• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

90-dňová dieta II. Pokračujeme...

29. marca 2017 
@ketrinn Bože keď ja nemám takú fantáziu na varenie týchto jedál
16. apr 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, ktoré ste diétu držali, koľko ste prosím vás schudli?
16. apr 2012 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sotia ja presne neviem ako to je v ten vitam den ,ja som si ho urobila po svojom kedze nemam knihu vtedy mozes kazde 2 hodiny ovocie to je povolene casove rozmedzie medzi jedlami v tento den aj stava je davka :slight_smile: ked das rano ocvocie na obed ovocie poobede stavu uz to je jedlo tak potom az za 2 hodky dalsiu davku ovocia alebo zeleniny (ja sa priznavam ze jedavam v tento den len ovocie ,zeleniny mam dost v ine dni:slight_smile: takze dobijam len ovocie cely den :sunglasses: ale to som ja xixii ty smelo mozes miesat :slight_smile:mozes aj oriesky a semiacka citaj vyssie co som pisala ,ja som sla 8 kg za 1 mesiac asi najviac myslim ale priznam sa ze som vsetko dusila na vyvare a nepila som kavu ,cukor ziaden len v tych kolacikoch povinnych aj coko varovu som nemusela ,ja som skor mesova sladke obcas ale malo (slaninka ,klobasa domaca,sumka mnam!!!! bozenku az mi sliny teču:slight_smile:
16. apr 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskakyska katuska č2 sa mi ozvala nemaju signal skoro ziaden ,tak sa ozve ked bude moct :slight_smile:
16. apr 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, dnes siedmi deň diéty a 3,4kg dole, teším sa :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn o.k..som rada
16. apr 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ketrinn tak to si krásne schudla...dufam, že aj mne sa nbiečo podarí.Ja potrebujem dole 10 kg. Išlo mi o to, či sa to môže miešať, lebo v tej knihe to až tak po lopate nie je napísané, ale mala som pocit, že asi hej
16. apr 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majakuca to je pekne gratujulem!
@sotia ano mozes pri tejto diete miesat ovocie zo zeleninkou len z odstupom 2 hodin :slight_smile:
16. apr 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskakyska ako bolo v praci?
16. apr 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za info...hladna som ako tiger...o kolkej si večeriavala?
16. apr 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sotia moja obedovala som po 12.00 to je podstane a vecera ako chces 4-5-6? ja veceram o 4-5 hodine a potom len pijem vela caju aj 2 litre vypijem aby som necitila hlad kym pojdem spat ked ti bude skrkat v bruchu ked lahnes tak je to super !!!! dobre si zvladla den:slight_smile:
16. apr 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj som obrdovala o 12 a večeru som mala teraz. .Len ja chodím spať o polnoci, dúfam, že večer nabehnem do chladničky...no s tým pitím je to super, už som dnes bola asi 30x na WC
16. apr 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sotia precistis aj mocove rury xixi,pozname uz cikam cistu vodu :grinning: :grinning:
16. apr 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lubinka26 Aj ja som začala dnes :D Teším sa že nás bude viac s rovnakým dňom.
16. apr 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketrinn Ketrin tak môžem to mliečko do kávy či radšej nie??????
16. apr 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majakuca šikulka,super.
16. apr 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoya1 moja mozes ale sojove :slight_smile: my doma mame v jedalnicku uz davno aj vlocky snim zalievam
ale to suche modre v krabici je najchutnejsie ine si nekupuj
16. apr 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn no tak nepotešila si ma ja sojove veľmi nemusím. Dnes som si dala normálne, ale tak dúfam že to až toľko veľa škody nenarobilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketrinn Prosím ťa vločky zaliate tým mliekom jedávaš v ktorý deň?
16. apr 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sotia v uhlohydratovi vlocky su ok ale soja patri sice k sacharidom ale ja som pouzivala aj v tento den a schudla som ale ak nechces mozes zaliat len vriacou vodou,ale pouzivala som len v tento den mliecko sojove nie platky alebo kocky :slight_smile:
@zoya1 v den bielkovinovy mozes dat do kavy kravske :slight_smile:
16. apr 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majakuca to fakt tak to máš super bože ta kde mne to nejde nejak dolu už som zúfala že čo sa robí
16. apr 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky tak čítam ako sa tu každému darí dať dole ako som vyššie písala dala som od soboty asi tak 3é deka a dosť hmmm no neviem neviem čo to že to nejde pomaly dolu uvidíme dakte asik robím chybu ale neuvedomujem si že by somju robila neviemčo to
16. apr 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to každá farmu nebodaj pozerá kde ste babule........ :frowning2:
16. apr 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hmmm a ako často sa vážite?Musím niečo písať, lebo som hladná ako tiger
16. apr 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketrinn
@1lubika ahojte kocky, sorry, ze tak neskoro, no z prace na nakup, potom s detmi ulohy, potom som skusila ist na zumbu, co nebol este dobry napad :unamused: a teraz varim pre mm na zajtra na cestu a sebe na dietku :wink: od zajtra zacinam tu 90 pokracovaciu :wink: v praci bolo fajn, je tam na mna vela informacii, je to uplne ina praca, ale myslim, ze v pohode, len sa mi tam neda chodit na net, nie, ze by som nemohla, no nie je kedy... :unamused: takze uz to nebude take lazo plazo ako v byvalej praci, ale nevadi... mozno sa mi bude dat, no skor nie ako ano... :wink: kolektiv tam vyzera fajn, vsetko baby cca v mojom veku :wink: zajtra ma caka prve skolenie, skolit ma budu cca do konca tyzdna :wink:
16. apr 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@viera22 ja nepozeram,akurat som maleho uspala,tak aj som konečne tu.pokukam,že čo nové mate babule :slight_smile:
16. apr 2012 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sajmonkaf len pokukaj ..... ja akurát spisujem čo treba pre bábo nejakú tú výbavičku švagrina čaká a nemá jej kto iný poradiť v takých veciach a nejak ma to vzalo tak spisujem asi by trebnalo ďalšie bábo mi
16. apr 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sotia ja tiež len na wc chodim,a vlastne mi došlo,že doteraz som kolko malo tekutin prijamala,no hrozna som.
16. apr 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mijadave tak to máš potom celkom fajn v tej práci len nech to je aj tak naďalej ..... prajem aby sa ti tam darilo
16. apr 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sajmonkaf ja asi málo pijem chodím často ale uvedomujem si že nepijem dostatoka asi tam je chyba že to nejde nejak dolu
16. apr 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok