90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

maminkatn
7. aug 2008

ahojky babule ste zlate ked na nňmna myslite uz je to dnes lepsie uz sa zacala rozpravat ale ja xvalabohu idem v sob aj v naňed na inu smenu takze budem s nimaňi az v pond.este vydrzat zajta a dnes som mala vitaminky zjedla som lňpol melona 2 kavy zel salat a vareny kel mali sme slep pol. mnam mnam ten kelik a este 2 l spalovaca tukkov a zajtra zas bielkoviny cize asi kuracina to isti 😒 😒 😒

janetka
7. aug 2008

baby, ja som zvedava, ci to vydrzim, dnes doniesol k nam s used dve velkee teplee pizze, a ja som odolala.... 😉 ale lamalo ma 😉

maminkatn
7. aug 2008

akosi ste sa odmlcali ked som sem napisala xi xi 🙂

anaret
7. aug 2008

janetka, si dobrá, neboj natrénuješ pevnú vôľu a keď občas zhrešíš, svet sa nezrúti... a pizzu si sprav len so zelinou - keď budeš mať UH...

maminkatn - to ako Ty pracuješ - stále???

janetka
7. aug 2008

anaret: no sak to bude asi moj najoblubenejsi den 😉

aniel
7. aug 2008

janetka držím palce

gucz -kde si

miresta ,twins tinaa-halooooooooooooooo

anaret super
maminkatn-no vidíš v pondelok už budeš v pohode a pôjde to.

aniel
7. aug 2008

anaret -my si myslíme,že nič nieje vidieť,ale iní si nás všimnú,že sa stala zmena 😀

aniel
7. aug 2008

babenky dobrú noc 😔

erikas
8. aug 2008

ahojte chuduľky moje 😉 prišla som Vás trošku pozrieť a pozdraviť idem si počítať ako sa Vám darí,dlhšie som tu nebola,nejak nestíham 😒

janetka
8. aug 2008

v noci som riesila dilemy, ci ist do toho alebo nie, ze sa budem isto velmi trapit a odolavat.. ale uz pekne papam misku ovocia 😉 inak fakt, ze skoro kilo slo dolu, ale to bola voda, takze som sa troska odvodnila

aniel
8. aug 2008

ahoj erikas-kde si sa túlala?

janetka-vôbec sa nebudeš trápiť,stačí trocha pevnej vôle a ako vidím ty ju máš 😉

janetka
8. aug 2008

aniel: dakujem za podporu, ty to uz ako dlho drzis? a ubytok?

miresta
8. aug 2008

Ahojky babenky, zdravím všetky aj nové

janetka - neboj zvládneš, ja mám ovocie rada, takže ani raňajky mi nerobili problém, mne skôr jogurtik a syry chýbali zo začiatku veľmi, papala som ich predtým každý deň. Tak len hravo do toho

erikas - si zlatá že na nás myslíš

aniel - máš pravdu s tým, že druhý si všimnú zmenu skôr, aj keď teraz čo som jedla všetko možné zmenu som spozorovala aj ja hneď, hneď sa mi naplnilo bruško aj žalúdok, ale už sa snažím nič neporušiť

gucz - pekné kilá dolu, aj to že sa zmestíš do nohavíc z pred dvoch rokov. Ja som od začiatku zhodila tiež 10 kíl, ale myslela som že to už bude viac, ale som spokojná. Dúfam, že teraz keď budem zase bez prehreškov tak to pojde dole. čo si dnes varíš?

anaret - dík za pochvalu, ja vždy uvažujem ako by mysleli deti v danej situácii, takže z toho vychádzam a snažím sa a som ináč dosť flegmatik aj keď vie ma niečo rozhádzať, ale nerobím si zo všetkého veľkú hlavu

aniel
8. aug 2008

Ja dva mesiace ,som podruhej vode asi týždeň. Dole 8 kg,ale bolo by to viac,ale nie som dokonalá a mala som veľa prehreškov 🙂

janetka
8. aug 2008

miresta: jogurty ani moc nie, skorej ten syr.. ale napr. v bielkovinovy den si mozem urobit salat so syrom hocijakym, nie?

aniel: to je super, ved 8 kg to musi byt uz velmi vidiet...
mne zostalo po dvoch tehu 15 kil ☹ tak aspon tych 10 by som chcela dat dole kvoli satniku a pocitu seba samej 😉

miresta
8. aug 2008

aniel - skvele, jaby som pri tých detičkách a varení asi ani toľko nedala dole

janetka - ano môžeš ten syr a si ho dávam každý tretí krát čo mám bielkoviny, stále to striedam, kuracinka, rybka, syr a nakoniec jogurty, vajce som mala len raz, ale to mi ani nechýba.

miresta
8. aug 2008

Kočky idem si spraviť raňajky, lebo ešte som ich nemala aj keď dnes mám len jablčká. 🙂

neskôr sa zastavím ,pa a pekný deň bez prehreškov a problémov

anaret
8. aug 2008

ahojky, miresta - to je super byť flegmatik - ja som cholerik a to je niekedy o ničom... vieš si to predstaviť - rýchlo sa vytočím, moje reakcie sú niekedy veľmi prudké... a potom to ľutujem... viem, že by som mala najskôr predýchať a pouvažovať a potom rozprávať a konať, ale v danej situácii to akosi nejak nejde... no čo už...každý sme nejaký...

janetka, včera som napísala takú blbosť - že pizza so zelinou - jasné, že so zeleninou...

anaret
8. aug 2008

a rodine varím kapustnicu a pre seba neviem, či cestovinky, či pizzu...

gucz
8. aug 2008

ahoj babulky,
som tu len na chvíľku, malinkú mám chorú. Boli sme ráno u doktorky, dostala svoje prvé antibiotiká. Má zapálené hrdlo, je zahlienená a má strašnýýýý kašel, kašle aj zo spánku. Taká je nijaká chudátko moje malé, len by sa nosila na rukách, túlila. Taká je nijaká bez života. Teraz spinká, no uvidím ako jej bude. Doktorka ma upozornila, že môže mať navečer aj horúčku, tak dúfam že nie. Nestihla som si ani kúpiť ovocie ráno, tak som raňajkovala rohlík s rajčinou, k obedu si asi spravím ryžu so zeleninou ako rizoto. No ozvem sa neskôr. papa

erikas
8. aug 2008

gucz to je úžasné - 10 kg si fakt dobráá 😉

miresta nevyčítaj si prehrešky,ja som tiež hrešila občas a na váhe som hore nešla len pred mrchou,ale to sa za pár dní upravilo

anaret taká kapustnica by bodla mňaaam,ja som tiež skôr flegmatik,ale keď sa vytočím,potom už jedu...niekedy aj za hranice,potom je mi to tiež ľúto,čo už 😉 každý sme niaký

anaret
8. aug 2008

už sa mi pečie tá pizza a vonia - teším sa na obed...

janetka
8. aug 2008

ja som mala dnes zapekane kuracie prsia...so zeleninou a uhorkovy salat
tam pisu, ze potom treba vypit bujon....to praktizujete?

veronkaj
8. aug 2008

ahojte chudulky,

priznám nestíham vás čítať, mala som dovolenku a tak dnes aj včera makám, musíme odovzdať podklady a doma net nemám,

inak každý kto ma nevidel tak mesiac dva si všimol, že som schudla,

s priateľom vybavujeme hypotéku na vyplatenie jeho bývalej z domu a tak budeme bývať spolu aj ked platiť úver ale ked chceme byť spolu tak nejako to riešiť musíme aj ked máme obavy , ja si svoj malý byt zatiaľ ponechám takže ho budem prenajímať ak niekto potrebuje v ba bývať bude k dispozícii
bude to ťažké na veľa rokov ale čo máme robiť, a jeho bývala si tak kúpi byt a bude mať život v bavlnke

inak počas dovolenky som občas trošku zhrešila ale od včera už sekám dobrotu a zistila som že vôbec nieje až také zlé občas zhrešiť, ved život je len jeden, chceme byť krásne no a prečo si občas nedopriať niečo na čo máme veľmi chuť, ked potom si zase odoprieme aby sme to vyrovnali.

kočky píšete veľa a rýchlo ked budem mať budúci týždeň trošku času budem čítať aspoň potom to aktuálne, inak chcela som sa spýtať kapusta - kapustnica v ktorý deň?? v druhý alebo tretí???

pa 🙂

lucxy
8. aug 2008

ahoj veronkaj myslim, ze kapustnica v druhy den ked si tam das zemiaky 🙂

miresta
8. aug 2008

Ahojky kočky, tak už ste sa zase rozkecali trošku

gucz - tak je mi veľmi ľúto, že maličká ti je chorá, rýchlo sa uzdravte a nebuď smutná, aby to nepôsobilo aj na maličkú. Skús ju už teraz osprchovať v letnej vode, aby večer nedostala horúčky. Moja je tiež taká všelijaká už dva dni, ale neviem čo to je, možno len z tepla, dnes sme boli trochu na prechádzke a skoro celú dobu poplakavála. No tearz chvíľku spinká a už sa zobudila s veľkým plačom. Ale myslím, že to nebude nič vážne.

Inač nič som nevarila a dala som si len dva kukurice, mám ju doma a dosť, a veľmi som sa z toho napapala, lebo sú poriadne veľké.

anaret - nebuď smutná z toho, že si cholerik, aj to je na niečo dobré, ja som zase taká flegmatička, že ma niekedy rodina odsudzuje, že nemám city a popri tom som veľmi citlivá. Ale zase taký flegmatik, vieš jemu je jedno ako vyzerá, ale to nie je môj prípad, lebo milujem krásu a mám estetické cítenie.
A preto chcem byť aj pekná a chudá. A tu pizzu ti trochu zavidím, aj keď ja keď si ju dám väčšinou je mi veľmi zle. Radšej mám cestoviny a špagety milujem.

Veronkaj - aj ja si myslím, že kapustnica by ,mala byť na škroby.

miresta
8. aug 2008

janetka - ty máš dnes prvý deň?

aniel - ako sa máte? Čo si dnes papkala?

tinaa - TY SI SA UŽ Z NAMI NAOZAJ ROZLÚČILA?????????????????? CHÝBAŠ NÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 ☹ 😢

janetka
8. aug 2008

miresta: druhy, ale vcera som zacala ovocim....

lucxy
8. aug 2008

janetka ako sa citis? 🙂

janetka
8. aug 2008

janetka: zatial ok, sa az cudujem, ovocie /napr. 1 jablko/ sa moze 4 hodiny po obede? ci nie? sa mi zda, ze som to desi citala