• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@bebemaly ked cítiš hlad tak hrumkaj zeleninku,ja som mala čínskú kapustu alebo ovocie,to prejde po tyždni nebojkaj. :wink: :slight_smile:
10. apr 2012 o 14:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenka1983007 ahoj :slight_smile: ďakujem! a môžem si ju chumkať aj večer, do tej osmej? no, idem ja spraviť pekne nákup zeleninky dákej do tesca, keď sa deťúchy zobudia :slight_smile:
10. apr 2012 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bebemaly ja som papala aj po 20 mej ked som bola hladná,je to manej zlé akoby som papala sledké :wink:
10. apr 2012 o 15:12  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacenka1983007 dobre Katuliatko,ako by to bolo,by si nás v štichu nechala :grinning: malý sa už vyliečil??
10. apr 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miskakyska no ovocie som vymenila na zákusky :slight_smile: no ale ten vodovy zostáva na zajtra,maly sa vyliečil len pred sviatkami dostal teploty,dvojdňové ale ho to prešlo. :unamused:
10. apr 2012 o 20:03  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....tak som sa vážila...0,6kg mám hore takže moje....príjemné plávanie Kačenky.... :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
11. apr 2012 o 08:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojteeee..no ideme na to,Katarínky? :slight_smile:) aj u Vás take vetrisko ľadové duje??..strechu nám ide odfuknúť...taketo počasie milujem,keď mám rano dilemu čo malému obliecť do školky..lebo keď prestane fúkať je horko,kokos aj s takym počasím
11. apr 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no co kačenky plavame? ja musik do dediny nakupit zeleninu a ovocie ,lebo u nas nemaju nic len zhnite kusy :unamused: idem 8km dole peso takze sa aj prejdem ,slubila som ze sa postavim na vahu takze jooooooooj kilo pribudlo tak dost šrotovania!!!dnes vodička voda ,krasny den ozvem sa nekedy poobede :slight_smile:
11. apr 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn no u nás taky tak s tym ovocím a zeleninou..to je sranda,ako sa to 1no kg rychlo naberie,keby tak rychlo aj odišlo ako prišlo..
11. apr 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja som sa po wc postavila na váhu a zistila som že som nepribrala tych 0,6kg sa stratilo je to možné???no nič aj tak plávam s vami to mám za trest :grinning: :wink: no a zajtra si aky deň spravíte babenky?ja mám mat zajtra ovocko...asi si dám fakt to ovocie lebo nemám chut na nič iné.takže pokračujem podla plánu,lebo by som nechcela prepísat cely kalendár :grinning: totíž ja som si celú dietu naznačila do kalendára aby som nezabudla aky deň mám a hlavne kolkaty deň takže dnes 52 deň voooooda....dufam že sa neutopíme,neviem plávat :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
11. apr 2012 o 11:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak kočky, držím palce na vodový deň. Ja to nejak nezvládam tie vodové. Ja mám tiež to kilečko navyše - až 1,8 kg. Šlak aby to trafil aj so sviatkami. :angry: Trápim sa mesiac a potom za 4-5 dní kilá naspať. Som aj ale ..... :angry: :angry: Čo narobím. Sama neviem, či pokračujem s vami - lebo ja som už po 90 dňovke. Ale snažím sa doobeda ovocko a nemiešať potraviny - takže strava ako keby pri 90dňovke. Uvidíme, čo to narobí. Musím naštudovať tú pokračovaciu, ale akosi nestíham - v robote mám veľa práce. :cry: :cry: ALe včera bola zumba - tak som sa potila ako závodný kôň. :frowning2: Ale bolo dobre. A zajtra znova. Tak babenky, nie že preplávate na druhý koniec zemegule. :sweat_smile: :sweat_smile:
11. apr 2012 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@kacenka1983007 no vidííš..planý poplach :o) Kati ja mám zajtra bielkoviny..
11. apr 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@1lubika no díky za povzbudenie :o) ja tiež bežím už na poobednu..pekne tu ťukajte..bleee mne už je z prepáčením na grc z tej vody..a to je len obed,kokoos..aale hlavu vzhuuru hehe :o)) šibe mi
11. apr 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievcata, vcera som u kadernicky dopadla takto... a nasli sa len dvaja ludia v mojom okoli, komu sa to paci, vraj som to mala lepsie predtym... :frowning2: no nevadi, ja som spokojna :wink: tu krasnu orchideu som vcera dostala od onedlho byvalych kolegov na rozlucku... velmi ma prekvapili, necakala som to, dostalo ma to... su strasne zlati, bolo to mile...
11. apr 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miskakyska aj ja mam zajtra bielkoviny,bola som kupit ovocie a zeleninu :slight_smile: prechadzka 8km dufam ze bude dake gramy dole xixi
@mijadave mas to fajn ozaj seklo by ti mikado :slight_smile:
@kacenka1983007 kacenka ako vodujes? dufam ze neako vydrzime ! ja zajtra bielkoviny ako vzdy po vode:slight_smile:a 18 davam zas vodovy ale ten je podla planu tento je za trest :grinning: :grinning:
11. apr 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn no to by asi mm nerozchodil, uz toto je na neho kratke :grinning:
11. apr 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mijadave no ked milacik ma rad asi dlhe :slight_smile: ale aj tak ti to sekne a ak sa dobre citis takto tak je vsetko ok :slight_smile:
11. apr 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketrinn no keby bolo po jeho, mam ich aspon po zadok :grinning: sak som take mala, ked sme sa spoznali :wink: ano, som spokojna, len sa bojim toho, ake budu, ked si ich umyjem, ja to neviem tak upravit ako kadernicka :wink:
11. apr 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mijadave vsak xixii ja tiez som kocka len vtedy ked dojdem od kadernicky a potom ako striga lebo neviem co snimy :grinning: :grinning: hlavne ked rano stanem a mam hlavu ako šopu sena :grinning:
11. apr 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn presne, a potvory nie a nie sa s nimi dohodnut :grinning: kazdy ide inym smerom, len nie tym spravnym :grinning:
11. apr 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mijadave xix a ako z dietkou pokracujes v druhej faze? ci ?
11. apr 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketrinn nie, teraz mam pauzu, lebo v novej praci neviem ako to bude s obedami a pri obede sa zoznamujes s kolektivom, tak sa chcem cim skor zapadnut, potom sa uvidi, cize pocitam, ze najskor tak o 2-3 tyzdne zacnem s tou pokracovacou :wink:
11. apr 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ok ,potom aj ja bysom rada pokracovala ,lepsie sa citim:slight_smile: aj ked ma trapi pankrac ,dnes som kupila pangrol a uvidim co bude zle mi travy uz predtym nez som zacala ,ja neviem co je snim ked dam pangrol tak je ok ak neprejde do 14 dni musim na gastro: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, som tu nová :wink: ako to funguje s tou 90 dnovou dietou?daju sa niekde kuknut/stiahnu recepty?
Ďakujem krásne za odpoveď.
11. apr 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kocky, dnes mam posledny den v praci, je mi tak zvlastne, na jednej strane sa tesim, na druhej mi je smutno... :unamused: zajtra mam dovcu, frcim s malym na krajske kolo Hviezdoslavovho Kubina do Starej Lubovne (dufam, ze tam trafim, bola som tam raz v zivote :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a potom v pondelok sup do novej prace :wink: aj z toho mam zmiesane pocity :wink:
@ketrinn super, ja sa urcite na nu chystam, no ako vravim, najprv sa zapracujem v praci a zoznamim :wink: drzim Ti pasticky, nech Ti to prejde :wink:
@alias313 ahoj, vitaj, no funguje to tak, ze sa stridaju dni bielkovinovy, skrobovy, uhlohydratovy a vitaminovy... tu najdes receptiky, no najprv sa tam zaregistruj, neskor Ti poslem link aj na knizku.... :wink: http://chudnime.kiga.sk/viewforum.php?f=21
12. apr 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mijadave môžem moju milú ochotnú zapisovateľku poprosiť naťukať do tabuľky po prvej vode..69 veľka vďaka! V novej práci držím palce..účes máš pekný,sa nezdáš..nová práca,učes,figura...žeby novy xlap na obzore? :o) sa smejem,nič v zlom
12. apr 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@miskakyska natukane, inak tabulka je spravena tak, ze si tam mozes natukat zmeny aj Ty :wink: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aldwp6tTW2ZidGR4ZUd3eVF2bTVQVzVlU1RYLXNZd2c#gid=0 inak gratulujem, pekne si sla dole a do svojho ciela mas uz len kilecko :wink: co sa tyka - nova praca, uces, figura - miesto noveho chlapa (aj ked posledne dva dni robi vsetko preto, aby som nad tym uvazovala :angry: ) by som radsej brala nove babo :wink:
12. apr 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mijadave tak skus nové bábo s novym xlapom :-d včera som zvladla vodu na moje počudovanie na jednotku..ale keby som nebola v praci,tak s tym šľahnem..no dneska neviem,neviem či vydržim az na obed!
12. apr 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@kacenka1983007 Kati a ty ako? :o)
12. apr 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alias313 tu je link na ofotenu knihu k tejto diete: http://uloz.to/x6bnMb8/90-dnova-rozlisovacia-dieta-pdf
@miskakyska to Ti verim, ved to poznam, tiez som bola rada, ze mi to vyslo na den v praci... doma by som to nezvladla :wink: a s tym novym chlapom, kto by ma chcel s 2 detmi? :grinning: nie, v kazdom vztahu su pekne dni, no aj horsie a po nich zas musi vyjst slniecko, takze cakam, kedy konecne vyjde... nejak sa mu nechce... :angry: :wink:
12. apr 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok