Je to tam?

tehu_miri
19. júl 2014

Prepáčte babule,ale s mamou to už dlhšiu dobu študujeme.Mám pocit,že tam nič nie je,ale mama vraví,že niečo slabunké tam bude. Poraďte prosím,kto môžte.

nikuska88
19. júl 2014

ja tam nič nevidím ☹ vyskúšaj neskôr

pribinak
19. júl 2014

Kolko dni ti meska menstruacia? Bud tam nic nie je, alebo si zle fotila, sprav o par dni a uvidis

bejbinka
19. júl 2014

Nezakladaj zbytocne dve identicke temy. Akosi nechapem Tvojej otazke, vsak pod poslednou fotkou je, ze cakas babatko a mas termin vo februari 2015? Tak si to zmen, ak to uz neplati, zbytocne to matie. Inak, sorry, ale ja tam nevidim ziadnu ciarku, ale kedze si pisala, ze je to len cca tyzden po ovu, tak je to este skoro. Test si urob najskor v den ocakavanej menstruacie, odporuca sa az po jej vymeskani, ale to asi sama vies. Tym, ze si nedockava, si to len stazujes. Drzim prsty.

maria1989
19. júl 2014

niečo tam je, ale musíš pár dní počkať, či bude silnieť 😉

1234lubka
19. júl 2014

ked chces vediet ci tam nieco je taj naaaajskor ti ukaze aj najcitlivejsi test niekedy mozno dva dni pred ms...mooozno...vsetko co pise na teste je marketingovy tah....kazda zena je individualna...a aj ked pise ze uz tyzden po oplodneni..ty odkial vies kedy nastalo oplodnenie ci uhniezdenie?? Urob si test naaaajskor v den kedy cakas ms...aj to nieje spolahlive..ja by som najskor robila po tyzdni, pripadne keby som bola nedockava tajk v den ms.....na tvojom teste nic nevidim nehnevaj sa

bajana
19. júl 2014

naco je dobra tato otazka, ked si uz zalozila rovnaku temu? 🙄

cloviecik777
21. júl 2014

Co mislite ...je tam jedna ci dve ciaročky

turistka
21. júl 2014

@cloviecik777 ja vidim 2 🙂

nufanek
21. júl 2014

@cloviecik777 Dve 🙂

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre