90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

ketrinn
23. apr 2012

@lubinka26
@kacenka1983007 viem ze to je ukrutna bolest ten palec 🙄 kamoske to robili tiez asi najlepsie amputovat xixiix 😎 ,ale nie srandujem neaka plastika by sa nedala? ale z uspanim 😵

lucka1987
23. apr 2012

@lubinka26 ja som knihu necitala.. riadim sa len tak podla netu ..
1 den bielkoviny obvykle kuracie ci morcacie maso na prirodno osmazene, ci udusene
alebo vajicia na mako / mnaaam/
2. skroby . nejaka rychlo polievka zo zemiaka a zeleniny. zemiakova placka ( bez vajicka a muky) alebo uvazene zemiaky zo zeleninou
3. uhlohydraty . cestoviny zo zeleninou alebo paradajkovou omackou, alebo si kupim cesto pizzove a na to dam nejaku zeleninu a sampinony... vecer nieco sladke.. napr horalka, alebo coko keks
4. vitaminy.. cely den ovocie ...

trosku si to vsetko upravujem podla seba.. co v chladnicke najdem a na co mam chut... obzvlast striktne to nedodrziavam .

lubinka26
23. apr 2012

@ketrinn no to je posledna moznost. len sa neviem dostat na 2 dni do BA 😒

ketrinn
23. apr 2012

@lubinka26 verim ti nemas ako od malej vsak ked kojis ,no co musis vydrzat a potom pojdes odychnut 🙂na 2 dniak sa da len to🙂

lubinka26
23. apr 2012

@ketrinn len problem je v tom, ze v juni ideme s malou na vylet a budeme ubytovani v areali kupaliska. ako pojdem s tym zahnisanym palcom do vody? nechcem nachytat nejaku infekciu a ani ohrozit ludi a hlavne deticky.

baby, mne ta teplota nie a nie klesnut 😒

lubinka26
23. apr 2012

@lucka1987 tak to je faaakt super, ze si to takto zvladla. ja musim jest viac, aby som vydrzala. mozno budem chudnut pomalsie, ale nevadi. dam potom druhe kolo.

zajtra mam bielkovinovy den a rozmyslam, ze si dam leco s vajickom a kapustovy salat. vecer si musim dat to iste? mam len jedno leco 😀

ketrinn
23. apr 2012

@lubinka26 pockaj mozno to je len vyroza ak ta neprejde do 3 dni chod k doktorke ,asi to nebude potom vyroza ☹ malo by byt to iste ale ked si das len prazenicu zo zeleninkou tak nevedi myslim ide hlavne o to aby si mala vajcia xixi,dobra je prazenicka z karfiolom skusala si? u nas tomu hovorime mozocek

lubinka26
23. apr 2012

@ketrinn je to vyroza. mal to aj priatelov syn, dnes bol na kontrole, uz je OK. priatel to ma tiez, ale aspon nema take vysoke horucky. moze byt vdaka bohu s malou, lebo ja nevladzem ani zit. aj tuto tukam ako viem, lebo spat sa mi neda 😒
to je dobry napad s tym karfiolom. nabuduce si ho spravim a z toho sa aj urcite najem. ja si dam na bielkovinovy den vzdy radsej vajicka ako masko. neviem, cim to je. mozem si na prazenicu nastruhat trochu tvrdeho syra? a este som sa chcela opytat na kecup. uz vcera pri pizze som hutala, ci dat alebo nedat. ale aj bez neho bola dobra.

mijadave
23. apr 2012

@1lubika super, ja som tiez uz rozdala veci, co som nosila pred dietkou, ktore uz boli neoblecitelne, no nastastie som mala veci, ktore mi uz boli male, ale dufala som, ze sa raz do nich dostanem, tak som si ich nechala, cize aspon mam co na seba 😀 to je super, ze sa tak drzis... ja sa snazim dodrziavat, no uz nie tak striktne... zajtra mam skroby, tak som si spravila ryzu s fazulou a cibulkou... som straaaaaaasne dolamana, som bola dnes na zumbe a dal nam riadne do tela a ja sa priznam, ze som stratila kondicku za ten mesiac, nevladzem... 😠 ale nevadi, dostanem sa zas do toho 😉

sotia
23. apr 2012

@lubinka26 no musíš hlavne veľa, veľa piť, lebo ak nie bude sa držať...

mijadave
23. apr 2012

@ketrinn jeeeej, tak na moje narodky ides... 😉 drzim teda pasticky, nech Ta virozy obchadzaju a nech Ti je cim skor lepsie... 😉

sajmonkaf
23. apr 2012

@kacenka1983007 zemiaky som najprv dala varit,ked zacali vriet,odstavila som ich a scedené nechala trochu vychladnut,potom som ich dala na plech na pečiaci papier,posypala som provensálskym korením a morskou solou a takto suche sa pečú.najlepšie je to z nových zemiakov,tie varím v šupke a potom prekrojím na štvrtky.ten medvedí cesnak je bylinka,velmi zdrava,rastie to len teraz v aprili.trochu som to pokvapkala oliv,olejom,dala som grilovacie korenie a orestovala som na grilovacej panvici aj s cibulou.tie pupavove listy davam do zeleninových šalatov,nemusis sa tej chuti vobec bat,su chutne,davam zalievku med+citron.

sajmonkaf
23. apr 2012

@ketrinn
@lubinka26 ja používam šipkovy olej na plet namiesto krému,je výborný aj na krk a dekolt proti vráskam 🙂 🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

Ahojte,dnes mam uhlohydratiky,tak na obed cestovinka a večer budem mat sacher z mikrovlnky,tak dufam,že sa podari,lebo mam ohrev len na 700 w max a pečie sa na 750w,tak snad dobre odhadnem. 😉 😉 😉

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf akurat mam zalusk si ho kupit ,len musim este pockat ,mesiac a potom si ho objednam ti si ho robis sama ci kupujes?

@lubinka26 ,ja kecup pouzivam v pohode je to z paradajok ,viem ze obsahuje troska cukru ale ta kyselina citronova to zneutralizuje ,citala som niekde ze aj čalamady mozme aj tam je cukor ale ocot zneutralizuje🙂,dufam ze ti je uz lepsie🙂 tvrdy syr asi ano myslim je to bielkovina ked ho nedas kvantum tak by si mohla povrchu ako vravis ,ja som si zvykla davat v bielkovinovy aj plesnivec paradajky a cierny rozok mnam.da sa inac urobit aj nieco ako prazenica (syr na kocky ten co sa neroztapa neviem ktory to presne je🙂 vsetko na kocky, udusis cibulku ,papriku,pridas syr na kocicky ,paradajky okorenis aochutis🙂 a mas obed bielkovinovy🙂ktomu cierny chleba.

ketrinn
24. apr 2012

@mijadave ,no super dufam ze mi to vyjde ze neochoriem ,vcera som este navstivila nasu doktorku a predpisala mi 2 liekou ize som chytila aj zapal zaludka ,povedala mi ze to nebude pankrac ale zlcnik nieco zo zlcou co sa vylucuje a tak som chitila aj zapal zaludka z prebytku zlce ci cosi take tak uvidime ,dufam ze mi to nenabura plany operacie a vydem z toho ,pribrat nepriberam mam 10kg dole este 10 by som chcela 🙂

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf ja som stopovala na mobile xiix aby bolo presne ale ja mam tiez tu starsiu verziu nie digi a uz som upiekla aj zacherovu tortu v nej🙂 hladala som ohrev ale nikde to nevidim🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn sama ho robim,aj na suchu pokožku ruk je fajn.

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn už je upečena,dala som 6 minut,vyzera dobre,ešte som ju neprekrojila,tak uvidim.Ale som ju piekla v normalnej doze do MW,lebo silikon nemam.ale vonia fajne.

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf ako moja napis mi do ip a aj to kedy zbierat tie sipky🙂 mam ich tu hned za domom 🙂ked budu na jesen pekne cervene tak by som si narobila inac je strasne drahy kukala som v bio kvalite 10e za 100ml 😕 dookola si ju tak nozop okroj ,daj tanierik na vrch a prevrat a daj foto som zvedava🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn super,to by bola skoda nevyužit.my aj šipky sušime v rure a celu zimu mame fajny čajik.ešte teraz som davala detom ked marodili.take sušene sipky sa normalne uvaria vo vode a tak sa pije caj.ked sa všetko vypije,z tých istých šípok sa čaj uvarí ešte raz.je potom taky silný.nie ako sačkovy z obchodu.poliala som ju čoko,ale rozkrojim asi az večer.snad stihnem kusok nafotit.ale pekne sa upiekla,dala som malinovy džemik.joj,tešim sa 🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn a ešte som robila aj levandulový olej,používam ako telový olej po kupeli,alebo ako aromaterapiu pri nádche.

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf ok ja kupujem v lidli sipkovy je bez primesi a je riadne silny aj kyslavy a neni pridavane nic ,vyraba ho zahranicna firma,ale je tiez supis pijeme ho stale.ale ten olej mi napis do ip ked budes mat cas postup atd .dakujem 🙂 takze sa ti podarila no super ja som piekla tu zacherovu tiez v mikro dam foto ale nie je ozdobena🙂 levandula tu nerastie🙂

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn robi sa velmi jednoducho,umyte a osušene šípky zalejes olejom a 14 dni na slnečnom teplom mieste nechaš,potom scedis a hotovo.

ketrinn
24. apr 2012

uhlohydraty zacherova torta v mikrovlnke za 5 min.

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf a akym olejom:?

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn ja mam okruhlu.davala si aj kryt do MW?

sajmonkaf
24. apr 2012

@ketrinn slnečnicovy som davala.

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf aha tak to je potom slnecnicovošipkovi xiix ,dam 100% slnecnicovy viem ho kupit cca 2 eura a je kvalitny a za studena lisovany 🙂 akurat som si zalaila vlocky z medikom ,na vecer to iste + keky z ovsenych vlociek kupila som v lidli su velmi chutne

ketrinn
24. apr 2012

@sajmonkaf nie nedavala ,len som pod formu dala tanier aby nevikipelo vedla tiez ten modry a potom na cisty som vyklopila🙂 tu su tie keksiky
uhlohydratovy den