90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
14. mar 2012

@mijadave skusila si na tu zlatu zilu propolisovu mast?+ propolisova tinktura vnutorne ale od vcelara 😀 mam dobre skusenosti aj v rodine

mijadave
14. mar 2012

@ketrinn nie, neskusala som, nepocula som o tom... a ani nemam znameho vcelara, takze len ak z lekarne... 😒 ale dakujem za radu, skusim sa na to popytat, lebo uz neviem co so sebou, ani sediet, ani stat ani chodit ani lezat... 😢

ketrinn
14. mar 2012

@mijadave ja to kupujem od jednej pani z mimibazaru ,ked kliknes na hornuej liste je pisane inzerenti otvori ti stranku kde musis vpisat meno priezivka zakire id-120908,ja uz davno beriem od nej otvor si inzerati ktore ma v ponuke a najdes tam aj propoli ,je to velmi mila pani mozes sa snou aj poradit napise ti, co by bolo najvhodnejsie ,matam aj vela odoziev na jej produkty a ma ich fakt dobre,porovanvala som u inych ale na jej vcelie produkty nemaju 🙂 neboj sa jej napisat ,nemusis sa takto trapit ak chces poslem ti na email vsetko o propolise ,a masti len mi posli email

mijadave
14. mar 2012

@ketrinn super, dam Ti mail do IP, dakujem 😉

ketrinn
14. mar 2012

@mijadave poslala som napis ked dojde je to taky vseliek hlavne ked je kvalitny a tato pani ho ma kvalitny 🙂 ja som ho brala pred 2 tyzdnami ked ma chytil zlcnik 😖 jasne ze pomohol 😀

mijadave
14. mar 2012

@ketrinn diky, doslo to 😉 a aku to ma trvanlivost?

ketrinn
14. mar 2012

@mijadave ok tak studuj 😵 dlhu ja mam doma co tam je napisane az 2014 ono to pe lieh + propolis namoceny v nom takze to vidrzi dlho a mast som od nej brala asi pred mesiacom a ta ma tiez 2014,takze nemaj strach dlho 😲 😀

ketrinn
14. mar 2012

poslala som ti este aukcie jej teraz ich tam ma ,ak budes mat zaujem vydraz si 🙂

kacenka1983007
14. mar 2012

@zanulienka no ty si šikulka,ešte aj cvičíš pri vodovom 😉 🙂 no ja som zasa porušila,ja neviem čo je somnou 😠 mám ovocny a robila som nátierku z krabích tyčiniek a dala som si na večer s chlebom,no asi budem musiet naseba tvrdšie 😠 😒 😠

sedmolinka
14. mar 2012

ahojte babenky, začala som po roku znovu, mám 3. deň úspešne za sebou.
Prvýkrát som ju držala pred rokom a podarilo sa mi zhodiť 16kg, super pocit na nezaplatenie 🙂
Ale...bohužiaľ nastal u mňa obrovský jo-jo efekt a doteraz som pribrala 10 kg, takže nemám sa čím chváliť 😖 Vôbec sa už necítim dobre a nehovorím o šatníku na jar/leto, keď som si skúšala veci, tak všetko malé mi bolo už. Tak som sa konečne odhodlala, že do leta min. 10kg pôjde dolu.
Veľmi mi pomohla v chudnutí aj táto diskusia, tak som rada, že som tu znova 🙂
Držím vám všetkým palce a teším sa s vami za každé zhodené kilečko 😉

zanulienka
14. mar 2012

@kacenka1983007 musela som ist cvicit,inak by mi myslienky behali okolo jedla 😅 ...tak som radsej isla cvicit,potom vybehla z malou,dneska bolo velmi teplucko vonku

kacenka1983007
14. mar 2012

@zanulienka u nás bolo tak na dážd ale aj tak sme šli von 🙂 aj tak mi to nepomohlo,no napchala som sa riadne na večer a ako nehrešila si?vydržala si cely ten vodovy? 😎 😝

ketrinn
15. mar 2012

@sedmolinka pocula som ze tato dieta nema jojo efekt,tebe ostal?

ketrinn
15. mar 2012

@kacenka1983007 moja a co keby som vo vodovy den ked uz nebudem moct vydrzat pila kapustovu vodu zo sudka? ved aj to vycisti 😀 ci nie?caka ma to v nedelu a uz stresujem ovocny zvladam v pohode vcera som mala sachar,ale nbola som z malou u lekara a sli sme na polievku slepaciu ,jasne ze nedojedla a mne bolo luto nechat ju tam ked som dala za to peniazky ,tak jasne ze som ju dojedla 😀 😵 ale inac sa drzim 🙂

1lubika
15. mar 2012

@sedmolinka ja som tiež prekvapená, že si naspäť pribrala tak veľa ☹ ☹ . Ja som dosť čítala o tejto diete, a bola som presvedčená, že jojoefekt nenastane. Možno, že sa treba dalej stravovať tak striedmejšie. Ale u mňa sa žalúdok tak stiahol, že jednoducho nevládzem viac jesť 🤐 🤐 . Takže aj po skončení diety budem pokračovať, nie takto tvrdo, ale nejak volnejšie.
@ketrinn ja som cez vodový nevydržala a tiež som si dať niečo pod zub. A zjedla som polku malého rožka s maslom, lebo som cestovala autobusom a bála som sa, aby ma niekde nevyvalilo. Myslím, že človek si musí sám uznať, čo bude robiť. Ja do extrémov nejdem. 😒

ketrinn
15. mar 2012

@1lubika ved prave ja sa toho tiez bojim ,uz viem teraz ze budem nervozna 😀 mysim nieco na nedelu vymisliet aby som zvladla 😵 ja som si povedala ak dokoncim 90 dni tak som super ,ale tiez sa nemienim dat na normal stravu skor oddelenu dietu ta je tejto podobna len to ovocie musim zvladnut na ranajky ize este 90 dalsich dni aby ten jojo efekt nenastal ,zatial som na tuto dietu nic zleho necitala prave naopak🙂,ozaj ked mam uhlohydraty mam na obed bezvajecne fliacky a vecer si mozem dat namiesto zakusku milu?alebo horalku? a co medik mozem snim sladit kavu?diki za info

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn tak si ako ja :D minule ked som mala uh maly sme segedínsky a bolo mi to luto dat havovy tak som si ho dala 🙂 😎 no a včera som si dala na ovocny deň nátierku 😀 a bolo mi zle 😝 😢 bolo mi na vracanie 😒 ☹ to mám preto aby som viac neporušovala ☹ tak mi treba 😠 😠 😠 🤐

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn no neviem či by ti neurobilo zle na žalúdok ta štava vodovy deň,ja by som to neriskovala, ☹ joj aj ja mám strach z pondelka ale musím to vydržat 🤐 🤐 🤐

ketrinn
15. mar 2012

@kacenka1983007 a co medik pouzivas ? citala som ze je neutral napr osladit kavu jasne nie v tejto diete ale tusim v oddelenej strave,ja som doteraz drzala super ale teraz mam problemy z oddolavanim ale len ochutnam lyzicu a dost ved musim dochutit nie xixi

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn ja med stále používam ked robím ovocny šalát 🙂 a som aj čítala tuto že baby to používaju,ja normalne cukrím kávu aj mlieko si dám doň inak by som nemohla vypit 😒 ale aj tak chudnem takže 😎 😎 😎

ketrinn
15. mar 2012

@kacenka1983007 to super ja som si dala prvu kavu vcera len som sa bala sladit tak som daôla sacharin a skoro ma natiahlo 😀 lekarnik mi vravel ze to chemia ale co musela som skusit fuj 😝 dnes si dam poobede z medikom urcite to bude lepsie 😵 uz sa tesim ozaj kolko by som mala vazit pri vyske 162? vies?

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn fu neviem,to asi každy ako sa cíti 🙂 ja napríklad ževraj nemám nadváhu ale aj tak sa tak cítim že ju mám 🤐 🤐 😖 no ja by som chcela mat 55kg no neviem či sa mi to podarí 😀 😢

ketrinn
15. mar 2012

@kacenka1983007 dufam ze sa ti to podari ja budem spokojna ked budem mat tych 65kg ak sa podari ale myslim ze musim na tom zapracovat dlhsie ako 90 dni 😀 ,,lebo som zacala chudnut z 86 😔 velmi som nabrala po chorobach a citila som sa uz total pod psa ,uz som sa nemohla ani v posteli prevratit tak ma boleli klby zatial mam dole 6kg ale hned to citim ,no dobre zahnala som trosku hlad kecanim a idem uvarit fliacky z kyslou kapustou 😅 pap

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn si velmi milá 🙂 aj ja ti držím palce,však my to zvládneme 😎 😉 🙂 a dobrú chut....

siska8
15. mar 2012

ahojte dievčatá, dlhšie som nereagovala na vaše príspevky, ale poctivo čítam 🙂 Dnes mám prvý vodový deň. Zatiaľ zvládam na jednotku. Ale určite poruším, nakoľko beriem lieky na tlak, mám obdobie menzesu a včera pri ovocnom dni sa mi točila hlava. Kúpila som si bake rolls-ky, tak si dám pár s tých, keď nebudem vedieť "kudy-kam"...Dnes som sa postavila na váhu a že waaaau - dokopy mám dole 6,5 kg za prvý mesiac...Som sa premerala a všade o 3-4 cm menej :D Tak som šťastná 🙂 Musím podotknúť, že som vôbec neporušila...Ale budúci víkend určite poruším, nakoľko syn oslavuje tretie narodeninky, tak bude veľká oslava ;) Držím palce i vám 🙂

79zuzana
15. mar 2012

Ahojte dievcata. Pekne vam to ide 🙂 Ja mam dnes vitaminy. Zatial som si dala za hrst suseneho ovocia a trosku kesu oriesky, ale uz sa mi vari zeleninova polievka. To ma dufam udrzi na zive do vecera 🙂 Aj tak sa tesim, ze sa mi uz konecne znovu dari tak pekne vsetko dodrziavat. Juj taka som rada, ze ste tu, aspon sa necitim v tej mojej diete sama. Sice ju akoze drzi aj moj muz, ale on ked je hladny tak si spravi chlieb a bez problemov ho zje a pritom stale po troskku chudne. No ja nechapem.

zanulienka
15. mar 2012

cafte,ja mam za sebou vodovy den a super..vydrzala som bez jedla,ale po ranajkach(pomaranc)mi bolo nejak blbo...ale uz je dobre,mam dneska masko,ale ani teraz som vela nezjedla,nejak nechuti..

1lubika
15. mar 2012

@79zuzana ja som tiež rada, že toto fórum existuje. 🙂 🙂 Normálne sa každý deň teším, že mrknem čo ktorá píše, ako sa jej darí 😵 😵 alebo nedarí 😢 😢
@zanulienka gratulujem k vodovému, a obdivujem ťa. 😨 😨 Aj ja už toľko veľa naraz nezjem aj keby oči jedli 😝 Asi to už funguje aj v hlave aj v žalúdku. Tak len tak ďalej.

ketrinn
15. mar 2012

@kacenka1983007 si na facebooku ak hej daj mi meno pridam si ta tam ako priatela 🙂 akurat som tam dala buchtu co som si robila v mikrovlnke za 3,5 minuty je super ku kavicke🙂 mala som na veceru🙂idem teraz von alebo si ma najdi ty katarina jakubčekova a pokukaj🙂 ked dojdem z prechadzky dojdem tu mozno aj prv nez ty xixi

kacenka1983007
15. mar 2012

@ketrinn a našla som ta 😉 na fb,som musela pokukat fotky máš velmi zlaté detičky.ja som mala dnes 2x banán,nátierku na obed a na večer masisko riadné zo šalátikom,fuj až mi je zneho tažko...ale moj drahí ma dnes vykrmil,to on mi spravil papat,až mi lepšie chutilo 🙂 😉 😎