90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

miskakyska
3. apr 2012

@ketrinn no seervus..dlho sme sa nevideli 😀 Kati ako zistim či tu už existuje tema FENG ŠUEJ,nevieš?

mijadave
4. apr 2012

@miskakyska to vazne sa po tejto dietke otehu? 😉 jej, to by som brala 😉 snazili sme sa o tretie babo vyse 2 rokov, obaja sme ok, ved pribrala som z liekov, ktore nam mali pomoct k otehu, no nic... tak sme to v podstate vzdali, uz si len nedavame pozor, prestala som sa sledovat, prestala som merat BT a robit ovu testiky... 😉 proste si to uzivame... a teraz mi baby hovoria, ze som zmenila uces, postavu, teraz menim pracu, takze teraz je na rade babo, kedze partnera menit nehodlam 😀
@ketrinn drzim pasticky, nech sa Vam podari 😉

ja mam zajtra treti vodny den, no neviem, ako to zvladnem... dievcata, si predstavte, ze napriek tomu, ze dietku porusujem, lebo jem tie chlebiky, ja ich volam polystyren 😀 kazdy den a aj jogurty a vcera som bola s kolegami na obed klasicky - masko, hranolky a ryza a predstavte si, ze dnes som stupla na vahu a mam 58,5kg 😉 sa tesim, lebo ked som dosla z nemocnice, mala som sice 58kg, no po tej hladovke ked som zacala s kasickami a tak a boli problemy so stolicou, tak som nabrala spat na 60kg 😠 sa tesiiiim, ze aj napriek v nedodrziavaniu dietky sa to posunulo zas dole 😉 doobeda sa snazim len ovocie, no napr. dnes zas porusim, som pozvana na pizzu, s kamoskou mame dnes babinec, dlho som to odkladala, no keby som mala dovolenku, ako som chcela, tak by sme to spravili vcera, ked som mala UHT alebo potom buduci tyzdnen... ale buduci tyzden musim este chodit aj v ramci dovolenky do starej prace zaucit kolegov ☹

ketrinn
4. apr 2012

@miskakyska hm to neviem skus hladat vo fore,a co to je xiix 😀

ketrinn
4. apr 2012

@mijadave ,ja akosi stojim na vahe stale uz 2-3 tyzdne zaslo to na 77 a stojime xiix ale zatial som spokojna ,no cez tie sviatky neviem neviem to bude porusovania xixi ale budem mat snahu urcite nebudem miesat a odstup najmenej 4 hodiny 🙂 nedavam stitnu vyoperovat len kvoli babu ale hlavne aby som sa lepsie citila mam vysoku a stresy hlavne stymi mojimi z prveho manzelstva ,a potom mam vyboje hormonou a nici mi to organy takze skor pretoto

mijadave
4. apr 2012

@ketrinn ja som stala na vahe mesiac, neboj, pohne sa to este 😉 ja sa skor bojim, ako zvladnem zajtra vodny den, ked budem doma 😒 v praci sa to zvlada lepsie 😉 ja si tiez myslim, ze tie sviatky nezvladnem bez porusenia, zrovna v pondelok mam koniec dietky 😉 vsetci do mna hucia, ze sa mam uz na to vykaslat a v posdstate som to aj posledne 2 tyzdne spravila, no zaklad je pre mna ovocie doobeda a vela pit... tak snad to zvladnem a potom chcem ist na tu pokracovaciu, no neviem, ako to bude so stravou v novej praci... ked budu vsetci chodit na obedy, asi budem zo zaciatku chodit s nimi, na obede sa clovek viac spozna s kolegami a nechcem tam byt outsider 😉

ketrinn
4. apr 2012

@mijadave ved to ano a ako ide dalej ta pokracovacia dietka ked skoncis tychto 90 dni? ako sa pokracuje

miskakyska
4. apr 2012

@ketrinn
@mijadave čaute babuľky odpíšem vam neskôr,ale toto Vám musím napísať hneď,že Vám závidííím ako vam chutí ten hm,hm,hm ten onýy 😀 chapete!..nemožem tu tak verejne nahlas..ja patrím k tym čo nemusááá a moj je zúfaly už...no zabijem sa..že to môže byť aj hormonmy tá nechuť..

ketrinn
4. apr 2012

@mijadave ja sa nebojim ze stoji ,mam strach ze to pojde zas hore 🙂

miskakyska
4. apr 2012

@ketrinn feng šuej je niečo take ako patogenne zony..ako a kde rozmiestniť nabytok,zla energia v chalupe a taaak.... mohla by som nakuknúť medzi Vás- štítky 🙂 aby som bola trocha múdrejšia 🙂

ketrinn
4. apr 2012

@miskakyska kukni ale o takychto veciach piseme len osobne cez ip! 🙂 myslim o s..se

miskakyska
4. apr 2012

@ketrinn no veď to mi je jasné,ale ja som myslela debatu o šť.žľaze 🙂 no to by vyzeralo tak verejne,.polovička by mi dala poza uši 😀

ketrinn
4. apr 2012

@miskakyska xixi poslala som ip su tu 2 stranky poslala som ti link

miskakyska
4. apr 2012

@ketrinn dakujem

ketrinn
4. apr 2012

@miskakyska nemas zaco ja tiez klikam tam co ma zaujimaju veci xiix

miskakyska
4. apr 2012

@ketrinn zajtra kuknem...papa a dobrú nôcku :o)

ketrinn
4. apr 2012

@miskakyska papa aj ja idem dnes tu nikoho neni xixi dobru noc a dobreho na noc 😀 😀 😀 som hlupa co? xixihladnemu sa o chlebe sniva 😀 ale ked dojde domou tak idem rychlo spat 😉a to uz bude zajtra

ketrinn
4. apr 2012

kocky ako sa pokracuje po tych 90 dnoch diety? vie niektora?

mijadave
4. apr 2012

@ketrinn pokracuje tak, ze sa drzi bielkoviny, skroby, skroby, bielkoviny, uht, vitaminy a uz sa moze papat aj 5x denne a su tam aj moznosti kombinovania, len este som ju poriadne nenastudovala 😉 tu je na stiahnutie ofotena: http://ulozto.cz/xQmZMWy/dalsich-90-dni-pdf

ketrinn
4. apr 2012

@mijadave ok diky pokusi sa mi to moja stiahnut do jej pocitaca ked mne to nejde a ked nie budes ma potom navigovat xixi

mijadave
4. apr 2012

@ketrinn jasne, nie je problem 😉

ketrinn
4. apr 2012

@mijadave somr rada 🙂 musim ist mala ide kuknut este rozpravku na nete a ide spinkat .papa a krasne sny!

mijadave
4. apr 2012

@ketrinn jasne, papa a aj Tebe dobru nocku 😉

mattahari
4. apr 2012

@mijadave Ahoj, prave som isla pisat, kde by som zohnala tuto pokracovaciu dietku, nakolko tiez na velky piatok mam treti vodovy a planujem este trosku dodrziavat. Tak si mi super poradila, dakujeeem 🙂 🙂 🙂.
Pozeram, ze sa ti aj napriek zdravotnym problemom podarilo krasne zhodit kilecka, co je super... drzim palce zajtra, nech tu vodu poraziiiis 🙂 A takisto v novej robote, sama uvidis ako sa bude dat pokracovat s takymto stravovanim, otukas si kuchynu a moznosti, a rozhodnes sa hoci aj nie hned. Ved nic sa nedeje, pozor si mozes davat aj nejako nenapadne 😉 😉

Aj mna caka vodicka o den neskor - co som si vlastne sama prelozila, nech nehladujem aj v stredu aj v piatok 😉 a tiez by sa mi zislo este zo 2-3 kila dat dolu, ale teraz to ide strasne pomaly, aspon u mna tak 0,5 kg za dva/tri tyzdne...
No a ani casu na pisanie nejako nie je, tak som tu trosku poriedko, ale ked mam cas, tak si vas po troske citam a pozeram, ze ste tu celkom pekna partia 😉 Tak sa drzte, ja uz finisujem a ohlasim sa, co a ako... 🙂

ketrinn
5. apr 2012

@mijadave dobre ranko🙂 u nas upršane šalie 😀 dcera mi to stiahla a tiez jej to stiahlo ale ked dala otvorit tak jej napisalo ze nema pristup 🙂 presne ako tu co si mi poslala prvu ,ale nevadi budem sa drzat teba 🙂že ta mam 😉 🙂 dnes sacharidy ,varim si sosovicovu kasu zo zemiakmy no uvidim ako bude chutitxixi ,mala som uz hrachovu s kasou a ta mi velmi chutila a ktomu salatik ,len sosovicovu som este nerobila tak som sama zvedava 😵 dnes cakam mm z prace tak musim prestat z romanmy

mijadave
5. apr 2012

@mattahari no trosku som surfila na nete a nasla som to nafotene, tie knizky, tak preco by som Vam sem nedala odkaz, ked sa daju takto pekne stiahnut a netreba za ne platit 10€ ci ako stoja 😉 drzim aj ja Tebe pasticky, nech vodu zvladnes 😉 ja od zajtra kocim s dietkou, ideme na chatu so svagrovcami a tam sa nebude dat drzat dietka 😉 ale nevadi 😉 aj tak som spokojna, ze som tolko vydrzala.... dnes napeciem, aby sme mohli zajtra vyrazit... to bude romantika - chata bez internetu, signalu, elektriny (len petrolejky alebo sviecky), voda len zo studnicky, no parada, je tam nadherne, uz teraz sa tesim... 😉

mijadave
5. apr 2012

@ketrinn u nas je krasne, slniecko svieti, no uz sa ukazuju aj mraky, takze cakam, kedy slniecko zalezie 😒 zvlastne, lebo ja som si ju vcera najprv stiahla, ci sa da stiahnut a normalne mi to aj stiahlo aj otvorilo.... skusim najst inu... 😉

ketrinn
5. apr 2012

@mijadave netrap sa budes davat info aspon zaklady recepty viem kde hladat 🙂 uži si to na tej chate ,hm aj mne by sa taka romantika vydela xixi ale na tej samotke to mam podobne 😉

mijadave
5. apr 2012

@ketrinn no ved ta chata je na samote pri lese, vecer ak nesvieti mesiac, nevidis si ani na spicku nosa 😀 akurat mam trosku obavy z toho budara... normalne s tym nemam problem, no po tom zakroku to na wc nejde nejak rychlo a hlasia, ze ma cez vikend snezit ☹ tak neviem neviem ☹ ale snad to nejako zvladnem 😉

ketrinn
5. apr 2012

@mijadave ale zvladneš neboj 🙂 a bude pekne ,to ak bude snazit tk to jedine tu v lesnej 😀 😀 😀

mijadave
5. apr 2012

@ketrinn no jasne, ved inak by som nesla 😉 ale uz sa tam aj celkom tesim 😉