90-dňová dieta II. Pokračujeme...

dannynka
5. jún 2008

tak babulky tu mozte pokracovat..... 🙂

zoya1
1. máj 2012

Ahojte, tak ja dnes vitamínky 😝 Na raňajky som zjedla jablko - už ma stihlo prehnať - na obed som kúpila konzervu ananásu s light sirupom - zjem to bez tej šťavy a na večeru banánik. Idem dnes na opekačku - ale som si povedala, že tam nezjem vôbec nič 😎 . Potrebujem schudnúť ešte aspoň 15 kg a neustálym porušovaním to určite nepôjde. Dnes moja dcéra vystupuje na 1-májových oslavách - mažoretka - tak držte pršteky.

miskakyska
1. máj 2012

@ketrinn ozaj Kati,to som Ti ešte včera chcela,že aby si kukla torty od Lorny..

ketrinn
1. máj 2012

@miskakyska ok krasne nabazit oci xixixi ,konecne som skoncila z pracou a sadla si 😝 zajtra este kusok zkopat a bude vsetko eno nuno 😀

zoya1
1. máj 2012

Tak ja som už doma z opekačky - nezjedla som nič len som im vypila 2 l vody 😀 😀 😀 sa sama zo seba teším. Zajtra bielkoviny - neviem ako to poriešiť idem s autom na servisnú prehliadku do iného okresu a v tejto horúčave so sebou jedlo brať nechcem. Poradte niečo na bielkovinový deň čo by som si mohla zobrať so sebou. Ďakujem kočky 😉

ketrinn
1. máj 2012

@zoya1 to mas fajn daj si vrestike alebo butiku nohu a zel salatik🙂 alebo si vezmi vajicka na tvrdo a zeleninovy salat do dozy ak nechces ist sa niekde najest aby ta nelakalo 😀 😀 alebo acidko a cierny chleba a na veceru das syrik a zeleninku alebo na obed xixi ,ja som minule kupila plesnivy syr a 2 paradajky a tak som zajedala 😀 😀,dufam ze som inšpirovala 😉

ketrinn
1. máj 2012

@sajmonkaf moja vies o tom ze sa da urobit salatik nielen z pupavy ale aj z prvosienkovych listou 🙂 ja som vcera nasla pupavove ale je to hrozne horke sakra a mlade som jedla 😒 tie prvosienove su fajnejsie 😉

sotia
1. máj 2012

@ketrinn no ty si ako moja 11 mesačná dcéra...ta ma tiež momentálne chuť jesť púpavu, ktorej je teraz naokolo, dnes sa ešte aj s púpavou v ruke išla kúpať, ani za svet ju pustiť...ozaj nevadí, že som dnes v rámci vitamínového dňa spraskala toho ovocia viac na večeru, bolo to tak o 16:30...dcéra mi toľko toho nakrájala a ja som to zmastila

sotia
1. máj 2012

@zoya1 super, že si sa držala, veľakrát je to ťažké že?

miskakyska
1. máj 2012

@ketrinn neblázni,sa chceš otráviť?!

miskakyska
1. máj 2012

@zoya1 nemusíš si brať zo sebou nič,aby sa Ti to nesprdkavelo,kúpiš si tam..napr.tofu,cotage,alebo hocijaký iný syr..a nejaka celozrna žemľa,rožok,paradajka k tomu.

mijadave
1. máj 2012

ahojte kocky, no to bol narocny dnik, ale pekny a mam z toho dobry pocit 😉 skyprila a vyplela som celu zahradku, urobila hriadky, posadila, uz ostavaju len priesady a biela cibula... 😉 a vyprala 3 pracky povesala a pozbierala, bola von so psom mojich rodicov, chvilu u nich posedela a samozrejme navarila obed... takze konecne sedim a kukam na to pradlo, co treba pozehlit, no uz nie som v stave... ale je to prijemny pocit, ze som toho dnes tolko zvladla 😉 len tu dietu som dnes nezvladla... ale zajtra to napravime 😉

miskakyska
1. máj 2012

@mijadave ahoj..ja som z tej druhej knižky jeleň! ..v 1vej aj 2hej píšu,že nenaberieme kg späť,keď nebudeme miešať potraviny..ešte tam je,že NEPRIMERANE KOMBINÁCIE-bielkoviny s UH,bielkoviny s bielkovinami(mäso so syrom)..no a idem počítať recepty a tam,že obed UH a večera bielkoviny a naopak..to je miešanie,nie?

mijadave
1. máj 2012

@miskakyska no priznam sa, ze ja nejdem podla tych receptov... robim si to po svojom... dodrzujem akurat ten sled bielkoviny, 2x skroby, bielkoviny, uht a vitaminy 😉 asi by som si ju mala nastudovat 😀

miskakyska
1. máj 2012

@mijadave veď ja tiež som si omrkla len tie recepisy,čo sa mi pozdávali a potom podľa toho aký je deň a čo chladnička dá sa prispôsobím tomu dňu..no ľudia,ale už som si par krát namiešala(hlavne v UH) cestoviny z kadečím že to sliepky potom zožrali.. horror :o)

mijadave
1. máj 2012

@miskakyska ja som si prave uvedomila, ze nemam navarene na zajtra 😒 este ze mam v mraziaku gulas, no asi to zmiesam s cestovinou namiesto chleba... 😉 nie som v stave varit... 😉 a s tymi kombinaciam, to mi hovor... par krat to letelo von... 😀

ketrinn
1. máj 2012

@miskakyska ,neboj neotravim citala som na nete o prvosienke a tam to bolo pisane ak to najdem prekopirujem ip zajtra 🙂 dnes uz idem spinkat ,kukala som farmu 😉 bru nocku 😔

mijadave
1. máj 2012

@ketrinn dobru nocku 😉

zoya1
1. máj 2012

@miskakyska
@ketrinn Dievčatá ďakujem za inšpirácie - ale manžel momentálne povedal že pôjdeme do reštiky a normálne si popýtame len mäso bez prílohy iba so zeleninovým šalátom. Tak už teraz vidím ako na nás budú pozerať - ako keby sme prišli z Marsu 😀 😀 😀

mijadave
1. máj 2012

@zoya1 tak to verim, aj na mna pozerali, ked som chodila s kolegami na obed, ked som mala bielkoviny a namiesto prilohy som si pytala cerstvu zeleninu... 😀 😀 😀

ketrinn
2. máj 2012

@zoya1 nemaj boj ,ked budes pytat meso + zeleninova obloha tak sa ani na teba divne nepozrie xixi lebo ja bezne tak pytam v restikach su na to zviknuti 😀

sajmonkaf
2. máj 2012

@ketrinn no vidis,u nas zase tých prvosienok vela neni,ale pupavu si si mala dochutit,potom nebude taka horka 😝

ketrinn
2. máj 2012

@miskakyska poslala som ti ip ze sa dava do salatiku 😉 ja som mala luku vcera rano zakvitnutu ,lebo som cakala kedy sa rozvinie a pozbieram a o 9-10 vyjdem von a nic sakra som myslela ze ma vystrie niaekto siel okolo a vyzbieral mi to 🙂 nemame ohradene tak chodia zbierajuci stare babky a uz je po mojom zbere . 😠 zbieraju sa kvety aj listy aj koren na jesen 😉

ketrinn
2. máj 2012

@sajmonkaf idem dnes do obchodiku ,tak kupim jogurt a zaziky kuknem ci? cim si ochutila

sajmonkaf
2. máj 2012

@ketrinn zalievka v med+citron,uplne super to chuti,ja som to tiež nejedla len tak čiste,pridala som do šalatu tie listy.

ketrinn
2. máj 2012

@sajmonkaf ,ok vyskusam dnes na obed si urobim dnes bielkoviny takze dam cotage + salatik ,rano este stale ovocie nemozem takze jem klasika ranajky 🙂 doktorka mi hovorila ,ze kto ma problemy z kyselinou co ja mam tak nesmieme na rano ovocie aj ked viem ze pri tejto diete je podstatne musela som vysadit🙂moja kamoska tiez zacala a ja som jej to nepovedala ,lebo som to sama nevedela a dostala zapal sliznice zaludka aj ona ma problem z kyselinou ,lebo tym ovocim len podporila kyseliny takze sa mi pekne podakovala ,takze kto toto cita a ak mate problemy zo zaludocnymi kyselinami tak by ste ovocie na rano nemali🙂tato dieta je dobra aj v odozve doktorou ale len pre cloveka zdraveho ktory nema ziadne problemy len obezitu🙂

ketrinn
2. máj 2012

@sajmonkaf prvy mesiac poctivo a druhy som dosla po vodovy ktory som ani nemala a skoncila som , dietim ak sa to da tak nazvat len menim tie 3 dni b,s,u,a vitam nedavam aj ked viem ze mozem vtedy len zeleninu ale tej mam vela uz v tie 3 dni takze uz cca 3 tyzden tak papam a schudla som este kilo,zatial🙂 takze idem touto dietkou aj nejdem🙂 ale drzim rozlisovaciu dietu od obeda 😀 😀 posledny krat papam o 17.00 .teraz som 3 dni porusila a jedla som aj o pol osmej v zahrade som robila a ked som prisla tak som sa musela najest lebo som bola slaba ako caj cele dni som len rylovala a mala som tam taky ilovyty kusok ,že ani neviem ci mi tam nieco urastie xixi este dnes troska a fajront🙂

kacenka1983007
2. máj 2012

@miskakyska moja niekde som sa dočítala že na tej pokračovacej to vlastne nemiešaš ak ten čas medzi jedlami dodržiavaš.napríklad ked na obed papáš maso šalatikom tak o 4 hodiny najskor kludne možeš na večeru napríklad ryžu s šalatikom,vlastne to nemiešaš lebo sa ti to ma sko vytravilo,no neviem na 100% či je to pravda asi musím aj ja prečítat tu knižku lebo zachvílu pokračujem tiež... 🙂 😉

ketrinn
2. máj 2012

@kacenka1983007 citajte katusky aj ta druha cita 🙂 potom davajte info.kukam tu len pracem po dome ,dnes dojde milačik a ja som nemala cas lebo som bola stale v zahrade tak chytro ,chytro 😀 😎

sajmonkaf
2. máj 2012

@ketrinn tak dufam,že už čoskoro budeš fit.Inak už sa mi pečie v rure tvoj pernik na dnes večer,mam uh. 😀 😀

ketrinn
2. máj 2012

@sajmonkaf tesis sa co? xixi,ja uz som ok da sa povedat vcera mi nebolo nic po jedle len po ovoci mi je na figu ,vcera som dala 2 jablka ize skusim a tak som hnackovala uf mam vela kyseliny v zaludku to ovocie na rano mi nesedi 😒potom hod foto pernika 🙂