodový deň som dodržala len prvý,tamtie dva som mala akože ovocné a porcie som si dávala na tanier toľko, koľko som mala chuť,akurát na večeru som sa "snažila" dať si menej ale nie vždy sa mi to podarilo 😀
a ak vám bude stáť váha, nevadí, niekedy som stála na váhe aj 2týždne a potom sa to zase pekne spustilo,len treba vydržať 🙂
Ja som teraz začala ju držať znova, dnes som na 13dni a mám dole 3kg a teším sa 😀
dnes mám bielkovinový deň a piekla som si kuracie stehná na kyslej kapuste a ojedla som ako prasa ☹
je dobre ak si tu píšete aj čo varíte, aspoň si budeme dávať inšpiráciu.
zajtra je nedeľa, tak uvarím k obedu rodinke zemiačky a ja si dam s kyslou kapustou ktorá mi ostane od dnes a k tomu cviklu, mama robila doma ako na veľkú noc a zasterilizovala a mam na nu chuť 😉
Tak vám držím palčeky nech to zvládneme, ja by som chcela zhodiť ešte takých 10kg 😒 takže mám čo robiť

79zuzana
4. feb 2012

@mariannaz ahoj, chcem sa spytat, kedze si tuto dietu uz drzala. Preco ju drzis znovu, naspat si pribrala alebo preto ze chces este viac schudnut?
V kazdom pripade ti drzim palce. Zacali sme v jeden den, aj ja mam dnes 13. den. Takze zajtra skroby ;)

mattahari
5. feb 2012

@mariannaz Ahoj, aj mna by zaujimalo, ci ozaj nastupi po skonceni diety jo-jo efekt a kilecka sa vratia spat 🙂 vela ludi sa ma snazi tymto odradit 🙂 Ako to bolo u teba ? Inac aj ja by som sa kludne uzivila na kyslej kapuste a sterilizovanej "velkonocnej" cvikle, to si davam ku vsetkemu 😉

Baby, ja som s dietou zacala 9.1. , dnes to mam za 28, minus nejakych 4-5 kil a zajtra prvy vodovy den ☹ Velmi sa na to netesiiim, ale asi budem predsa na dzusiku a vyvare, kedze este kojim moju 1,5 rocnu zavislacku 🙂 ktora ine mlieko nechce vidiet ani na 2 metre . Takto to aspon niektore z vas robia, ci ? A vcera sme robili zabijacku a to ste mali vidiet to ukazkove sebazaprenie, ked som nemohla ani ochutnat... Ale do mrazaku som si "odlozila" na buduci bielkovinovy v utorok, aspon sa mam na co tesit 🙂 No a podarilo sa mi prezit aj vitaminovy ples pred tyzdnom na salatovej veceri a popijani dzusiku, tak som na seba aj celkom hrda ... Dakujem za vypocutie 😀 😀 😀 a prajem vsetkym pevne nervy a dostatok odhodlania ... 😉

1lubika
5. feb 2012

tak sa hlásim. Som po 1. vodovom dni - celkom som ho zvládla, ale večer som si musela niečo drobné dať, lebo by som asi odpadla. 😢 😢 Ale dnes ráno bolo prekvapko. 5 kg dole, 3 cm na páse dole a 3 cm na bokoch - rozdiel
od vtedy,ako som začala 😀 😀 😀 😀 Som rada a som spokojná. 😅 😅 😅 😅 Dnes som si dala kuriatko so zel. šalátikom 🙂 🙂 🙂

mijadave
5. feb 2012

@1lubika jeeeej, blahozelam, pekne si isla dole 😉 ja mam prvy vodovy v utorok, dost sa bojim, ako to zvladnem, ale snad to pojde 😉

sisanka
5. feb 2012

@mattahari ja mam dnes vodny den - tiez som na dzusiku,vyvare,caji,vode...tiez este kojim takze som nechcela nejako len vodu pit 😉 obdivujem ta ze si na plese bola len ovoci,zelenine-ja by som urcite nevydrzala 😀

79zuzana
5. feb 2012

@1lubika tak to gratulujem k prezitiu vodoveho dna 🙂 a tie cm urcite potesili 🙂
@sisanka drzim cely den palce k prezitiu 🙂
@mattahari aj tebe drzim palce na zajtra 🙂 mna to caka az 20. februara 🙂

mattahari
5. feb 2012

@sisanka Ja som si aj na ten ples pripravene ovocie zabudla zobrat, ale myslela som, ze to bude horsie, nahradila som ho 2 l dzusu a bolo 🙂 Len ked som si vypytala namiesto vecere tanier zeleniny, tak si ma chodili obzerat z kuchyne - varila totiz jedna znama 🙂 ze "jaaj, to si ty na tej zelenine, a to dokedy chces tak fungovat ?"
Pozeram, ze tvoj maly ma este len 7 mesiacov, tak si to mliecko este musis strazit, ale ja uz mam niekedy kojenia dost, hlavne rano, ked si chcem normalne pospat aspon do 7 a mala pije na etapy od 4-5-tej kym sa nezobudi, lebo nema "didku" a normalny cumel nechce od 10 mesiacov.
Ja rozmyslam, ze predsa skusim zajtra len na vode, dnes som totiz zhresila, ked som si na obed do salatiku dala balkansky syr a 1 suchar k tomu ☹

@79zuzana

mattahari
5. feb 2012

@79zuzana Dakujem za povzbudenie, snad to vydrzim a neodkvacnem niekde, idem totiz zastupovat do skoly kolegynu, tak mi to mozno rychlejsie zbehne, urcite sa ozvem ako to dopadlo 😉

sisanka
5. feb 2012

@mattahari ked som zacinala s dietou tak som sa aj trosku bala co bude s tym mojim mlieckom ale teraz po mesiaci vidim ze je to ok...maly uz papa vselico,ja vela pijem a kojime sa len pred spanim a rano...a zatial ho mam dost cize moja strava to neovplyvnila 😉

hava77
5. feb 2012

ahojte teda vy ste krasne zvladli tie vodove dni 🙂 , no ja sa chystam nan zajtra ale v zalohe bude ovocie keby "daco" 😀 , lebo sa obavam ze ak mi pride zle tak sa spustim uplne a to by som nerada. my sme boli vcera na plese a isla som tam s tym ze porusim, mala som mat UH ale dala som si bielkoviny a na plese som zblajzla masko s oblohou a este kolacik 😎 . nemam vycitky svedmia lebo vaha zatial klesa 🙂

79zuzana
5. feb 2012

ahojte 🙂 dalsi den za nami a dufam, ze aj uspesny 🙂 Dnes som mala skroby, takze zemiaky, fazulku, kukuricu a cervenu cviklu. Mnam, ale tak som sa ojedla, ze veceru som uz nemusela a stale nie som hladna 🙂 Zajtra UH, tak nejaka zeleninova pizza alebo spagety? A vecer torticka 🙂 to je svetly bod mojej diety 🙂
Prijemne chudnutie vsetkym 🙂

79zuzana
5. feb 2012

@hava77 si perfektna. Myslim, ze to nevadi ak sa dieta nedodrzi na 100 %. V kazdom pripade ide o ten princip a nemiesat bielkoviny a skroby napriklad a dodrziavat cas jedenia a prestavky medzi jedlami ;)

sisanka
5. feb 2012

taaaakze moj vodny den sa blizi ku koncu-celkom ok som ho zvladla-na tekutinach rozneho typu 😀 som zvedava rano na vahu a som sa odhodlala ze budem pokracovat znova bez prehresku,lebo ako som zacala cvicit tak som si sem tam nieco len tak dala a nemala vycitky ale trosku sa obavam zajtra tej vahy 😀

cessy
5. feb 2012

ahojte, neako nestiham, vikendy mame neake akcne, plne. viac travime cas spolu a niekde mimo domu 😵
takze ja som mala dnes skroby, spravila som si ryzu so sosovicou, no mne to veeelmi chuti a vecera taka ista ako obed 😕 aj mnozstvo 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cessy
5. feb 2012

@79zuzana zajtra mame rovnaky den. uz hadam si aj ja dam tu pizzu 😀 😀 😀 . tolko sa na nu chystam, ze mi aj dieta skonci 😀 😀 😀

inak mne vobec nevadi ze jem stale to iste 😕 , na bielkoviny si robievam spenat, na skroby ryzu so zeleninou, alebo sosovicou a na UH cestoviny s kalerabom, alebo makom. a dokonca sa vzdy na to tesim 😵 😵