90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mijadave
5. mar 2012

@sisanka ja neviem, rozmyslam, mozno si dam zas normalnu stravu, ale doobeda len ovocie a po 20.00 nebudem jest a dalej cvicit, no mozem Ti povedat, ze co cvicim 2x do tyzdna, stojim na vahe.... 😀 ale mozno je to len zhoda nahod 😉

sisanka
5. mar 2012

@mijadave ja chcem uz konecne ranajkovat 😀 a skor veceru trosku obmedzit a pravidelne jest...ja cvicim kazdy den 30min na orbitreku a celkom sa mi zda ze mi to pomaha,aj po porode ked som este nechcela drzat dietu som cvicila a kila isli dole... 😉

mijadave
5. mar 2012

@sisanka tak to je super, ze vies, co na Teba plati 😉 ja som pred dietou cez tyzden jedavala na ranajky bebe dobre rano s jogurtom, ale cez vikend mi celkom aj chyba to zahryznutie do cerstveho peciva... 😉

zanulienka
5. mar 2012

@mijadave ja ranajkujem jeden pomaranc,kavu a dam si 2 ks niec podobne ako bebe dobre rano,pred dietou som si dala rohlik z niecim,kavu nejake cerealie tiez...

zanulienka
5. mar 2012

dostala som predvcerom kramy a tak som sa obavala toho dna,pretoze vtedy zvykavam hadam zjest vsetko okolo mna a teraz nic!som hrda na seba 😀

mijadave
5. mar 2012

@zanulienka super, tak ja som sa tiez bala ms, ale nakoniec som to nejak ustala 😉

zanulienka
5. mar 2012

@mijadave j asom myslela,ze dostanem neskor a nie ,necakala som..prekvapenie

mijadave
5. mar 2012

@zanulienka aj to sa stava... ja sa ju tiez snazim necakat kazdy mesiac, chcem byt pozitivne naladena, aj ked sme sa snazenia oficialne vzdali, v kutiku duse stale dufam, ze si nenajde cestu a ja najdem // 😀

sisanka
5. mar 2012

pomoooooooooc dnes mam vodny den a doteraz vsetko ok a teraz zacala kriza,maly mi nechal kusok cokolady pri PC tak stale na nu kukam,aj som trosku slaba tak som si urobila caj... 😀 😀 😀 nejako nezabera ale dnes to musim vydrzat 😉

1lubika
5. mar 2012

@sisanka no musíš, už nemáš veľa, len nejakých 5-6 hod. 😲 Viac času si už vydržala, tak to zvládneš. 🤐 🤐 Sa nám hovorí, čo ???? Je to taká zaťažkávajúca skúška. Ja som tiež odhodlaná to vo štvrtok zvládnuť. 🤐 🤐

mijadave
5. mar 2012

@sisanka moja vydrz, viem, ze sa mi to hovori, ja ho mam pozajtra, ale @1lubika ma pravdu, vacsinu mas za sebou 😉 drzim pasticky 😉

sisanka
5. mar 2012

@1lubika
@mijadave vydrziim urcite,drzime dietu spolu s mamou a ta ked vydrzi tak musim aj ja o 30 rokov mladsia 😀 😀 😀 a este peciem teraz lievance na veceru-trupka trupka 😀 ale odolam, prvy vodny den som pila aj dzus a vyvar a potom som si to vycitala kedze moja mama pila len vodu a caj,takze teraz to uz vydrzim 😉 a uz si planujem co fajne si zajtra dam 😀

kacenka1983007
5. mar 2012

ahojte babenky
@sisanka držím palce,určite to vydržíš už máš len pár hodín,babenky a ten vodovy deň sa može iba čistá voda?
☹ 😖

maruska17
5. mar 2012

ahojte babeny 🙂,,,možem sa k vám pridať? mám síce len 19, dieťa ešte ďaleko ale toto je jediné fórum kde sa ľudia nehádajú, nenadávajú, dúfam, že ma nevyhodíte 😀 táák ak môžem, dnes som na 4 dni, zajtra zase blk, mám to dosť ťažko lebo som veľmi prieberčivá ale snažím sa 😎 a mala by som otázku, keď vstávam každý deň o 5, mám sa hneď naraňajkovať? alebo počkať do 8 aby mi obed vychádzal na 12? a večeru máte o 16?? nieste potom hladné? keď iba 3 jedlá denne 😕 mne to vyhovuje nakoľko chodím o 20 spávať, len sa pýtam, ďakujem a držím palceee 🙂

sisanka
6. mar 2012

@kacenka1983007 vydrzala som 😉 ja som pila len vodu a caj...ale moje porusovanie v poslednej dobe sa odrazilo na vahe 😢 tento mesiac len 2kg,cize dokopy 7....no nic moc,tento posledny mesiac sa musim posnazit!! 😠 😎

sisanka
6. mar 2012

@maruska17 ahoj mne tie tri jedla vyhovuju...hladna nie som a cez vitaminy jem castejsie....ale ak ty pocitujes hlad tak si s odstupom 2hodin mozes medzi obedom a vecerou dat kus ovocia 😉
a myslim ze sa mozes naranajkovat aj skor lebo vstavas skor aj spat chodis skor....

mijadave
6. mar 2012

ahojte dievcata 😉
@maruska17 vitaj, jasne, ze Ta nik nevyhodi 😉 preco aj? 😉 kludne sa naranajkuj ked vstanes a potom si mozes zas dat ovocie ako desiatu... obed by som nechala na tu 12hod. a veceru - v knizke pisu, ze na bielkoviny treba zachovat rozostup medzi obedom a vecerou aspon 4hod a na skroby aspon 3 hod. 😉
@sisanka pekne ides dole, ja stale stojim na vahe... ☹

1lubika
6. mar 2012

@sisanka ved je podla mňa super 7 kg za 2 mesiace 🙂 🙂 - všade píšu 1 kg týždenne, viac by sa nemalo, aby nenastal jojo efekt. Obdivujem ťa, že si vydržala celý deň na vode. 😨
@maruska17 Ja tiež vstávam po 5 hod. v robote som už o 6,00 - tam si dám hned ranajky. Niekedy vydržím doobeda, inokedy nie a vtedy si dám kúsok nejakého ovocka. Ja tiež zvyknem večerať okolo 17,00 hod - vtedy, ked idem na zumbu /2x za týžd./ - tá je o 18,30 a zas najedená by som asi nevládala. A ked sa vrátim domov po hodine, tak už vôbec nejem, ved sa chystám spať. 😔 A zvykla som si. Ked som doma, tak večera okolo 18,00-18,30 hod a telo a hlavne mozog sa pomaly naučí na takýto spôsob. 🙂 🙂

majkushka
6. mar 2012

@mijadave dakujem

mijadave
6. mar 2012

@majkushka nie je zac, vitaj 😉

kacenka1983007
6. mar 2012

@sisanka ty mážš už posledny mesiac?joj jak ti je dobre 😲 som rada že si vydržala vodovú 😎

zanulienka
6. mar 2012

cafte..co je to jojo efekt? 😅

mijadave
6. mar 2012

@zanulienka jojo efekt je, ze po skonceni diety clovek naberie kila naspat, niekedy aj viac ako schudol 😉

zanulienka
6. mar 2012

@mijadave aha..uz som zase o nieco mudrejsia 😵

sisanka
6. mar 2012

@kacenka1983007 ano posledny,konecne lebo mi uz z diety preskakuje 😀 uz sa tesim ked si "normalne" jedlo,mam neskutocnu chut na lasagne 😀 😀 😀 😀 ale chcem chudnut dalej,tento posledny mesiac chcem dodrzat poriadne-tak ako prvy a potom sa trosku krotit a cvicit 😉

mattahari
6. mar 2012

@sisanka Normalne si ma nastartovala 🙂 Ja mam vodu dnes a tiez som zatial vydrzala na vode a caji, ale nejako si neveriiim, ze do vecera neprepadnem hladu - pomoooc !!!! Podobne mam dole zatial nejakych 7-8 kil a tiez len 2 za druhy mesiac, tak sa pridavam k zaväzku posledny mesiac poctivo dodrzat. A uz sa taaak tesim na zajtrajsie maskooo. 🙂))

kacenka1983007
6. mar 2012

@sisanka ty ako robíš lasagne?ja som to ešte nerobila,chcele by som to vyskúšat 🙂

kacenka1983007
6. mar 2012

@mattahari držím ti palce aby si vydržala,mňa to ešte len čaká ale ja to určite nezvládnem ☹ 😖

zanulienka
6. mar 2012

ja som hladnaaaa,dneska mam masko,spapala som,sice nie vela a teraz som hladna..idem si urobit cajik.

mattahari
6. mar 2012

@kacenka1983007 Dakujem, budem to dnes potrebovat 🙂 Asi si dnes lahnem s malou o pol 9, vecer je pre mna najhorsi. Uz teraz sa mi zatmieva pred ocami. Medailu tomu, co tento den vymyslel 🙂