• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@mijadave to je skratka neviem coho...tak uvidime
15. feb 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zanulienka :grinning: dobreeeee, ale ides to cvicit :grinning:
15. feb 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanulienka mne sa tom sem-tam stalo, ale dala som si naozaj nejaký kúsok, lebo že by telo malo niečo prijať, že je to dlhé obdobie od obeda a aby si telo nerobilo zásoby - to ma poučila jedna známa a tvrdila, že preto mám spomalený metabolizmus :sweat_smile: :sweat_smile: . Ja som predtým trebars večerala o 17.00 hod a ona mi tvrdila, že by som mala večerať okolo 18,30-19,00 hod.. Že si preto u mňa telo tvorí tukové zásoby :cry: :cry: a tak človek nevie, kde je pravda. :confounded: Jedny tvrdia, že máme jesť často a po troške a v tejto diete je zas, že jesť sa má len 3x za deň. :frowning2: :frowning2: Sama neviem. Možno nám niekto poradí, kto sa tomu venuje podrobnejšie a dlhšie ako ja. :slight_smile:
15. feb 2012 o 14:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave jasne,ze idem cvicit..mozno to vymodeluje zo mna modelku :grinning: :grinning:
15. feb 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@1lubika ja som tiez pocula,ze najlepsie je vecerat okolo 19.00
15. feb 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanulienka drzim pasticky, nech to tak je :wink:
@1lubika ved to, jedni hovoria tak, ini tak... ja sa snazim jest pri tejto dietke ranajky, obed, vecera (okolo 18.00-18.30) :wink:
15. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja baby jem večeru vtedy ako som hladná :grinning:
ak som dosť sýta od obeda, tak večerám aj ja až okolo siedmej ale niekedy som už taká hladná že len pozerám na hodinky kedy si už môžem dať večeru :grinning:
15. feb 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes samá zelenina a ovocie a ja z toho už taká nafúknutá jak balón :grinning:
15. feb 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem teraz vecerat...tu ubohu veceru :sweat_smile:
15. feb 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zanulienka no mne sa tiez este nestao, ze by som nechcela vecerat, zeby som nebola hladna... :confused: :confused: :confused: , ale chcela by som to zazit :wink:
15. feb 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dajte typy na zajtrajsie bielkoviny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. feb 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnesny den v pohode celkom, na obed som mala spagety a sojove granulky s kecupom. kedze vitaminy ignorujem, tak mam zajtra bielkoviny :grinning: mama varila segedin, tak som si odobrala len maso a kapustu, s chlebom si dam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanat to sa normalne da ignorovat vitaminy? :grinning:
15. feb 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zanulienka da :grinning: proste striedam len tri dni, vitaminy vynechavam
15. feb 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes vitamíniky - ovocie, zelenina a zas len ovocie, zelenina. :grinning: :grinning: Na obed som si nachystala dusenú zeleninku na cibulke - večer som to chutnala - bolo to dobré. Uvidím, ako sa z toho najem na obed. :fearful: Ale v prípade hladu si dávam parad. džús - ten mi najviac pomáha. :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes mám 41. deň a zajtra sa vážim :confounded: Uvidím, ako som na sebe pracovala. :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 07:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariannaz ja sa tiež tak snažím, aby som vo vit. deň nemusela variť :angry: :angry: Lebo to je iba pokušenie :frowning2: :frowning2: A tak som včera pre zbytok rodiny navarila maď. gulášik s cestovinou -pri varení som síce okúsila, ale ako by som to dochutila, keby som nevedela aké to je. :fearful: No a mäsko mi zostane na zajtra - a celkom to mám potom v suchu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: /ak mi ho nezjedia všetko/.
16. feb 2012 o 07:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata :wink: ja mam dnes bielkoviny, sa tesim... no dnes som bola nemilo prekvapena, som pribrala 0,5 spat... :unamused: nechapem... no co uz... ideme dalej, teraz sa tak skoro na vahu nepostavim... :unamused: ale moze to byt, ze sa mi blizi ms, tak mozno preto... :unamused:
16. feb 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave asi skor to,ze mas nafuknute brusko,preto mas o trosku viac
16. feb 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zanulienka tak dufam, lebo pravdupovediac sklamanie bolo uz aj to, ze sa mi zas nepodarilo otehu a k tomu sa postavim na vahu po tyzdni a aha ho... :unamused: ale nevadi, ide sa dalej :wink:
16. feb 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave neboj to pride...ved mas dve deti,tak aj to tretie musi prist :wink:
16. feb 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zanulienka len sa mu akosi nechce... predtym na prvy sup a teraz vyse 2 rokov nic :unamused:
16. feb 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tak dnes jedu taky vitaminky, snad nebude vadit že je budu zobat po celý den? nebo musim dodržet jen snidaně, oběd a večeře?
Tento den je teda "nic moc" :slight_smile: těším se na zítra na pořádný masisko. jinak zatim mam tak 1kg nahoře po třech dnech :( možná i kilo a půl, doufam se to otoči, musim si zakazat lozit na tu váhu každý den :slight_smile:

@1lubika a na oblečeni, cm maš změnu? jsem zvědavá na váhu držím palec
16. feb 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave u nas tiez bolo to tretie..ze si dalo na cas,este som som aj prvych 5 mesiacov vkuse krvacala,vkuse mi tvrdili doktory,ze to bude aj tak nakoniec potrat a mylili sa!
16. feb 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nicollka drzim pasticky, nech dnesny den zvladnes v pohode... jest mozes cez vitaminy tusim kazde 2 hodinky :wink:
@zanulienka no ja som bola 5x tehu na prvy sup, 3x samovolny potrat v 3. mesiaci a pri malej som tiez krvacala a brala lieky na udrzanie ;) ale vybojovali sme to... :wink:
16. feb 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
vynecháš vitaminový den? to jde? funguje tato dieta i kdyz se nektery den vynecha nebo se třeba nějaký den zopakuje 2x po sobě ? ale dodrží se suroviny? bude to i takto fungovat??
16. feb 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata. Ako pokracuje vsetkym chudnutie? Ja som sa uz uspesne druhy den nepostavila na vahu, na protest, lebo som posledne dni nic nechudla a tym padom som bola kazde rano nazlostena , ze dietujem a nic sa nedeje. Takze si pockam a v utorok sa odvazim. V pondelok ma caka prvy vodovy den :grinning: tak dufam, ze aspon to pomoze k ubytku. A samozrejme, hlavnejsie su stratene cm... na to som zvedava najviac.

@mijadave ak sa ti blizia tie dni, tak je to normalne ze trosku priberies. Telo zacina zadrziavat vody, a preto je vyssia vaha. Ale neboj sa, o par dni bude vyssi ubytok, tak to potesi ;)

Ja mam dnes bielkoviny. Po vcerajsom vitaminovom dni som na ovocie chut nemala, tak som si dala polovicu bagetky s udenym lososom a syrom. Ved aj to su vlastne bielkoviny :sweat_smile: teda az na tu bagetu :grinning: :grinning: :grinning:
16. feb 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@79zuzana gratulujem k uspechu nevazit sa kazdy den :wink: jasne, no ms by NEmala dorazit zajtra alebo v sobotu... :wink: dufam, ze ten ubytok uvidim, ja sa vazim, ked si spomeniem, no vacsinou na bielkoviny rano :wink:
16. feb 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ani ja sa neako nevazim, lebo vaha mi vytrvalo stoji :frowning2: :frowning2: :frowning2:
zacala som aj cvicit, tak stale dufam, ze sa to pohne. :frowning2:

dnes mam bielkoviny, tak si robim asi neake vajicka, :confused:
16. feb 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ja dnes trosku porusim, mam na obed rezen, lebo vcera som po zumbe bola mrtva a v chladnicke boli este rezne, tak co s nimi, nevyhodim :grinning: ale mam k tomu kooooooopec zeleninky, tak hadam to nebude az take strasne... :wink:
16. feb 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave ja som tiez bola vcera na ZUMBU a dnes idem zas.....zatial ma to bavi a dufam, ze mi to aj pomoze :confused:
16. feb 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok