90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

mattahari
13. mar 2012

@demkova Ahoj, vitaj medzi nami, neviem ci uz mas nejake materialy ci knihu alebo ti chybaju uz len recepty, ale celkom pekne je vsetko vysvetlene tuto: http://www.fitrecepty.sk/diety/90-dnova-dieta alebo aj na mmb http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011 Tak postuduj a drzim palce 🙂

mattahari
13. mar 2012

@zanulienka Jeeej, to si asi po vodovom uz ? Gratulujeeem, sup-sup zapisat do novej tabulecky 🙂

zanulienka
13. mar 2012

@mattahari vodovy mam 24.3 moj prvy 😅 ..uvidime ako to zvladnem

zanulienka
13. mar 2012

@mattahari vlastne uz zajtra mam vodovy den..

ketrinn
13. mar 2012

@mattahari ,mozem poprosit o radu ? mna caka 1 vodovy den ale mam taky problem chodim na stolicu raz za 4 dni je to normalne? aj vy ste to tak mali? pijem 2-3 litre vody denne ,dakujem za odpoved 🙂

kacenka1983007
13. mar 2012

@ketrinn ahoj,ja mám tiež tak zriedka stolicu ale ja mám fintu,ja si dám štavu z kyslej kapusty a to ma tak prečistí a hlavné že su v tom aj vitamíny. 😉 pijem to po duškoch lebo je to dost kyslé ale dá sa to 🙂 tak dufam že som ti pomohla.

kacenka1983007
13. mar 2012

@zanulienka držím ti palce aby si vydržala,mňa to čaká pondelok,neviem ako to zvládnem.
☹ 😠 😖 😢

ketrinn
13. mar 2012

@kacenka1983007 dakujem za odpoved mozno nemam z coho xi alebo sa vsetko spotrebuje ale som sa bala ze to nieje v poriadku ,caka ma v nedelu 1 vodny den som sama zvedava ci zvladnem zatial som schudla 6 kg a zda sa mi ze je to pekne ja sa vazim kazdy tyzden v nedelu na rano ,neda sa odolat ked clovek ma doma vahu 😀 asi nemam neake tabulky ci co ako tu pisete pre mna je podstne schudnut a ked idu dole kila tak viem ze chudnem a to mi staci 😅 nemusim byt mis mala som 86kg pri vyske162 taky mensi slonik ako hovori moj milacik xiale teraz 80kg tak sa tesim

kacenka1983007
13. mar 2012

@ketrinn pekne si schudla,ja mám 1 vodovy deň pondelok,tak ti držím palce,ja som zatial schudla iba 3,5kg ale zatial som spokojna,máme tu tabulku 🙂

ketrinn
13. mar 2012

@kacenka1983007 a kolko si mala nadvahu?

kacenka1983007
13. mar 2012

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... tu je naša tabulka,tu sa možeš zapísat 😉 🙂

ketrinn
13. mar 2012

@ketrinn a kdeze mam kliknut aby som videla kde je ta tabulka ? som tu nova tak sa musim zabehnut? 😀

kacenka1983007
13. mar 2012

@ketrinn ja pri 160cm som mala 63kg a teraz mám 59,5kg ale dúfam že mi to už trošku šlo dole,vážila som sa pred tyždňom 🙂

kacenka1983007
13. mar 2012

@ketrinn na tu adresu modru klikneš a ono sa to otvorí 🙂

ketrinn
13. mar 2012

@kacenka1983007 a moja prihlasit sa mam tiez ? a ako ako aj tu na konikovi, ci nova registracia.diki

ketrinn
13. mar 2012

@kacenka1983007 hej klikla som 😀 ale tam v rohu hore je napisane prihlas sa 😀

ketrinn
13. mar 2012

@kacenka1983007 to si schudla preto malo ,lebo si nemala velku nadvahu ,nam tucnejsim sa lepsie chudne 😀
uz som sa tam zapisala 😎

ketrinn
13. mar 2012

ty kokso musim sa akumulovat xixixi uz som pochopila 😀

mattahari
13. mar 2012

@zanulienka Tak to drziiim palce, myslela som, ze ho uz mas za sebou s takou ukazkovou vahou 🙂

79zuzana
13. mar 2012

ahojte dievcata, po dlhom case sa ozyvam znova. No nic pekne neprinasam. Totalne som zlyhala vo svojej diete, ale od tohto tyzdna som zacala dalej, dokonca aj s cvicenim. Neviem, nejak na mna dosla kriza alebo co, a mozno ta radost, ze uz som cosi schudla a nejak som stratila motivaciu dalej. Ale uz je to znovu za mnou a pokracujem v plnej sile. Na buduci utorok mam druhy vodovy den a potom sa odvazim. Po tychto poslednych tyzdnoch asi budem rada, ked budem mat aspon svoju poslednu vahu a nie viac 😅 Vsetky vas tu obdivujem aku mate pevnu volu takto super vydrzat. Pozrela som si novu tabulku a super uspechy su tam zaznamenane 🙂 🙂 🙂 Well done 😉

mattahari
13. mar 2012

@ketrinn Ahoj, pekne si zatial schudla, vlastne vsetky sa pohybujeme za prvy mesiac okolo tych 6kg +/- nejake to kilo. K tej stolici, nie som na to nejaky odbornik 🙂 ale to sa ti tak zmenila odkedy si na 90-dnovke ? Mne sa zda, ze teraz ked trosku menej konzumujeme 🙂 tak aj menej caste vyprazdnovanie je toho nasledkom. Tusim aj ja chodim trosku menej ako predtym 🙂)) nejako to nevnimam, kedze mi to nerobi ziadne problemy. Takze ked sa inac citis fajn, tak to neries, maximalne skus take osvedcene rady ako pohar teplej vody nalacno kazde rano 🙂 alebo ako radi @kacenka1983007 stavicku z kapusty. A drziiim palce nech ta voda velmi nepotrapi a zvladnes to na 1*

mattahari
13. mar 2012

@79zuzana A coze taky pesimizmus ? 🙂)) Neboooj, nie si sama,aj ja mam casto krizu (a ostatne baby tiez urcite) a malokedy si vecer pri telke daco nezobnem, ked na mna pride hlad, sice sa snazim len ovocie aj ked sa nema vecer - napr dnes jeden grep a jablko, ja som aj taky nocny vtak, nelahnem si skoro, aby som nemyslela na hlad, radsej si uzivam klud a ticho aj za cenu prehresku. Skus dodrzat aspon druhy vodovy a ten ovocny pred nim, u mna sa napr. vtedy posunula vaha nadol aj ked predtym dlho stala. Drz sa a mysli na to, ze aj napriek nie doslednemu dodrziavaniu diety - aj tak robime pre seba viac akoby sme nerobili nic 😉

1lubika
14. mar 2012

dobré ráno kočenky 🙂 🙂 Vítam medzi nami nové babenky, a prajem im, aby sa im čo najviac darilo v chudnutí. 😵 😵 Ja dnes škroby. 😝 Mám pripravené fajné zeleninkové rizotko. Včera som bola na zumbe. Taká sa doteším, ked idem na ňu 🙂 🙂 🙂 Za chvíľu mám taký menší sviatok - tak som si rozkázala, aby mi kúpili dig. váhu. Mali sme takú obyčajnú a tá mi ukazovala - no neviem či dobre. Tak sa na ňu teším . 🙂 🙂 Možno že budem prekvapená, koľko mám na nej. Potom napíšem. 😒 😒 Ale aj tak sa cítim dobre, okolie chváli že vidno, takže som nadmieru spokojná. Samozrejme, aj ja robím prehrešky ale i pri nich sa človek obmedzuje, a ani si to nejak neuvedomím. 🙂 Už sa tak človek zbytočne neprejedá - aspoň u mňa je to tak 🤐 🤐

mijadave
14. mar 2012

dobre ranko dievcata 😉
@79zuzana moja, nemam az taku pevnu volu, tiez obcas porusim, presne ako pises, akoby motivacia bola tatam.... vaha mi stala velmi dlho a az teraz slo kilecko dole a zas stojim.... ale uz len 25 dni 😉
dnes mam UHT, spravila som si zas pizzu, no a dnes je tiez prehresok, dala som si tam trolinku kukurice... pre chut, lebo ja milujem pizzu s kukuricou... ja teraz nemozem cvicit, lebo sa mi spravila zlata zila a pritom vobec nemam problem so zapchou a zeleniny a ovocia jem kvanta, tak dr nechape... nechce to prejst a hrozi mi chirurgicke odstranenie.... bojim sa toho, no od bolesti uz v noci nespim.... lieky, cipky, masticky ani sedave kupele nezaberaju ☹

kacenka1983007
14. mar 2012

@mijadave je mi luto že máš problémi,počula som že zlata žila može byt aj z prehladnutia,no neviem,ja som mala včera uh a neviem prečo som mala chut na masko 😠 ☹ tak o 20 hodine som si riadne naložila segedínského s chlebíkom,tak ked prehrešok tak riadny ☹ 😝 tak čo už 🤐 dnes mam ov tak som si spravila ovocny šalátik 🙂

mijadave
14. mar 2012

@kacenka1983007 dakujem, no co spravim, hadam sa to napravi.... ale zajtra aj tak idem k dr.... ja si prave pozeram pokracovanie 90DD, tak tam sa uz nedodrziava tak striktne.... asi sa na to este dam... da sa to, dni nejdu tak ako teraz, ale bielkoviny, skroby, skrtoby, bielkoviny UHT a vitaminy.... a moze sa na bielkoviny ryza v mlieku a na UHT aj trosku slaninky bolo v jednom recepte... 😀

1lubika
14. mar 2012

@mijadave mrzí ma že máš také problémy. ☹ Človek ked je zdravý a nič mu nie je, tak si to v podstate ani neuvedomuje, ako mu je celkom dobre. Až ked ho niečo prekvapí. 😢 Mne tiež zistili pred 10 rokmi alergiu na rozne ovocie - jablká - tie som už tolké roky nejedla - a iné ovocie, zeleninu. A v tej dobe som tak strašne pribrala, nejak som si to nahrádzala inými potravinami, ktoré sa na mňa nalepili. Ani som si neuvedomila a postupne pomalinky som priberala a priberala. Ale som na seba pyšná, že už sa mi podarilo sa skoro dostať na tú moju váhu, ktorú som mala po deťoch. Ak by som mala ísť na váhu pred svadbou - tak by som musela ísť dolu ešte dobrých 14 kíl. 😢 ☹ Ale ja nie som až taká náročná. Uvidím, ako budem ďalej zvládať dietu. 😵 😵

mijadave
14. mar 2012

@1lubika dakujem, si zlata a mas pravdu.... ale snad to prejde aj bez chirurgie... 😉 uvidime, no asi budem radsej doma, lebo uz neviem ako sa mam posadit na stolicke.... tiez som rada, ze som isla tak dole s vahou, keby som sla na vahu pred svadbou, tak mam este dlhu cestu -10kg 😀 ja sa uspokojim, aj ked pojde este dole aspon 1-2kg... a potom skusim este tu udrziavaciu a mozno este daco zide dole 😉

zanulienka
14. mar 2012

cafte,ja mam dneska svoj prvy vodovy,zatial som v pohode,pila som kavicku 2,bola som cvicit takteraz cajik...zatial nepocitujem moc hlad 😅

ketrinn
14. mar 2012

@mattahari dakujem za podporu ,uz to riesit nebudem 😎 nemam zapchu a to je hlavne citim sa fajn,chlebik som nikdy nemusela k obedu po tie 2 prve dni bolo mi dost zjest meso zeleninu a vyvar 😀 rano mi staci pol grepu prv som davala cely ale teraz mi staci aj pol cvicit necvicim ,som na predlzenej materskej a cvicit mam zakazane od endikrinologa kvoli hyperaktivnej šz,preto som chcela vycistit aj organizmus aby mi prestala blbnut šz nedobre nanu vplivaju toxiny tak uvidime ci sa da doporiadku ak nie pojde von 😀 😀 a da pokoj 😎 jedna tuto dietu drzala a dala sa jej doporiadku takze dufam ze aj mne 😵