90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

lucxy
5. aug 2008

luciap ja si zvyknem kupovat omacku v lidli vola sa tomato napoli a ktomu som pridavala sampiony a nie je ani draha 34korun 🙂

luciap
5. aug 2008

Lucxy - ďakujem, pozriem sa po nej. Vidíš, tie šampióny sú dobrý nápad. Čo okrem pizze a cestovín ste si robili na UH deň?

lucxy
5. aug 2008

ja som vacsinou jedla cestoviny,,,,alebo ked som nemala cas varit kupila som si cibulovnik, skvarkovnik
podla mna z pizze sa dost pribera 🙂

miresta
5. aug 2008

ahojte kočky, ja som len došla napísať, že žijem, vodu som zvládla, ale hrozne ma večer už bolela hlava aj na druhý deň, odvtedy je mi trochu zle a strašne sa mi točí hlava, inač to zvládam z menšími prehreškami. A načo mám zlosť je že som nezhodila ani kilo!!!! ☹ 😠 😠 😠

Nebudem tu už ani dnes ani zajtra, mám na prázdninách dcéru manželovu z prvého manželstva a tak celý čas my zapratajú detičky a chodíme von. Takže až zajtra večer alebo vo štvrtok.

Držte sa všetky, ja sa budem snažiť ďalej a uvidíme. Zatiaľ s tým nechcem skončiť. papa pekný deň 🙂

anaret
5. aug 2008

no ešte chvíľku sa tu bavte o maškrtách a cibuľovníkoch a už asi odpadnem... ale nie, mám vodu, držím sa, ale mala som aj kávu - no aspoň na oklamanie žalúdka...ale ten sa už búri- chcel by niečo... bola som v práci - teraz zaváram uhorky a chcem vytepovať koberec...tak aby som mala čo robiť do večera... strašne sa teším na zajtra - na jedlo!!!!!!!!!!!

luciap, neboj sa, viem, že spočiatku to vyzerá, že to nevydržíš, ja som myslela, že sa nedožijem ani prvej vody, ale už je tu druhá a zajtra sa prehupnem do poslednej tretiny...

a ďakujem všetkým, ktoré mi dnes držíte palce a na mňa myslíte....

myslím, že sme tu fajn partia, lebo keď som čítala iné diskusie, niekde som bola až zhrozená, ako na seba vrčia a osočujú sa a ohovárajú až to nie je pekné....
tak nech nám to vydrží babenky....
zatiaľ páááá

luciap
5. aug 2008

Anaret - tak to je super, že to zvládaš, aj ja na teba dnes myslím, že ako ti to ide 🙂 . Neviem akou prácou sa budem musieť ja zavaliť, keď budem mať vodu, aby som dokázala nemyslieť na jedlo 😖 . Aj mne sa páči, aká je tu partia a že sa mi podarilo medzi vás zapadnúť.

Je zaujímave, že zrazu nemám problém s tým, čo budem jesť a pritom mám obmedzenejšie možnosti ako pred diétou. Už mám naplánovaný týždeň dopredu, akurát mám problém, čo dať jesť deťom.

Miresta - to máš fakt o zábavu postarané, keď sa staráš aj o mužovu dcéru. Koľko má rokov? Nebuď smutná, že nemáš ďalšie kg dole, možno šli dole cm. Nemerala si sa? Mne by nevadilo ani 70 kg, keby som sa vošla do 38 veľkosti 😀 .

anaret
5. aug 2008

bože, ženy, ja by som tak jedla!!!! ale zatiaľ sa držím, až na tie 2 kávy čo som vypila, ale vždy menšie zlo ako väčšie - keby so niečo iné zbodla, nie?

luciap, prečo máš problém, čo variť deťom? ja som si tiež myslela, že budem variť na 2x, ale dá sa to skombinovať. Im navarím na 2 dni - napr.mäso s ryžou alebo zemiakmi, ja jem jeden deň mäso+ šalát, druhý deň prílohu + šalát a tretí si dáme nejaké cestoviny... alebo si to inak prispôsobím....nie vždy je to ideálne, ale dá sa... myslela som, že to bude väčší problém....

luciap
5. aug 2008

Anaret, väčšinou nemám problém, pretože sa stravujeme momentálne u mojich starých rodičov - oni si navaria podľa svojho, niekedy použijú niečo z toho, čo mám aj ja. Teraz som však rozmýšľala, keďže idem preč do "cudzej" kuchyne, v ktorej nie je skoro nič. Nepredpokladám, že by so mnou jedli tofu, tak som sa rozhodla, že im vypražím iný syr s pečenými zemiakmi a ja si ďalší deň urobím zemiaky s cibuľkou a im kúpim buchty na pare.

anaret
5. aug 2008

luciap, to tento týždeň ideš za priateľom? tak si to teda užite a neboj, nejak to skombinuješ, aby ste všetci boli spokojní....

luciap
5. aug 2008

Anaret, áno zajtra ideme a asi v sobotu sa vrátime, deti aj ja sa tešíme, akurát on bude chodiť do roboty, lebo už nemá toľko dovolenky ☹ , ale aspoň ráno a poobede (večer) budeme spolu. Takže musím deťom vymyslieť program, keďže hračky skoro žiadne nebudú (aj tak sa s nimi veľmi nehrajú), ale ani bicykle, ani kolobežka nebude, tak musím niečo vymyslieť, aby som neošedivela pri nich 😉 .

anaret
5. aug 2008

a ideš na Slovensko či mimo?

twins
5. aug 2008

ahoj gucz nestiham citat zajtra taham posledny den 12 tak sa na pc moc nedostanem aj teraz si vas precitam a padam do postele je to pre mna zabijak takto kazdy den v robote este aj v sobotu tak idem citat a je mi luto ze ta voda ti spravila tak zle

twins
5. aug 2008

anaret to ti teda zavidim tu dovolenku menila by som

anaret
5. aug 2008

twins fakt to bolo super... a Ty čo - ideš sa zodrať či ako? čo aj Ty nemáš nárok na týždeň voľna či čo?

luciap
5. aug 2008

Anaret - áno, budem tu na Slovensku. Ja som z Popradu a idem do Prešova, takže ani nie tak ďaleko (85 km).

Twins - vidím, že aj ty makáš, aj ja až do dnes. Od zajtra budem trochu oddychovať, ak sa to pri tých dvoch "pohromách" bude dať. Čo robíš, že ťaháš toľko dní po sebe?

twins
5. aug 2008

aniel prestan uz je to na tebe poriadne vidiet v nedelu som na teba kukala a ticho som zavidela lebo ja mam od teba minimalne o 10 viac

maminkatn
5. aug 2008

cafko uz som tu prisla som z rob. a tak vas citkam no dneska som sa drzala mala som skroby cize ryzu tu mozem a vela cerstvej zeleninky a 2 kavy a 2 l spal.tukov a miner. a rano 2 kusky melonu a zajtra neviem co si dam s cestov. mame v robote slize a aj s makom a asi si budem usiet urobit nejaku omajdu poradte nieco 😉

luciap
5. aug 2008

Maminkatn - lucxy mi dnes odpisovala na podobnú otázku:

"luciap ja si zvyknem kupovat omacku v lidli vola sa tomato napoli a ktomu som pridavala sampiony a nie je ani draha 34korun "

Môžeš skúsiť niečo s pretlakom, kukuričkou, hráškom, paprikou, šampiňónmi..., proste čo máš rada.

gucz
5. aug 2008

čauko babulky tak ja som si dnes ako obyčajne spravila pizzu, ale bola som z nej zasa riadne prejedená. Tak som večerala až za desať 8, dva kúsky makového závinu. A na tú čokoládu som ako obvykle zabudla, spomenula som si až teraz, no čo už.

twins je mi lúto že musíš takto zarezávať v práci, ale snáď je to len prechodné. Máš naplánovanú nejakú dovolenku?

luciap prajem pekný výlet, snáď si to užijete s deťúrencami aj s priateľom. Ja by som tiež dakam vypadla, ale neni kedy, MM má teraz celozávodnú dovolenku, tak chodí brigádovať, každá koruna sa nám hodí

aniel spíš alebo čo? Ako sa má drobec, poslúcha? A čo ostatné deťúrence? Už majú polovicu prázdnin za sebou, ale to utieklo, že?

maminkatn ja si opražím cibuľku, na to dám nasekané olivy na drobno, potom roztlačený cesnak. A nakoniec to zalejem pretlakom, alebo kečupom. S kečupom je to chutnejšie, s pretlakom dietnejšie. Ak je omáčka moc hustá, tak tam prilejem trochu vody a chvíľu ešte dusím. Touto omáčkou potieram aj pizzu, a navrch potom posypem pizza korenie z vitany

anaret gratulujem k zvládnutiu dnešnej vody. si šikulka 🙂

a ja sa musím tiež pochváliť, dnes som obliekla rifle spred dvoch rokov. samozrejme to nieje také úžasné ako vtedy, mala som pevnejšie brucho, kožu a vlastne všetko, ale aj tak som rada. Môžem ich nosiť cez zimu, pod hrubým svetrom, poprípade bundou tie šunky na bokoch až tak vidno nebude. A možno sa ešte scvrknú 😉
A dnes som sa aj aktívne pohybovala. Na cvičenie ja moc nie som, ale vyhrabala som staršie cdčka, tak som si zatancovala v obývačke, vybláznila som sa, až som bola komplet spotená. Budem si musieť hudbu púšťať častejšie.
No pôjdem hajať, tak dobrú nocku

gucz
5. aug 2008

miresta je nám za tebou smutno, ale som rada, že si sa ozvala, tak sa zatiaľ maj krásne 🙂

maminkatn
5. aug 2008

diky za tipi babulky nieco si skombinujem ja sa musim poxvalit mne tiey hovoria ze dobre vyzeram nie ako spred 2 rpokov v obcanaku ma nikto nespozna xi xi ani v sturove.....a inak som sa zacala obliekat nie tie volne veci co su jak pre xxxxxl 😀 😀

twins
5. aug 2008

anaret teraz budem ja doma skoro 2 tyzdne lebo kolegina bola na dovolenke v turecku

maminkatn
5. aug 2008

uvidim co kupim a potom nieco skombinujem diky za tip luciap 😀

twins
5. aug 2008

tak pozeram ze uz tu nik nie je tak idem papa

maminkatn
5. aug 2008

ale so tutokka ale uz asik idem aj ja buvat ak pa pa va vsetkym 🙂 😉 😉 😉

anaret
6. aug 2008

dobré ránko, žienky, dnes mám dovolenku, idem robiť pikant, prať, variť, niečo upiecť a upratať, lebo na zajtra sa mi nahlásila návšteva... teším sa na dnešný deň, lebo bude jedlo...

luciap
6. aug 2008

Anaret - blahoželám k úspešnému zvládnutiu vodového dňa a vychutnaj si dnes to jedlo 🙂 . Ja mám dnes len ovocie, ale prežijem. Na raňajky som mala dyňu, na desiatu si dám džús a na obed budem mať pečené jablká s džemom, na olovrant sušený ananás a na večeru, ak to bude jedlé, tiež tie jablká. Pred chvíľou som si nachystala tofu na zajtrajší obed. Už sa na neho teším. Idem ešte dobaliť, aby sme stihli autobus. Keď sa dostanem k PC, určite sa vám ozvem ako sa darí. Pekný deň. 🙂

aniel
6. aug 2008

luciap-ja ih robím ,buď s udusenou cukynou alebo si kúpim v obchode mortadelu,alebo len paprikovú pomazánku,ale včera ,aby jedli všetci som dala kyslú smotanu a tá sa asi nemôže ☹
prajem ti peknú dovolenku a poriadne si to uži.Zober ,si z domu človeče a švihadlo a uvidíš ako sa zabavíte 😀

anaret ako si to zvládla a koľko je dole,

maminkatn-ako to ide ,čo si na dnes vymyslela?

gucz pri tanci sa veľmi dobre chudne a super s tými riflami.Na vianonoce ti budú aj veľké. 😉 Deti zvládam ,ale Sofi začalo zasa preháňat ,doteraz bola 4krát pokakaná.Zajtra sňou zasa zbehnem k lekárovi ,predsa ideme na dovolenku a nechcem niečo zanedbať.Mám aj nutrolin sirup ,tak dúfam,že zaberie,je to probiotikum ☹

miresta nič si z toho nerob,mne to tiež nejde nejak dolu.Pekne sa s detmi bavte 🙂

ja som mala na raňajky postrúhané jabľčka,čo nedojedla Sofinka a neviem,čo budem celý deň jesť ,mám tu nejaké slnečnicove semienka a u našich si dám výživu ,dúfam že naši nebudú máť nejakú dobrotku lebo neviem ,neviem.

tak babenky majte sa krásne ja idem ďalej makať.Už mám odcvičené ,generálku spálne,navarené nič moc a idem sa presunúť do druhej polky dňa.BOŽE už teraz som narobená ako kôň 😒

luciap
6. aug 2008

Aniel, ďakujem, dúfam, že si dovolenku užijeme. Človeče mám síce rada, dokonca aj deti, ale len dovtedy, kým neprehrávajú. Potom dokážu urobiť taký cirkus, že zničia celý dobrý pocit zo spoločnej hry. Neviem ako ich to odnaučiť. Syn včera pri kartách pištal na celú bytovku 😒 . Teraz hrajú pexeso a dcéra za mnou stále chodí, že on otáča to isté, čo ona a má pár 🙂 . S malou choď radšej k dr., nezdá sa mi to, že tie hnačky stále pretrvávajú.

Práve som na obed zjedla 2,5 pečeného jablka. Nebolo to zlé, ale prišla som na to, že ovocie je lepšie surové.

anaret
6. aug 2008

luciap, ani mňa až tak tie jeblká neoslnili, možno na prvé hlty, ale potom to bolo nejaké také... už som to viackrát nerobila, radšej som si dala dusenú zeleninu alebo zeleninový vývar...

aniel a kam idete na dovču?

vodu som zvládla lepšie ako minule a ani dnes mi nebolo zle ako minule...takže fajn
ja som už poobede, ráno bolo kilo dole, ale teraz sa ani neodvážim stúpiť na váhu, lebo po tom obede, čo mám v žalúdku je to isto viac...
robila som si lečo - samozrejme bez párky, keď som tam dala vajcia...ale je to fajn pocit byť sýta

už mám umytú zelenini - idem na ten pikant....
tak do schudnutia, "modelky"!!!!